Търся: Търсим копирайтъри

sportwinner

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здрвейте във връзка със стартирането на новинарски сайт, търсим попълнения в екипа ни от 2-ма копирайтъри.
Какво се изисква от тях:
  • пренаписване на статии по предварително зададена тема
  • минимално 300 думи на статия
  • качване на снимка в сайта
  • работа с Wordpress
  • работа с Advego
  • работа с IDI Spell
  1. Имаме направени видео уроци как се работи с по-горе изброените условия
  2. Работно време всеки ден с пърава смяна от 09:00-13:00 ч и втора смяна от 19:00 - 21:00ч
  3. Минимално написани статии на ден 4
  4. Плащането става по банков път или на ръка, ако сте от София - дати за изплащане между 10-15 число на следващия месец, като минимума за изплащане е 20 лв
  5. Получвате личен e-mail за връзка с колегите
  6. Сайтът има Редактор, който наблюдава работата Ви и ви дава наставления, ако намери пропуски.
Цена на статия 2,00 лв

За повече информация, моля пишете на Л.С.
 
Да и лошото е, че ще има хора, дето ще се съгласят. То копирайтърството стана без пари вече, а качеството е ужасно ниско. В този форум досега съм видял точно двама души на наистина много високо ниво от поне 50, които си предлагат услугите.

Дъното...
 
Да и лошото е, че ще има хора, дето ще се съгласят. То копирайтърството стана без пари вече, а качеството е ужасно ниско. В този форум досега съм видял точно двама души на наистина много високо ниво от поне 50, които си предлагат услугите.

Дъното...
За да за очна такава работа, минималната цена не може да паза под 5 лева на статия... аман.
 
Имате работно време на смени и минимален праг за плащане. Аз ли нещо не разбирам или вие не сте формулирали обявата, както трябва?

Тези 2 лева за 300 думи статия, която отгоре на всичко трябва да се качва във ваш сайт със снимка, тагове и прочие са си чиста проба изнудване.

Не ме разбирайте погрешно, но с такива предложения няма да намерите добър копирайтър, който да си върши работата съвестно.
 
Здравей, колега. Струва ми се, че не си преценил добре ситуацията и си изискал твърде много неща, които в никакъв случай не могат покрити от твоя бюджет от 2 лв.
Желая ти успех, но не е възможно да се направи каквото и да е при тази цена.
Така, както си написал обявата, изглежда, че гледаш на копирайтърите (аз съм такъв) експлоататорски. Моля помисли върху подхода си.
Желая ти успех и оставам на разположение, в случай че търсиш сериозен професионалист и увеличиш бюджета.

С уважение,
Кирил Йовев,
писател и основател на webselo.com.
 
Да ве, по колко искате 20 лева ли?
За 10 мин работа = на час 12 лева, на ден 48 лева. Айде 30 да са, та 30 за 4 часа работа, че то и аз ще пропиша.
 
Да ве, по колко искате 20 лева ли?
За 10 мин работа = на час 12 лева, на ден 48 лева. Айде 30 да са, та 30 за 4 часа работа, че то и аз ще пропиша.
Uphero, не се съмнявам ако и ти пропишеш. Такава видна революционерска ( тролска ) личност няма как да не предлага и писане. Работата е там, че това не са хамалски услуги. Трудно ми е да си представя как пиша повече от 2000-3000 думи дневно, то няма да е писане, ами цапане. И това няма да ми отнеме 1 час, а много повече - мислиш, после пишеш, четеш, коригираш стилистиката, пак четеш, коригираш правописа и пунктуацията. Да цапа всеки може, убеден съм в това. И за тази цена няма да намерят нищо, което е различно от цапач.
Мое мнение.
 
Да ве, по колко искате 20 лева ли?
За 10 мин работа = на час 12 лева, на ден 48 лева. Айде 30 да са, та 30 за 4 часа работа, че то и аз ще пропиша.

Има някой копирайтери пишат и по 14$ за 1000 символа, познавам една такава. Беше изкарала цял сайт на първа страница в яндекс с 1 статия. Аз когато съм поръчвал бг текст никога не съм успявал да го класирам така...
 
Има някой копирайтери пишат и по 14$ за 1000 символа, познавам една такава. Беше изкарала цял сайт на първа страница в яндекс с 1 статия. Аз когато съм поръчвал бг текст никога не съм успявал да го класирам така...
Това писачите 90% не четете заданието ами сами парите гледате, ако не си видял става дума за пренаписване. Та за колко време се дращи един текст от 300 думи?
 
Трудно ми е да си представя как пиша повече от 2000-3000 думи дневно, то няма да е писане, ами цапане. И това няма да ми отнеме 1 час, а много повече - мислиш, после пишеш, четеш, коригираш стилистиката, пак четеш, коригираш правописа и пунктуацията. Да цапа всеки може, убеден съм в това. И за тази цена няма да намерят нищо, което е различно от цапач.
Мое мнение.

Пиша над 2К думи и то хубави. И да - не отнема час ами около 5-8 часа, материята е тежка и трябва да се проверява какво и как да се прави. Но не и всеки ден.
 
Пиша над 2К думи и то хубави. И да - не отнема час ами около 5-8 часа, материята е тежка и трябва да се проверява какво и как да се прави. Но не и всеки ден.
И аз мога да напиша много повече, но не става дума за капацитет, а за истинско изпипване. На мен ми се налага да го правя напълно ежедневно, това е основният ми бизнес все пак. И точно зарази такива хора, които искат да получат всичко почти за без пари, нещата в България стават толкова трудно. Тук ми трябваха 2 години, за да направя база от 400 клиенти...нещо, което може да стане за 2 месеца в Америка ( форуми, контакти, реклама от уста на уста и т.н. )
Но това е личен опит, разбира се. Не е казано, че и на другите им е било така..
 
Има някой копирайтери пишат и по 14$ за 1000 символа, познавам една такава. Беше изкарала цял сайт на първа страница в яндекс с 1 статия. Аз когато съм поръчвал бг текст никога не съм успявал да го класирам така...

Препоръчвам ти webselo за тази цел , няма да съжаляваш.
 
В този ред на мисли ми се иска да организирам едно състезание по SEO копирайтинг, може и само в рамките на форума да е, но в момента го мисля как точно да се направи, за да е коректно всичко. Прекалено много варианти има и не ми идва наум кой ще е най-подходящ...

За съжаление на родния пазар се навъдиха много копирайтъри, а нивото на огромен процент от тях е ужасяващо ниско, ползвал съм някои единствено заради цената като после преправям половината написано, но нямам време да пиша и статии точно в този момент.

Ако направим такова състезание ще се включа, така или иначе после тези статии е доста вероятно да се продадат, така че освен състезанието може да направим и някой лев :)

В случай, че някои от вас имат идея за организацията на състезанието, нека ми пишат на ЛС да обсъдим подробностите!
 
Аз от купувани от "копирайтъри" статии около 70 процента дори не съм ги пускал в сайта си, други съм оправял, за да заприличат на читаем текст, така че според наблюдението ми това е услугата, която най-много хора предлагат и е с най-ниско качество.
 
nikosa1986, bbb12 - докато търсите най-евтиното, винаги ще е така, сами сте си виновни. В момента, в който започнете да търсите качеството и да си плащате за него - веднага ще усетите резултата. Няма защо да се оплаквате - във форума, а и извън него има достатъчно кадърни копирайтъри.

nikosa1986 - що ти е seo състезание по копирайтинг? За да се научиш как се пишат seo статии?
 
nikosa1986, bbb12 - докато търсите най-евтиното, винаги ще е така, сами сте си виновни. В момента, в който започнете да търсите качеството и да си плащате за него - веднага ще усетите резултата. Няма защо да се оплаквате - във форума, а и извън него има достатъчно кадърни копирайтъри.

nikosa1986 - що ти е seo състезание по копирайтинг? За да се научиш как се пишат seo статии?

Ако искаш с теб да направим едно такова, ако си съгласен? Много добре знам как се пишат, друга е идеята в случая, но нали трябва да се хейтне.

Аз написах, че съм ползвал от форума, но причината е друга, качеството нямаше такова значение просто. Ако има, сам си ги пиша. Не ползвам други, тъй като просто нивото е страшно ниско в България на огромен процент от копирайтърите. Има и страшно талантливи хора, но процентно са ужасно малко...
 
Ако искаш с теб да направим едно такова, ако си съгласен?

Благодаря за предложението. По-добър съм от теб, но не съм съгласен да си губя времето и да се състезавам, предпочитам да доказвам какво мога в процеса на работа. Ако си търсиш работа - ела да работиш за мен като копирайтър, изглежда умееш да пишеш, пък ако не разбираш, ще те науча как се пишат seo статии.

Всъщност какво цапате темата на човека? sportwinner си е пуснал обява, това са неговите условия, ако не ви харесва - подминавате, ако ви харесва - кандидатствате за работа при него. Или какво, nikosa1986 - искаше да се изтъкнеш колко си добър в писането на seo статии?
 
nikosa1986, bbb12 - докато търсите най-евтиното, винаги ще е така, сами сте си виновни. В момента, в който започнете да търсите качеството и да си плащате за него - веднага ще усетите резултата. Няма защо да се оплаквате - във форума, а и извън него има достатъчно кадърни копирайтъри.

nikosa1986 - що ти е seo състезание по копирайтинг? За да се научиш как се пишат seo статии?

Не се оплаквам, а констатирам. Пиша си ги сам, при това с добър успех.
 

Горе