Предлагам: Търсите ли си писателка?

От: От: Търсите ли си писателка?

Нанди, досега, за почти годишното си участие във форума, нито съм нападала някого, даже рядко съм писала, което личи по броя на мненията ми. За мен тук е за работа.

Именно поради малкото ти мнения явно не сме те опознали достатъчно и затова сме се заблудили, относно намеренията ти, въпреки че аз допусках и вероятността да греша. :)
Радвам се, че нещата се изясниха. Отново пожелавам успех и на двете ви и ще се радвам да прочета нещо ваше - ей така за удоволствие.
 
От: Търсите ли си писателка?

Ами, то, що се отнася до мен, има разни работи в Нета... специално за белетристиката България не ми е таргет, признавам, но чат-пат съм публикувала нещо.
 
От: От: Търсите ли си писателка?

Ами, то, що се отнася до мен, има разни работи в Нета... специално за белетристиката България не ми е таргет, признавам, но чат-пат съм публикувала нещо.

То в нета има много неща, но като не знаеш къде да търсиш можеш да си остарееш, търсейки. :) Дай линк!
 
От: Търсите ли си писателка?

Аз пък ще се похваля със едно от първите си платени слайдшоута.

Ayurveda

Светле, майстор си и това е!
Малко се затрудних със шрифта в началото (не знам, само на мен ли ми беше леко размазан), но като цяло материалът ти е супер. Лек, приятен, но много зарибяващ. :) Давай все така!
 
От: Търсите ли си писателка?

Ще трябва да помисля, ама май ми хрумва нещо, дето го писах на 18 или някъде там, тип Андерсен. Не е едно от най-сериозните ми неща, но честно казано, обичам си го, защото го писах с душа, а и изразява много от схващанията ми за живота. Все пак го четете със снизходителност, моля. http://www.urban-mag.com/bg/Сабина Маринова-Тео/426
 
От: Търсите ли си писателка?

Светле, извинявай за офтопика, ако прецениш, спирам да пиша!
 
От: Търсите ли си писателка?

Хубава и малко тъжна приказка. Напомня ми на една моя легенда... която така и не довърших, защото ми се струваше, че няма конфликт... тъй като се разправяше за безметежна любов между две божества.
Принцесата ще си намери майстора, а авторката - своя Звяр според мен ;)
 
От: Търсите ли си писателка?

Хич нямам проблем да дискутирате в темата различни неща, стига да не става престрелка:)

И аз from time to time ще подсещам за какво беше темата:)
 
Последно редактирано:
От: Търсите ли си писателка?

Брини, прекалено рано си разконспирирала жените, като меркантилни или това важи само за принцесите?
Много ти е хубава приказката. Е, и тъжна, но това е защото отразява реалността. Страхотни неща правите, момичета. Радвам ви се много.
 
От: Търсите ли си писателка?

Не искам да спамя, ама се подхвана хубава приказка, в приятен стил, няма да ти се сърдя, ако вреснеш... :))) В добрия смисъл, де. И в моята тема се чувствай свободна да пишеш, ако искаш. А защо все пак не си довърши приказката?! Не е много добра атестация да я изоставяш просто така, не, че аз не съм го правила, де... Един разказ го влача още от Гърция, ама... Пусто да остане, така се случи.
 
От: Търсите ли си писателка?

Нанди, бях млада и невинна тогава, сега съм само млада, Вселената знае какво съм искала да кажа, ама явно не е съвсем тъпо. :)))) Цункам те много! Повече репутация не ми дава да ти дам!
 
От: От: Търсите ли си писателка?

Нанди, бях млада и невинна тогава, сега съм само млада, Вселената знае какво съм искала да кажа, ама явно не е съвсем тъпо. :)))) Цункам те много! Повече репутация не ми дава да ти дам!

И аз мисля, че разбрах какво си искала да кажеш, но пък някои грешки просто е трябвало да бъдат допуснати, за да застанем на пътя, на който стоим - за добро или зло. ;)
Целувки и от мен. След време пак ще си разменим репове - сега не дава, гадината. :)

И аз се интересувам силно от необяснимото, но за разлика от теб, вампирите хич не са ми страст. :) Страх ме е ужасно от такива персонажи...
Виж историята на Светлето за божествата щеше да се окаже много добра, а и конфликт щеше да възникне... ако ги беше оженила. :)
 
От: Търсите ли си писателка?

Както обясних, приказката беше чудесна, но без никакъв конфликт.

Иначе имаше хубави моменти, ето два отделни абзаца:

В средата на морето, на бурното море, в разкошна градина, се намираше замъкът Валхала. Погледа започваше от върха на замъка, сякаш плетен на една кука от умела плетачка на дантели, слизаше през островърхите кули към удължените прозорци, зъбчета стърчаха към небето от всяка малка куличка. И морето имаше вид на гъбена каша, а и замъка с цвят подобен на гъбена каша сякаш се сливаше с морето. И в замъка пеещи дебели готвачки със зелени одежди бъркаха зеленикави на цвят отвари за героите в едри черни котели. Боговете хапваха амброзия и нектар и пиеха наистина количества медовина. В голяма зала на замъка се бяха събрали принцове и принцеси от седем кралства и късаха чифт след чифт пантофки за танцуване. На прозорците на замъка бяха накацали гълъби и пееха за небето. Кралят на замъка, Артур седеше сам в в трона в тронната зала, подпрян на лакти и вглъбено разсъждаваше на религиозни теми. Артур обичаше да разсъждава, макар, че живееше с богове, той не вярваше в тях. Факли осветяваха замъка и прислужници се щураха из коридорите на замъка литнали по техните слугински занимания със слугински мисли в главите. А морето блъскаше острова и пееше песен, морето влюбено открай време в замъка се мъчеше да залее острова с дивните си вълни и най-после да покори замъка. И морето пееше, а чайки кръжаха и слънцето топло се усмихваше по перата на чайките.
---------


Крал Артур гледаше през прозореца как Аврора прекосява градината.
Ангелска е, помисли си той замечтано. Крал Артур с тънки пръсти галеше листенцата от саксийката на прозореца и си представяше бели дантелени завеси. Понеже имаше магически способности, дантелените завеси се появиха в тронната зала и през тях слънчеви зайчета се залюляваха от лекия ветрец. Докато плетеше дантели и галеше цветята, той наблюдаваше принцесата като в ефирен сън. Докосванията на цветята и завесите се връзваха с нежните и ръце, сведения поглед, поруменелите бузи. На фона на бялата зала, в ръцете му цъфна една ярко червена роза, и той облечен в бяло, със златен медал като на парад и ухаещ на бели дантели се завтече към градината.

Хаха след като ги оженим ли? Нанди, това е безкрайно симпатично;)
 
Последно редактирано:
От: От: Търсите ли си писателка?

Ми, там е работата, де! Хич и не зная за какво става въпрос! Иначе, за вампирите ще има още какво да си говорим - BBC правиха поредица от интервюта с мен, ама не, защото го исках, а защото една приятелка заяви (професионална психоложка), че ако аз не участвам, и тя няма да ходи. Та ме изнуди, буквално. Аз имам страх от камери и предпочитам да съм зад тях, не пред.
 
От: От: Търсите ли си писателка?

Интересно звучи, макар че на места намирам граматически грешки с пълен определителен член. Каква е идеята и целта на историята? Иначе имаш супер добра образност!
 
От: Търсите ли си писателка?

Да, това са недостатъци в моето писане по принцип - членът и запетайките. Историята е фентъзи, любовна легенда построена върху наистина ярки образи, но наивна до безкрайност.
 
От: Търсите ли си писателка?

Довърши я, любопитно ми е какво ще се получи! Макар че в моите среди казват следното: не говори за нещо, НАПИШИ ГО. Чакам те. :)
 
От: Търсите ли си писателка?

Добре сме си, чаровнико. Ти какво искаш да става? :)
 

Горе