Търсим актьори, модели и асистент оператори за заснемане на филми и реклами

ivo_tachev

New Member
Добър ден, търсим желаещи актьори, актриси, модели и асистент оператори за заснемане на професионални филми, реклами и снимки в град софия.

- Всеки от желаещите "асистент-оператор" ще има достъп до професионална техника без пари и ще може да снима с нея под ръководството на главния оператор (перфектна програма за бъдещи оператори които искат да придобият повече опит в кинографията).

- Всеки от актьорите ще може да участва в реклами, филми и да си правим професионални снимки без пари.
- Задължително е всички да са от софия.

За повече информация, моля потърсете ме на Skype - ivo_tachev
 
От: Търсим актьори, модели и асистент оператори за заснемане на филми и реклами

Значи ... иначе си имате сценаристи, гримьори, монтажисти ... само участници и един асистент-оператор.

Много ли ще е ... разкриващо, ако поясните филмите на каква тематика ще са, рекламите за какво ще са както и снимките?

:-o

че много ми се е доснимало нещо 8) даже и за асистент-оператор може да ставам, що пък не. То по модерната техника няма много копчета ... :twisted:
 
От: Търсим актьори, модели и асистент оператори за заснемане на филми и реклами

OFF
Чест му прави на домакина на темата, че поне няма скрито-покрито, всичко си каза:
без пари
Ти такава творческа натура :wink:, сега ако кажеш, че ти се и рисува? :rolleyes:
Значи ... иначе си имате сценаристи, гримьори, монтажисти ... само участници и един асистент-оператор.

Много ли ще е ... разкриващо, ако поясните филмите на каква тематика ще са, рекламите за какво ще са както и снимките?

:-o

че много ми се е доснимало нещо 8) даже и за асистент-оператор може да ставам, що пък не. То по модерната техника няма много копчета ... :twisted:

П.П. Този OFF, защо ли го плеснах в началото?! Тя така или иначе темата къде е?!!!
 
От: Търсим актьори, модели и асистент оператори за заснемане на филми и реклами

:lol:

Каквото кажеш! И ще рисувам и ще пея и ще танцувам ... само да е свързано с изкуство и да се снима с нещо :-o
 
От: Търсим актьори, модели и асистент оператори за заснемане на филми и реклами

А можеш ли? :)

Мога разбира се! Защо ще го пиша и ще си предлагам услугите, ако не мога 8)

Всяка уважаваща себе си куртизанка навремето знаеш ли колко и какви неща е можела?

А на мен едната ми пра-пра баба е била такава, а другата гейша :twisted: смЕтай само- отделно на прощъпулника съм хванала четката и палитрата 8)

Да видим само сюжета. Ако има екшън ще трябва малко да потренирам :|
 

Горе