Купувам: Търсим инвестиция от 2000 до 6500 лв. (съдружие)

До някаква степен супях да си напиша последния пост в блога. Но идета ми е освен подробен текст да има и нещо като колаж с картинки без много обяснения със стрелки - от това правиш така и следва това. От 10 и половина до 16 и половина съм си играл. И после трябваше да изляза за около половин час. И се връщам и нашите ползват печките и ги чаках 1 час преди да си довърша нещата, за което ми трябваше още максимум половин час и пак стана така, че повечето снимки ги направих на изкуствено осветление.

После ми казаха, че много яко е станало всичко и ОК от моя страна като реакция, макар че се изнервих, защото си играх наистина много и почти ми се прецакаха нещата. И за капак накрая ми се подхлъзна гювечето и на някаква магия все пак го спасих.
Все пак съм доволен и това ми е поста, засега.
- https://dom.camp/2021/02/28/перфектен-обяд-за-зимата/
 
Spellcheck си пусни, че дори и по диагонал прегледано се набива на очи
 
Никакво старание ни в готвенето, ни в снимането, ни даже в писането.

Никви надежди не ми останаха тука.
 
Имаме няколко нови вариации, но ще бъдат качени в блога. Вероятно няма да е днес, а в момента чакам първо втасване и ще правя фрийстайл за още две. в момента анализриам какви да са.
 
Ох, заради цирка, на 51% за мен ще сколасаш ли? Поне тук да качваме снимки как обoрудваме дупката, която ще наемем, после как продаваме и тн - поне забавление да има за всички във форума.
 
Последно редактирано:
И Алиса не знае какво може да изскочи от заешката дупка.
 
Това е някакво на инат. Колкото да е на контра. Такова усещане имам - че репликите ти към мен са само колкото да са контра,
 
kll.jpg
 
Къде си бе брат, стоя тука и чакам от час и половина пицата си, като 30 минути е закъснение...
Давай пускай поръчки с дрон, по бързо ще дойде от Котел сигурно
 
За 51% няма ли да се съгласяваш най-накрая ве каун такъв?
Това е някакво на инат. Колкото да е на контра. Такова усещане имам - че репликите ти към мен са само колкото да са контра,
 
Къде си бе брат, стоя тука и чакам от час и половина пицата си, като 30 минути е закъснение...
Давай пускай поръчки с дрон, по бързо ще дойде от Котел сигурно
Ако не си от ковид сектантите, ще ти направя пица и ще ти я пратя по еконт но за твоя сметка. Сблъсквам се постоянно с хора, които се държат на инат, което едно че е непрактично, второ е безмислено и като цяло е вредно. Никакъв смисъл няма от това. Не само че не ти дава никакви дивиденти, ами ти и отнема от енергията. Дори една добра дума отправена към някой ще ти се върне с пълна сила. Аз поне съм такъв човек. Не обичам мърморения, кавги, въобще тези негативни неща ми точат от енергията. Да се повторя - това е меко казано безмислено. Давай адрес за доставка да ти пратя пица или каквото искаш...
 
За 51% няма ли да се съгласяваш най-накрая ве каун такъв?
Навремето четях много книги, но от доста години и мен ме хвана така да се каже електронната вълна и реално книга не съм чел от може би около 10-на години. Което не е добре. Тези не съм ги чел. Не знам на колко години си, аз съм все още млад но виждам че всяко следващо полупоколение изпростява все повече. Жената ми разказа нещо, което е напълно нормално и да не ми го беше казвала. Минавала покрай някакви деца, бнай-много десетина годишни и всички били седнали на една пейка с телефоните. И понеже познава майката на едно от децата я попитала какво правят. И какво правели - чатели си по телефоните въпреки че стоят едно до друго.
 
Навремето четях много книги, но от доста години и мен ме хвана така да се каже електронната вълна и реално книга не съм чел от може би около 10-на години. Което не е добре. Тези не съм ги чел. Не знам на колко години си, аз съм все още млад но виждам че всяко следващо полупоколение изпростява все повече. Жената ми разказа нещо, което е напълно нормално и да не ми го беше казвала. Минавала покрай някакви деца, бнай-много десетина годишни и всички били седнали на една пейка с телефоните. И понеже познава майката на едно от децата я попитала какво правят. И какво правели - чатели си по телефоните въпреки че стоят едно до друго.
Тъпак. Кво разправяш някви никому ненужни общи приказки... Аз ти оправям РЕАЛНО бизнес предложение, защото не мога да ти доверя да управляваш парите ми, тъй като имаш 0% опит в управление на бизнес, а ти насреща ми лафиш някви малоумщини.

Затова ти предлагам 51% на 49%. Аз ще определям какво ще се случва (защото за разлика от теб съм създал поне един бизнес), а ти ще бачкаш като роб и за награда ще получаваш 49% от печалбата (ако въобще има такива) - няма по-честно и РЕАЛНО предложение от това.

Ако жена ти, дето ти е разправяла тая история, е толкова тъпа, колкто си и ти, ясно защо продължаваш да пишеш в тая тема, сигурно тя те "мотивира".

Sign-off-вам се от тоя цирк. @Blinky изключи ми известията за тая тема и за тоя филмар.
 
Тъпак. Кво разправяш някви никому ненужни общи приказки... Аз ти оправям РЕАЛНО бизнес предложение, защото не мога да ти доверя да управляваш парите ми, тъй като имаш 0% опит в управление на бизнес, а ти насреща ми лафиш някви малоумщини.

Затова ти предлагам 51% на 49%. Аз ще определям какво ще се случва (защото за разлика от теб съм създал поне един бизнес), а ти ще бачкаш като роб и за награда ще получаваш 49% от печалбата (ако въобще има такива) - няма по-честно и РЕАЛНО предложение от това.

Ако жена ти, дето ти е разправяла тая история, е толкова тъпа, колкто си и ти, ясно защо продължаваш да пишеш в тая тема, сигурно тя те "мотивира".

Sign-off-вам се от тоя цирк. @Blinky изключи ми известията за тая тема и за тоя филмар.
1615299117722.png
 
РЕАЛНО

Затова ти предлагам 51% на 49%. РЕАЛНО предлjeNIe
Обърни го наобратно 49 за теб и може и да се навия
 
За 51% няма ли да се съгласяваш най-накрая ве каун такъв?
Аз се съгласявам.
Пращай договора и парити.
 
Обърни го наобратно 49 за теб и може и да се навия
На 49% ще се навия като ми прехвърлиш жена си да ми готви и чисти вкъщи, а може и още нещо - ако става.
Щото е ясно, че на 49% парите ми ще потънат, поне да имам готвачка и прислужница вкъщи, че иначе съвсем тотал набутвация.
 
Аз се съгласявам.
Пращай договора и парити.
Качи първо снимки на пиците, които правиш и някакъв "бизнес план" в стила на тоя каун @deffnews, пък после ще говорим. :D
 
Качи първо снимки на пиците, които правиш и някакъв "бизнес план" в стила на тоя каун @deffnews, пък после ще говорим. :D
Ама мислех че пиците ги надживяхме и им турихме пепел в тая тема?
Аз имам потенциал в къде-къде по-интересни области.
 

Горе