Купувам: Търсим инвестиция от 2000 до 6500 лв. (съдружие)

Ако @Blinky обещае, че ще го банне по IP и зорко ще следи за негови следващи регистрации, вътре съм в събирането на тия 2500лв.
Не бих го направил. Не бих се продал за 2500 лв. Виж, ако предложиш 250 000 (не съм алчен, не искам милиони) може да го обсъдим. Все пак какво са парите, едни книжки, дори не са ценни книжа, а пък и те горят, мухлясват, може и прасе да ги изяде. Въобще хартийките не са надежден актив дори да си свиеш цигара от твоите.
 
Не бих се продал за 2500 лв.
За 2.5 и мъките ти приключват :) Не се отказвай толкова лесно. Тоя бан го зарежи, лесно ще го преодолееш и още след превода пак си тук с нов ник, и мачкай мачкай :D Даже имам тук некъде некви "неразработени" щи дам един да не почваш от нулата ;)
 
За 2.5 и мъките ти приключват :) Не се отказвай толкова лесно. Тоя бан го зарежи, лесно ще го преодолееш и още след превода пак си тук с нов ник, и мачкай мачкай :D Даже имам тук некъде некви "неразработени" щи дам един да не почваш от нулата ;)
Давам ти съвет, или и ти си от тия които като им дадеш съвет им почервеняват очите - Време на отсяване сякаш се задава. Пластове се разместват. Изглежда, че не си вникнал някак си. Има си неща за майтап има и сериозни неща. Майтапа и най-вече недобронамерен или неосъзнат с вторите не ми се вижда ползотворен.
 
За 2.5 и мъките ти приключват :) Не се отказвай толкова лесно. Тоя бан го зарежи, лесно ще го преодолееш и още след превода пак си тук с нов ник, и мачкай мачкай :D Даже имам тук некъде некви "неразработени" щи дам един да не почваш от нулата ;)
Ето и моето сериозно предложение. Ако успеете да съберете 2500 лв. ще дам 2500 лв. от тях на някой, който търси финансиране. И ще се консултирам със всеки, който се е бръкнал повече от 10% от общата сума. Разбирай го както искаш, ако ти стиска - пробвай.
 
Ужас некакъв.. какви пластове, какви земетресения и вулкани. От теб съвет?? Шегуваш се. Първо, никога не си ми давал какъвто и да е съвет, (най-малкото, защото аз никога не търся съвети, аз ги давам принципно) после, ти ще си последният от който да взема съвет, повярвай ми. Виж се само, купил 7 ризки по 2лв, ама три щял да си ги задържи, за себе си :) И по този случай ще отвориш онлайн магазин... усещаш си само какво се случва..?? И не само това, ами поставяш вече условия за участие в този магазин :D

А не вдена ли изобщо, че ти не си центъра на вселената. Всеки ден влизаш директно с БОБМА, все ден е петък.. :) Има и други хора тук, не си само ти. Крейзиш точно ала някакво психическо заболяване.. Ако беше толкова светнат, нямаше да пускаш нон стоп от глупави по-глупави теми.
И за последно, мисля, че грешно си правиш впечатления за мен. Не съм този за който ме мислиш, не сме съмишленици. Много отдавна те отсвирих в съзнанието си, защото видях реално какво представляваш. Сори майкъл.. нямаш нито психиката, нито манталитета, а още повече държанието, която евентуално бих търсил в партньор
 
Хората се побъркаха. И в това положение, което е сега е нелепо такова държание с някакви караници или може би по-точно е хейт. Виждам аз, особено май в големите градове са станали много сприхави повечето. Аз това, което го казах за ковид-19 само се потвърждава постоянно. Налудничава история и то май е добре, че не следя политически новини. Тия сега от И Тъй Нататък правят някаква клоунада, включително с придворни шутове и май само влошават нещата. Иначе е рано да го споделям но си взех стандартна голяма готварска печка VOSS втора с четири керамични и доста прилична фурна. И някъв миксер с купа Citronic.
 
Или мен ме е напекло много слънцето или тоя нещо не е добре.....

п.с. пуснал съм щорите :D
Нещо друго ви е напекло вас.
 
Изключително огромна разлика във външния вид, във вкуса не толкова, защото и на Раховец-а правихме стотици супер хлебчета. Но относно външния вид наистина голяма разлика с фурната която купих. И отделно мога да правя по 8 хляба на едно печене.

В момента съм си уговорил зареждане на един частник за един селски фестивал този месец и с още един евентуално, ако се обади. Вие лапайте мухи и сънувайте биткоини.
 
Изключително огромна разлика във външния вид, във вкуса не толкова, защото и на Раховец-а правихме стотици супер хлебчета. Но относно външния вид наистина голяма разлика с фурната която купих. И отделно мога да правя по 8 хляба на едно печене.

В момента съм си уговорил зареждане на един частник за един селски фестивал този месец и с още един евентуално, ако се обади. Вие лапайте мухи и сънувайте биткоини.
Оки
 
Изгубих интерес след като стана ясно че това е кпетров.

Миналата година беше същият сценарий - реване за инвеститор, уникална идея, пълен игнор на законовия аспект, после спам с нови теми - търсел момиче за войсоувър, за незнамси кво.... Беше дотегнал на всички.
 
Изгубих интерес след като стана ясно че това е кпетров.

Миналата година беше същият сценарий - реване за инвеститор, уникална идея, пълен игнор на законовия аспект, после спам с нови теми - търсел момиче за войсоувър, за незнамси кво.... Беше дотегнал на всички.
Прав ти път.

И дори след злонамереното отношение от ваша страна по-скоро бих ти казал "прав ти път и на добър ти час"
 
Последно редактирано:
Това някакъв майтап ли е?

И кой още прави тези “иновативни” “пици” с 1 тон кашкавал отгоре.. Това, ако го направи някой пицар в Италия ще го обесят публично за назидание.
 
Това някакъв майтап ли е?

И кой още прави тези “иновативни” “пици” с 1 тон кашкавал отгоре.. Това, ако го направи някой пицар в Италия ще го обесят публично за назидание.
Недей да се правиш на много интересен, който и форумен критърс да си с алт ника.

Всъщност от доста време рядко правим пица. Нагъвам здраво кашкавал, маслини, домати и домашен хляб. Отделно към момента бих препоръчал да се консумират вакумирани готови за консумация продукти. И да се избягват сурови месни продукти. И въобще да се набляга на продукти който се получават след по-сериозна ферментация. Пример, ако сравним кашкавал и сирене - да се избира кашкавал. Ако сравним кренвирши със шпек - да се избира пшек. Но тук не говоря за консервирани продукти като цяло. Примерно пастети и сродни да се избягват. Това ще го пусна и в другата тема.
 
Последно редактирано:
В крайна сметка ще има ли пица, или няма да има?
Отново предлагам да се използва термина за класическото соц. изобретение наречено гарнирана пита. Доста по-близко до произведенията на автора :D
 
Отново предлагам да се използва термина за класическото соц. изобретение наречено гарнирана пита. Доста по-близко до произведенията на автора :D
Аз просто от уважение, иначе и на мен не ми приличаше много на това, което наричам “пица”.
 

Горе