Търг: www.obyavi.bg

Webber

Member
Рейтинг - 66.7%
6   3   0
Продава се домейна www.obyavi.bg на търг.

Начална цена: 300 лв.
Buy now цена: 600 лв.
Стъпка: 25 лв.

Срок: 1 седмица.

Успех на всички!
 
От: Търг: www.obyavi.bg

Давам ти 30лв Сделка или не
 
Последно редактирано:
Че даже и спам разпратил където сварил. На два мейла получих. Смешна е тази цена пич. Ето Бончо съвсем реална оферта ти е направил.
 
Re: От: Търг: www.obyavi.bg

Какво стана с коз бг, на него колко му искаше в началото? Няколко хиляди ми се въртят в главата :lol: Обзалагам се, че още си е твой. Вземи да си смениш бизнеса :)
 
От: Търг: www.obyavi.bg

една търговска марка и ще ти го зема за 50 лв . :D

няма да можеш
то ако така ставаше..
 
От: Търг: www.obyavi.bg

хаха май не знаеш закона. с търговска марка можеш да отмъкнеш бг домейн който е регистриран от някои си без основание
 
От: Търг: www.obyavi.bg

и съответноя няма документи. Т.е. ако има търговска марка "Иван" примерно, а твоята фирма се казва "Иван" и си регистрирал ivan.bg с дело в съда се взима
 
От: Търг: www.obyavi.bg

и съответноя няма документи. Т.е. ако има търговска марка "Иван" примерно, а твоята фирма се казва "Иван" и си регистрирал ivan.bg с дело в съда се взима

тук си прав
само ЧЕ, ако домейна е регистриран след като си направил фирма
а в случая няма как да стане :D
 
От: Търг: www.obyavi.bg

хаха май не знаеш закона. с търговска марка можеш да отмъкнеш бг домейн който е регистриран от някои си без основание

Това доколкото знам е само ако основанието (марката) ти е отпреди да е регнат домейна :)

Иначе съм съгласен, че цената е нереална (без да се обижда продавача).
 
От: Търг: www.obyavi.bg

Естествено :)

просто проверявай ако имаш съмнение дали случайно няма такива фирми
(най-най-най-лесната пороба е като напишеш в Google "фирма едикоя си")
и като едикоя си е името на домейна едикояси.bg

и готово
ако имаш още съмнения, вече проверявай в съответните регистри

но ако си сигурен в домейна просто си пееш
ето как съм взел www.web2.bg без даже да ми дреме, щото и да се спука няма как някой да изкочи с такава фирма или търговска марка в българия
 
От: Търг: www.obyavi.bg

Предполагам, всички знаете, че домейните .bg струват около 200 лв. Няма нужда от излишно спамене подобно на последното мнение на @radev.

@Webber Предлагам ти да смъкнеш цената малко под 200 лева, тей като не мисля, че домейна е толкова хубав, смъкни до 150 може би, и има вероятност някой да го купи (Това е просто съвет).

Пожелавам ти късмет с продажбата!
 

Горе