Търсим човек за писане на статии

vagon

Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
Здравейте ,
Във Връзка с едни проект . Се нуждаем от човек който да пише СЕО статии на тема туризъм , самолетни билети, полети и др.
Големината на статиите трябва да е около 350думи.
Заплащането ще варира от 5 до 10 лева на статия. Като ще се определя от качеството на написаният материал.
Ако има заинтересовани моля, пишете на лично .
 
От: Търсим човек за писане на статии

Аз предлагам не точно това, което търсите, но все пак ще го спомена. Става въпрос за вътрешна оптимизация на самите страници и някои други трикове за добро позициониране (ако искате, мога да покажа примери за камари мои страници на челни места в Google). Естествено, тези услуги струват в пъти по-скъпо от писането на статии, но и са по-ефективни. В моя случай съдържанието на самите статии не е чак толкова важно, просто трябва да са повечко, а другото го правя аз.
Пояснение: Трудно се прилага при използване на готов CMS.
 
От: Търсим човек за писане на статии

здравей,
аз предлагам писане на статии по зададени теми, ако искаш пиши ми на blaji.vitkova (at) gmail.com, мога да ти напиша пробен материал.
 
От: От: Търсим човек за писане на статии

Аз предлагам не точно това, което търсите, но все пак ще го спомена. Става въпрос за вътрешна оптимизация на самите страници и някои други трикове за добро позициониране (ако искате, мога да покажа примери за камари мои страници на челни места в Google). Естествено, тези услуги струват в пъти по-скъпо от писането на статии, но и са по-ефективни. В моя случай съдържанието на самите статии не е чак толкова важно, просто трябва да са повечко, а другото го правя аз.
Пояснение: Трудно се прилага при използване на готов CMS.
я дай да ги видим тези страници?
 
От: Търсим човек за писане на статии

blajunia - Ще ти пиша на емайла с почеве инфо

unwise - Не търся точно това, но ще се радвам ако пратиш някой пример
 
От: Търсим човек за писане на статии

Здравейте ,
Във Връзка с едни проект . Се нуждаем от човек който да пише СЕО статии на тема туризъм , самолетни билети, полети и др.
Големината на статиите трябва да е около 350думи.
Заплащането ще варира от 5 до 10 лева на статия. Като ще се определя от качеството на написаният материал.
Ако има заинтересовани моля, пишете на лично .


Бих искал да кандидатствам по обявата - моля за схемата, по която ще определяте качеството.
 
От: Търсим човек за писане на статии

Здравейте ,
Във Връзка с едни проект . Се нуждаем от човек който да пише СЕО статии на тема туризъм , самолетни билети, полети и др.
Големината на статиите трябва да е около 350думи.
Заплащането ще варира от 5 до 10 лева на статия. Като ще се определя от качеството на написаният материал.
Ако има заинтересовани моля, пишете на лично .

Здравейте, аз също съм заинтересована от проекта ви, ако все още е актуално може ли да се свържем чрез ЛС?
Поздрави.
 
Последно редактирано:
От: Търсим човек за писане на статии

аз съм заинтересуван свържи се с мен на лс
 
От: Търсим човек за писане на статии

Намерихте ли човек? Аз съм заинтересован!
 
От: Търсим човек за писане на статии

Намерихме човек. Темата е затворена!
 

Горе