Търсим Фирма/Екип за SEO на онлайн магазин

Vulgar

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейт, не знаем дали точно тук е правилното място да пуснем тази тема.
Търсим фирма или Екип за SEO на онлайн магазин с доста специфична насоченост. Това, което очакваме от екипа с който ще работим е първа страница в гоогле.
Молим, всички заинтересувани, да ни изпращат лични съобщения, с портфолио и свойте стари проекти.

П.С. Сайта, ще го изпращаме на всички заинтересовани на Лично съобщение, за да не излезе като реклама.
 
Здравей,

преместих темата в правилния раздел. Препоръчвам Фози, Бико. Работил съм с тях, продължаваме и определено смея да кажа, че са добри професионалисти. Също така бих дал и едно голямо положително мнение за Десо също, от NewRang. ;)

Успехи и моля без излишни коментари, да не се модерираме. ;)
 
От: Търсим Фирма/Екип за SEO на онлайн магазин

Благодаря, ти много ще се свържем с тези хора.
 
Re: От: Търсим Фирма/Екип за SEO на онлайн магазин

Благодаря, ти много ще се свържем с тези хора.

Моля, моля. Ако някой други може да препоръча друга фирма, екип или човек, нека сподели. ;)
 
От: Re: Търсим Фирма/Екип за SEO на онлайн магазин

Здравей,

преместих темата в правилния раздел. Препоръчвам Фози, Бико. Работил съм с тях, продължаваме и определено смея да кажа, че са добри професионалисти.

Да уточним, че това не са някакви случайни момченца, а фирма, специализирана точно в тази сфера - Ideamax ;) http://ideamax.eu/
 
Re: От: Re: Търсим Фирма/Екип за SEO на онлайн магазин

Да уточним, че това не са някакви случайни момченца, а фирма, специализирана точно в тази сфера - Ideamax ;)

Потребителят е от 2013-та тук. Мисля, че е чувал за Фози, както и Бико.... :) Фозката е по-активен де.
 
От: Re: От: Re: Търсим Фирма/Екип за SEO на онлайн магазин

Потребителят е от 2013-та тук. Мисля, че е чувал за Фози, както и Бико.... :) Фозката е по-активен де.

Аз мисля, че може даже да си докосне носа с палеца на десния крак, ма знам ли със сигурност? ;)
 
От: Re: От: Re: Търсим Фирма/Екип за SEO на онлайн магазин

Това за първи април ли е темата?

Ще те помоля, да си пишеш в твоите темички, ако нямаш какво конкретно да споделиш в моята. Благодаря, ти :)

Потребителят е от 2013-та тук. Мисля, че е чувал за Фози, както и Бико.... :) Фозката е по-активен де.

Ако трябва да бъдем честни, никой от нашият екип не е чувал, за никой от споменатите хора, за това ви благодарим много за насоката. Понеже до момента нямахме възможност да отделим по-голяма сума за оптимизация на сайта, точно по-тази причина се обърнахме към вас, предприемачите да ни насочите и съответно да изберем най-правилният човек или екип. Още веднъж благоря Blinky
 
От: Търсим Фирма/Екип за SEO на онлайн магазин

Не забравяйте, че това е форум
Ако бяхте се замисли малко , щяхте да разберете защо го пиша това
 
От: Търсим Фирма/Екип за SEO на онлайн магазин

Сайта им у девета глуха
 
От: Търсим Фирма/Екип за SEO на онлайн магазин

Чак пък екип, за един магазин да излезе на първа страница.. SWAT викнете :D
 
От: Търсим Фирма/Екип за SEO на онлайн магазин

Дали си намерихте екип? Ако не, дайте повече информация и може и да се опитаме да помогнем.
 
От: Търсим Фирма/Екип за SEO на онлайн магазин

Екип търси друг екип :)
 

Горе