Търсим дизайнер и уеб разработчик от Бургас на ФРИЙЛАНС

Jekov Plamen

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,търсим дизайнер и уеб разработчик от Бургас които да бъдат фийлансъри, и от време на време да идват в офиса поне 2пъти седмично, да се виждаме,да си задаваме въпросите, и да си издаваме проектите. Моля кандидатите които имат желание да позвънят на телефон: 0988880840 - Николай Матеев.
 
Последно редактирано:
От: Търсим дизайнер и уеб разработчик от Бургас на ФРИЙЛАНС

Записвам се за темата :)
 
От: Търсим дизайнер и уеб разработчик от Бургас на ФРИЙЛАНС

Ще ми върнете ли парите? Чакам ви 7 месеца
 
От: Търсим дизайнер и уеб разработчик от Бургас на ФРИЙЛАНС

Като ги гледаш така на снимката на аватара дали ще ти върнат парите?
 
От: Търсим дизайнер и уеб разработчик от Бургас на ФРИЙЛАНС

Надявам да няма други излъгани след като видят моето мнение.
 
От: Търсим дизайнер и уеб разработчик от Бургас на ФРИЙЛАНС

Ще ми върнете ли парите? Чакам ви 7 месеца

Молим? Познаваме ли се? Кой си ти и какви пари имам да ти връщам ?
 
От: Търсим дизайнер и уеб разработчик от Бургас на ФРИЙЛАНС

Дайте тука малко предистория
 
От: От: Търсим дизайнер и уеб разработчик от Бургас на ФРИЙЛАНС

Хайде не се правете на ударени, дори скайпа ми е с почти същия ник. От април месец ви молех да довършите работата и като видях, че не става нищо от вас се отказах. А от от септември Николай ми обещаваше, че ще ми върне парите:
добре нека се чуя и с Пламен утре и ше вземем решение как да процедираме с тези пари, най-редно е да ги възстановим
- нямаше отговор от вас с дни след това
юриста ни ше говори с вас след малко, само да се върне в офиса
- юрист така и не се свърза с мен

А колко пъти сме звъняли по телефона си нямам на идея, сигурно поне 20
 
От: Търсим дизайнер и уеб разработчик от Бургас на ФРИЙЛАНС

Като чуя юриста и не знам какво ми става.... Фирми със стотици хиляди лева оборот нямат юрист на щат, а всякакви знайни и незнайни онлайн мушмороци имат по 2-3... :lol: Някой дари са с цели юридически отдели:shock:
 
От: От: Търсим дизайнер и уеб разработчик от Бургас на ФРИЙЛАНС

Хайде не се правете на ударени, дори скайпа ми е с почти същия ник. От април месец ви молех да довършите работата и като видях, че не става нищо от вас се отказах. А от от септември Николай ми обещаваше, че ще ми върне парите:

- нямаше отговор от вас с дни след това

- юрист така и не се свърза с мен

А колко пъти сме звъняли по телефона си нямам на идея, сигурно поне 20

Я Сподели истината,Когато каза, че се отказваш от нас спомена, че причината била защото си си намерил човек които работи по-евтино?
 
От: Търсим дизайнер и уеб разработчик от Бургас на ФРИЙЛАНС

Да, човека, който намерих, за 10 часа ми оправи всичко, което вие за 10 месеца не можехте. Може ли да инсталираш тема и да я зарежеш на средата със 100 грешки и бъга? Дори сайтмап нямаше... Знаеш как да сложиш екстеншън с vQmod и дотам.
Ти вс еки ден ми викаше "utre brato". И какво, да седя и да те чакам? Кой ще ви чака 1 година за опенкарт магазин?
И, да, излезе ми по-евтино.

Аз спирам да пиша тук, който иска да работи с тях
ей това им е сайта: http://ace-web.biz/
вижте как изглежда и си помислете дали биха се справили с ваш проект
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Търсим дизайнер и уеб разработчик от Бургас на ФРИЙЛАНС

И сега какво излезе? Предприемачи, които се опитват да свържат желаещия и изпълнителя но да са по средата, така ли?
 
От: Търсим дизайнер и уеб разработчик от Бургас на ФРИЙЛАНС

И сега какво излезе? Предприемачи, които се опитват да свържат желаещия и изпълнителя но да са по средата, така ли?
Всъщност и за това се искат умения :)
 
От: Търсим дизайнер и уеб разработчик от Бургас на ФРИЙЛАНС

Не споря, така е. Просто исках да изясня нещата.
 
От: Търсим дизайнер и уеб разработчик от Бургас на ФРИЙЛАНС

Да, човека, който намерих, за 10 часа ми оправи всичко, което вие за 10 месеца не можехте. Може ли да инсталираш тема и да я зарежеш на средата със 100 грешки и бъга? Дори сайтмап нямаше... Знаеш как да сложиш екстеншън с vQmod и дотам.
Ти вс еки ден ми викаше "utre brato". И какво, да седя и да те чакам? Кой ще ви чака 1 година за опенкарт магазин?
И, да, излезе ми по-евтино.

Аз спирам да пиша тук, който иска да работи с тях
ей това им е сайта: http://ace-web.biz/
вижте как изглежда и си помислете дали биха се справили с ваш проект

Виж сега.Работихме по списъци които ги правихме предварително заедно.Не можеш да казваш това защо го няма и онова защо го няма.Колкото до срока, да понякога сме се бавили,не го отричам просто ти един момент си каза, че не искаш да работиш с нас.Няколко пъти се опитахме да възтановим работа, но ти не пожела.

Колкото до сайта,дори забравих за този сайт.Отдавна не ми се е налагало да търся клиенти.

Разбирам, че на стотици клиенти ще има някои недоволен които не му вървят нещата и си мисли , че причината е в нас.
 
От: От: Търсим дизайнер и уеб разработчик от Бургас на ФРИЙЛАНС

Виж сега.Работихме по списъци които ги правихме предварително заедно.Не можеш да казваш това защо го няма и онова защо го няма.Колкото до срока, да понякога сме се бавили,не го отричам просто ти един момент си каза, че не искаш да работиш с нас.Няколко пъти се опитахме да възтановим работа, но ти не пожела.

Колкото до сайта,дори забравих за този сайт.Отдавна не ми се е налагало да търся клиенти.

Разбирам, че на стотици клиенти ще има някои недоволен които не му вървят нещата и си мисли , че причината е в нас.

Верно ли? .
 
От: От: Търсим дизайнер и уеб разработчик от Бургас на ФРИЙЛАНС

Да, предложихте да продължим работа заедно, вместо да ми върнете пари, но Николай обеща да те замени и да сложи нов дизайнер да работи по моя проект. Но това никога не стана, затова и не продължихме да работим заедно.

А за стотиците клиенти - възможно е да има 2-3 доволни, но доволни от Николай за направата на някой скрипт. Скрипта, който ми направи работеше добре, но след като смених хоста, трябваше да смените ИП и още някоя настройка и така и не го направите, така че и за скрипта трябва да ми върнете или парите или да го настройте за новия хост, но ви чаках и за това няколко месеца и си направих нов скрипт, защото ви чаках 5-6 месеца и се отказах. За доволни клиенти търсещи уебдизайн се съмнявам много, защото както казах вече, човек за 10 часа ми свърши повече работа, откотлкото ти за 10 месеца!

Аз не исках да ми връщате цялата сума, исках да ми върнете около 40%, но вие ме мотахте за това 6-7 месеца и се съмнявам да стане някога.

Явно виждам, че най-накря си разбрал, че ти за уеб дизайнер не ставаш и си тръгнал да наемаш някого
 
Последно редактирано:
От: Търсим дизайнер и уеб разработчик от Бургас на ФРИЙЛАНС

Мадре мия.. What these bitches want from my nigga.

Каква покъртителна история. Брато, ама това с юриста много се смях :)
 

Горе