Купувам: Търсим инвестиция от 2000 до 6500 лв. (съдружие)

Стой си там.
 
Мдобрем, мир да има. Ай ся не ме карай да те сметна пак за свестен. Щото ми изгуби доверието. Но можеш да гп спечелиш при желание.

От преди малко, Казвам и "едноокия Джак" на тази пица:

niMktwy.jpg
 
Всъщност днес си регнах домейн. Кажете дали ви харесва:
dom.camp
А забеляза ли че тия кампове се обновяват на $35.51 ?
 
И аз наскоро си регнах един домейн - www.провал.com
В момента съм го пренасочил към уики страницата на един провален политик, ама мога да го пренасоча към dom.camp в най-скоро време.
 
Всеки решава сам за себе си към какво ще си "хвърли" енергията. На мен разправиите и нищонеказването не ми влияят добре. Ти хвърляй към www.провал.com и ще ти се получи. Още няма да ти ги пожелавам, но ако стигне дотам, смятай, че ще стане. Това го "вземи" на сериозно.
NspMr9x.jpeg
 
Последно редактирано:
Не може ли кашкавалчето да е по-отдолу, че всичките снимки все 1 са една и съща пица, просто завъртяна по часовниковата стрелка.

Или барем смени покривката като алтернативен подход в търсене на визуална диференциация?
 
Не е покривка. Започваш да ме забавляваш. Какво ще кажеш да продължим в забавен тон. Да не слизаме на много ниско ниво.. Товаз последното ти се получи
 
  • Sad
Реакции: Sky
Това е великото инженерно творение, наречено мушама. Последно си спомням да съм виждал такава преди 10 години в баба ми.
 
Даже не се бъзикам в случая. Едно време като снимах стоката, най-много време ми отнемаше да намеря подходящ фон за всеки отделен. Цвят, текстура, алибали.

Тука са се събрали експерти от Н на брой области и дават акъл, ти твойта си знайш...
 
От една страна е стока. Но от друга не е. Пиците са за лична консумация, затова има толкова кащлавал и сирена,
 
А май така и не разбрахме в подробности какъв е бизнесът, свързан с антикварни вещи?
Най-вероятно, какъвто е и този с пиците. :D
От една страна е стока. Но от друга не е. Пиците са за лична консумация, затова има толкова кащлавал и сирена,
Още ли очакваш инвестиция? Защото все по-трудно ще си я намериш като се държиш като чукундур. Не приемаш нищо, от никого. Нямаш си и представа как се прави пица, още по-малко как да си направиш бюджет за бизнеса, а да не говорим за цялостен бизнес план. По-добре се откажи от идеята си, или спри да философстваш и учи малко.

Ето ти една пица, за лична консумация. В последствие стана и част от меню. Пицата не е да хвърлиш от абсолютно всичко, което имаш върху тесто за мекици. ;)
kCw1b.jpg
 
Вие явно не разбирате автора. Неговата клиентела са хора за които пиците са тесто със салам и кашкавал и цената е водеща в случая. В малките градове това е напълно нормално. Тука сте дошли софиянци да давате акъли как се прави пица. Ми идете в някое провинциално градче да видим колко ще оцелеете продавайки италянски пици по 10лв.
 
Вие явно не разбирате автора. Неговата клиентела са хора за които пиците са тесто със салам и кашкавал и цената е водеща в случая. В малките градове това е напълно нормално. Тука сте дошли софиянци да давате акъли как се прави пица. Ми идете в някое провинциално градче да видим колко ще оцелеете продавайки италянски пици по 10лв.
За всеки влак си има пътници, където и да си. След като му чета писанията, силно се съмнявам в проучванията на аудиторията му. И в случай, че му трябва нещо просто, по-добре да дава хлебче с кебапче. Отделно търси инвестиция от 5-6 хиляди лева, която не е нещо страшно, още повече за откриване на бизнес. Че ще му е крайно недостатъчна тази сума, само той си мисли, че е лъжа. Отделно, никога няма да си намери инвеститор, докато продължава да е дървен философ. Никой няма да инвестира в нещо, в което, след като каже нещо, отсрещния ще му се изсера на главата 100 пъти. Или в конкретния случай, ще му се изПИЦИ на глава.
 
Според мен човекът просто си има свободно време и скучае - нито едно от действията му не показва заинтересованост да развива бизнес.
Ако някой случайно върже и му даде някой лев - добре дошло. Не че има шанс да се случи.
 
Аз по-грозни пици не съм виждал, но дано са вкусни.
Често ми се налага да ям на крак из малките градове като пътувам и винаги като се наредя разглеждам храната и винаги е имала някакъв вид. Е, разбира се, стоя и чакам за пица за 2-3 лева и е ясно че нямам изисквания за вкус, хубави продукти или каквото и да е, но наистина изглежда по-добре от тези в темата.
Автора да не се обижда, защото колкото и кофти да изглежда, ако е вкусна ще има големи опашки за него... просто темата е, че се търси инвестиция. Един инвеститор като види бизнес плана, който е описан веднага ще разбере, че е куца схема, но логиката е да си каже - “добре, от мен парите и бизнеса, а от него продукта, все пак той е най-важното”. Само че тук няма нито добре изглеждащ продукт, нито качествен бизнес план, който да е изложен. Не видях и познаване на нормативната уредба, а само едно желание да се ползва чужда фирма и че “знаем, че няма да минат”. Мен лично ми действа отблъскващо.
Още нещо важно към автора - знам, че всяко начало е трудно и че често се започва “нелегално”, докато тръгнат нещата, но да знаеш, че всяко нелегално водене на бизнес ще ти носи негативи напред в бъдещето. За това е най-добре изобщо да не почваш, ако това ще ти в тертипа на работа. Това е лично мнение продиктувано от практиката ми.
В заключение - прави си пиците за домашна употреба, кани приятели да хапвате и си свиркай. Няма да се получи бизнеса ти при подхода описан в темата.
 
Вие явно не разбирате автора. Неговата клиентела са хора за които пиците са тесто със салам и кашкавал и цената е водеща в случая. В малките градове това е напълно нормално. Тука сте дошли софиянци да давате акъли как се прави пица. Ми идете в някое провинциално градче да видим колко ще оцелеете продавайки италянски пици по 10лв.
Именно. Сигурно им го написах 10-на пъти, поне. Просто ще им дам търсената визия с по-добро качество. Това искат хората, салам, кашкавал, общо взето.
 
Най-вероятно, какъвто е и този с пиците. :D

Още ли очакваш инвестиция? Защото все по-трудно ще си я намериш като се държиш като чукундур. Не приемаш нищо, от никого. Нямаш си и представа как се прави пица, още по-малко как да си направиш бюджет за бизнеса, а да не говорим за цялостен бизнес план. По-добре се откажи от идеята си, или спри да философстваш и учи малко.

Ето ти една пица, за лична консумация. В последствие стана и част от меню. Пицата не е да хвърлиш от абсолютно всичко, което имаш върху тесто за мекици. ;)
kCw1b.jpg
Много дебело ти е станало тестото и пет листа отгоре за цвят изсипани ей така. Вече не търся инвестиция. Или пък търся, кой знае.
 
Последно редактирано:
Много дебело ти е станало тестото и пет листа отгоре за цвят изсипани ей така.
Нагъл си. Но освен нагъл си и глупал, защото продължаваш да коментираш неща, от които не разбираш. Това, което ти наричаш дебело, се нарича борд, в който има въздух. Това е и причината да ти изглежда дебело. Продължавай да изсипваш всичко от хладилника си върху тесто за мекици. ;) Очевидно никой тук не долавия гениалната ти същност. Факт обаче е, че вече 6 месеца не можеш да си намериш инвеститор за 5-6 хиляди лева, които за този период се очаква сам да си събрал, може би. Или да си си изплатил вече собствения кредит, за да можеш да изтеглиш отново. Това малко или много показва що за предприемач или що за идея имаш.
 

Горе