Купувам: Търсим инвестиция от 2000 до 6500 лв. (съдружие)

Ама мислех че пиците ги надживяхме и им турихме пепел в тая тема?
Аз имам потенциал в къде-къде по-интересни области.
Аз си мислех, че сме надживели продаването на "потенциал" в тоя форум отдавна.

През какво ли не минахме всичките тия години - продаваха се идеи с потенциал, сайтове с потенциал, бизнеси с потенциал, пици с потенциал, CMSи с потенциал дето щяха да преобърнат света и най-вече - потенциал с потенциал.

Не знам да има и една успешна сделка с "потенциал" в тоя форум... или поне никой не се е похвалил?
 
Ще снимам Дефнюз като прави пици на поляната и ще качвам в Ютуб.
Котел не ми е много далече.

За екстра гламур може наемем и девойки от у-ето за фолклор да пеят и танцуват в народни носии за фон.

Айде, уникална възможност с невиждан потенциал.
 
Ще снимам Дефнюз като прави пици на поляната и ще качвам в Ютуб.
Котел не ми е много далече.

За екстра гламур може наемем и девойки от у-ето за фолклор да пеят и танцуват в народни носии за фон.

Айде, уникална възможност с невиждан потенциал.
Кой град си?
 
Ако не си от ковид сектантите, ще ти направя пица и ще ти я пратя по еконт но за твоя сметка. Сблъсквам се постоянно с хора, които се държат на инат, което едно че е непрактично, второ е безмислено и като цяло е вредно. Никакъв смисъл няма от това. Не само че не ти дава никакви дивиденти, ами ти и отнема от енергията. Дори една добра дума отправена към някой ще ти се върне с пълна сила. Аз поне съм такъв човек. Не обичам мърморения, кавги, въобще тези негативни неща ми точат от енергията. Да се повторя - това е меко казано безмислено. Давай адрес за доставка да ти пратя пица или каквото искаш...

Бате, ти съвсем превъртя играта. Пици, еконти, предавания, youtube канали и щуротии. Ако допреди няколко месеца темата беше интересна и актуална, както и потенциално привличаше внимание за инвестиране, то вече си малко като кръга Николета Лозанова, Божинов и Ники-то Михайлов (if you know what I mean). Всичко е леш, барабар и храната.

Силно се надявам и ти да се правиш на "дръж ми шапката" и да си биеш лафче в темата. В противен случай нещата не изглеждат добре за теб. С тия представяния, с тия снимки и "бизнес план" имаш огромната възможност да бъдеш отсвирен и от бързите кредити.

Още по-силно се надявам да си даваш сметка (google it) що е то бизнес план, какво включва и, аджеба, има ли почва у нас?! SWAT анализите ги мани ;)

Престани да се излагаш. Цирк Балкански не е тук. По името на форума, сещаш се, нали?

Като за финал. Никакъв хейт не влагам. Ако възприемеш гореописаното за такъв, ще потвърдиш тезата, че "Истината боли".

И тъй като отсвири на няколко пъти инвестиционните намерения на @John Galt, бягай пусни една обява в kpd-то да се видиш какво представляваш.
 
Това пък с ютуб освен за спорта не виждам никакъв смисъл, освен като промотиране. Стойностни канали като на У Вали с по-няколко хиляди гледания. В тази ситуация сега, и от 1-ви април явно пак ще има локдаун за бързо хранене най-голям смисъл пак казвам - храна за дома.
Какъв точно бизнес план да ти дам - купи ми една мултифункционална фурна и един приличен хладилник - 1000 лв. са достатъчни. Цените варират всеки ден скачат, няма никакъв смисъл от кой знае какви разбивки. Не ти ли прави впечатление, че вече от месеци търговията на нехранителни стоки е спаднала значително.

Не знам дали ви написах, че мога да качвам клипове от държави където уж се плаща добре. Но нямам и фототехника подходяща. Приготви едно поне 500 лв само за това. И ти давам 49% дял. И айде ако ще правим нещо да правим щото и ел. подписа ми изтича скоро.
 
За 9 месеца никаква градация. Нито някакъв бизнес план си си направил труда да изградиш, нито да разучиш поне малко кое как се случва. Хладилник и фурна за 1000 лева?!?!? На домашна фурна ли мислиш да ги приготвяш пиците? Такъв кошмар си, че и Манчев с кошмари в кухнята няма да дойде да ти помогне...
 
За 9 месеца никаква градация. Нито някакъв бизнес план си си направил труда да изградиш, нито да разучиш поне малко кое как се случва. Хладилник и фурна за 1000 лева?!?!? На домашна фурна ли мислиш да ги приготвяш пиците? Такъв кошмар си, че и Манчев с кошмари в кухнята няма да дойде да ти помогне...
до около 700 лв, има мултифункционални фурни с място за печене, примерно на 4 хляба едновременно и няколко котлона. Плюс вентилатор. Говоря за втора ръка, иначе към 1200 може да се намери наистина мултифункционална нова. С 4 отделения на които реално могат да се изпекат едновременно около 6 хляба стандартен грамаж. Има и доста професионални, ако се намери втора ръка до около 900 лв. са някъде. Който са пък разделени за различни видове ястия, примерно можеш да печеш пица, хляб, крем-карамел едновременно и отгоре на котлончетата да си приготвяш друго. Примерно 90х90 см Грундик, което е немска марка нова я има за около 1500 лв, сравнително последен модел с котлони с тефлоново покритие, на втора трябва да е някъде наполовина. И дори още по-евтино за някой по-стар подобен модел.
 
Последно редактирано:
Това пък с ютуб освен за спорта не виждам никакъв смисъл, освен като промотиране. Стойностни канали като на У Вали с по-няколко хиляди гледания.
В голямо заблуждение си, въпреки че още преди седмици горе съм написал почти цял бизнесплан, който очевидно си пропуснал - както повечето неща, изписани у темата.

Аз че пиша основно за бъзик, пиша, ама не цялата ми продукция спада към тая категория.
 
Слушам те, как точно ще изкараш пари от клипове в youtube. Това е нещо като 3 стотинки за 100 хиляди гледания. За промотиране - да. Макар че тоя тикток, който още не съм го и преглеждал твърдят че забило ютуба в земята. Нямам точна информация, но мога да качвам както казах клипове от държави в които вместо три стотинки, ще се плаща в десетки пъти повече. Имам приятели из цяла Европа + САЩ и сме се договорили, ако имам готови клипове те ще ми ги качват реално от държавата в която живеят. С 15 годишния Панасоник ли да ги правя... Отгоре на всичкото преди 2-3 дни му шибнах без да искам обектива и съвсем сдаде багажа.
Ето пак ти казвам - слушам те, ако имаш реално предложение, имаш възможност ти или някой друг за реална инвестиция, ами да действаме. Но максимума, който мога да предложа е 49%, като ще си разделим разходите за регистрация на фирма и поемам всички разходи за хранителите продукти.

Може да звучи смешно, но ел подписа ми изтича мисля, че април, затова го казах. Може да подпишем всичко онлайн, защо да се дават едни още 50-60 лв след това?
 
Слушам те, как точно ще изкараш пари от клипове в youtube. Това е нещо като 3 стотинки за 100 хиляди гледания. За промотиране - да. Макар че тоя тикток, който още не съм го и преглеждал твърдят че забило ютуба в земята. Нямам точна информация, но мога да качвам както казах клипове от държави в които вместо три стотинки, ще се плаща в десетки пъти повече. Имам приятели из цяла Европа + САЩ и сме се договорили, ако имам готови клипове те ще ми ги качват реално от държавата в която живеят. С 15 годишния Панасоник ли да ги правя... Отгоре на всичкото преди 2-3 дни му шибнах без да искам обектива и съвсем сдаде багажа.
Ето пак ти казвам - слушам те, ако имаш реално предложение, имаш възможност ти или някой друг за реална инвестиция, ами да действаме. Но максимума, който мога да предложа е 49%, като ще си разделим разходите за регистрация на фирма и поемам всички разходи за хранителите продукти.

Може да звучи смешно, но ел подписа ми изтича мисля, че април, затова го казах. Може да подпишем всичко онлайн, защо да се дават едни още 50-60 лв след това?
Пак говориш по теми, от които нищо не разбираш. Нямаш ли някой авер от цяла Европа или от Америка да инвестира 1000 лева за една фурна и един хладилник? Ари и един не-15-годишен фотоапарат да си снимаш клипчета. И гледай да не му шибнеш обектива и на него.

Чисто теоретично, някой се да се излъже и ти дава 1000 лева за фурна и хладилник втора употреба и след 2 месеца се разваля едното от двете, няма гаранция, кой плаща за ремотна или за нова техника? Пак ли господин инвеститора или вече се дели 51 на 49?

Най-добре е да си намериш работа, вместо да си губиш времето да ни забавляваш тук.
 
Има втора ръка с по 6 месеца и повече гаранция. А колкото до приятелите, някои са ми приятели, други съученици, трети само познати. Каквито и да са пари няма да им искам. Но вече имам запитвания от квартални магазинчета. Сега в момента правя нов микс от рецепти за хляб и ако го довърша до към 9-10 часа ще пусна снимка.
 
Има втора ръка с по 6 месеца и повече гаранция. А колкото до приятелите, някои са ми приятели, други съученици, трети само познати. Каквито и да са пари няма да им искам. Но вече имам запитвания от квартални магазинчета. Сега в момента правя нов микс от рецепти за хляб и ако го довърша до към 9-10 часа ще пусна снимка.
Не да им иска пари, отправи им предложение да инвестират в страхотна бизнес възможност, с ясно изграден бизнес план и план за развитие за следващите 1-2-5 години. Нали това предлагаш тук, на нас?
 
Това ми е чиабатата
chabata.jpg


и багетата
bageta.jpg


това НИ е тутманика-кашкавалка

tutmanik.jpg


Пържените ми картофи

kartofi.jpg


хляб един от няколкото вида

hlqb.jpg

breadxxl.jpg
 
Последно редактирано:
Къде са маслинките и розмарина?
 
Какво чудо направи жената
maxhdmi.jpg
 
Няма да стане.. Няма да стане, не защото не умееш да готвиш, ти или жена ти (напротив - добри сте), и не защото нямаш добри идеи (напротив - имаш), и не защото не си иниациативен и разбира се позитивен, и не защото не можеш да намериш такава сума за инвестиция. Няма да стане, ЩОТО ЩЕ ТИ СЦЕПАТ Д-то с тия храни. Сега си фрии, щото се забавляваш по кварталному, на тоя съсед, на оня, на тая от мага дето я познаваш..другата, третия.., НО тръгнеш ли легално да се занимаваш с тоя бизнес, че те подпукат, така както и турчюлята не са ни пукали. Имаш ли на идея само ХЕИ кат ти дое на кво ще те направи, оборудването само за тяхните изисквания ще е повече от 5-ца, наеш за какъв контрол на храната става въпрос, ако ще я преработваш храната?! Какви чудесии те чакат, ще ревеш яко вервай ми. В такъв бизнес с под 50К не се влиза посмъртно и поне 5 човека супер стабилен персонал. И пак, и с 50К, чакай да почнеш да връщаш след поне 3г. и то през това време ще си поцепиш д-то от бачкане, за нерви и стрес - нема да говоря.
За мен лично, и съвет, остани си шано така както си, джиткай със съседите, некой къс лев, джиткай си мантиките и бантиките.. (там поне има сми, има сантиментализъм, а не грухане) пък ако толкова те влече самото готварство - стегай се яко и почвай да обикаляш скъпите заведения, добър готвач под 2к не пада, дори и у кварталната кръчма, ако се наредиш на дебело некъде и по 7-8 може да взимаш. А 7-8 от тоя бизнеш дет мислиш, не може да изкараш чисто дори за година повярвай ми.
Наеш колко народ не са ме слушали и са реват на умрело... Не си проваляй младините и семейството! Джиткай кротко и шано и много години ще си живееш диФ и щаслив :)
 

Горе