Търсите човек за направата на хубав уебсайт.... значи сте на правилното място !

supergadget

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Искам да предложа услугите си за направата на уебсайт.
Разбирам от html, php, css, mx, vbs, sql и други ... както и от програмите Photoshop, After effect, 3D Studio max и други такива за направата на анимирани реклами с перфектно качество. До един ден след уговарянето представям DEMО (демонстрация) на сайта.
След създаването му отговарям за update-а и неговата поддръжка.

Цената е по договаряне в зависимост от вашите изисквания.
За връзка: skype - a-men-a

e-mail - playtimegm [at] abv.bg



.::playTime::. TEAM PRESENTS
 
Последно редактирано:
И след като толкова много разбираш от какво ли не, не успя да се включиш в някоя тема за да покажеш поне някакво знание, а всичките ти публикации съдържаха

+++++++
++ :)
Така си е (при положение, че нищо не се е твърдяло в горните мнения)

Така клиенти тук няма да намериш моето момче.
 
От: Търсите човек за направата на хубав уебсайт.... значи сте на правилното място !

Идеята беше да напиша от какво разбирам и какво предлагам, а за да го сторя трябваше да напиша 10 коментара преди това, причината за което е, че съм регистриран от преди 30 минути във форума.... ако го нямаше това изискване, нямаше да отговарям с "+++++++++++++ :)" на 2/3 от тях.
 
Последно редактирано:
И именно заради такива, които разбират като теб е въведено това правило в пазара.
Както казах, можеше да дадеш някой ползотворен отговор в десет теми, а не да драскаш точки, а и да публикуваш коментари, които нямат нищо общо с темата!
Това подсказва за мързел и несериозно отношение!
Пример за успешна интеграция във форума може да вземеш от ей тази потребителка http://www.predpriemach.com/member.php?u=6418
Разгледай мненията и, ще добиеш някаква представа, надявам се.
А саркастичното ти цитиране на думите ми, хич не говори добре за теб. Опитах се да ти дам съвет как да изглеждаш по-сериозен в очите на потребителите тук, но след като не приемаш - твоя работа :)
 
От: Re: Търсите човек за направата на хубав уебсайт.... значи сте на правилното място

Напълно съм съгласен с теб и ти се извинявам, благодаря ти за съвета. Ако имам малко повече излишно време обещавам, че ще взема отношение и ще дам ценни съвети в най-малко 10 теми (казваш, че коментарите ми подсказват за мързел и несериозно поведение, но уверявам всеки който чете тази тема, че ограниченото ми време е единствения проблем за измислените 10 коментара написани от мен) :) (handshake)
 
Радвам се, че промени тона си.
Извинението ти се приема.
Добре дошъл във форума! Успех ти желая.

Едит: Съветвам те да си промениш имейла на нещо като playtimegm [at] abv.bg, за да се предпазиш от евентуален спам. Доста ботове скапват имейли, предполагам нямаш желание всеки ден да триеш по 30-40 спам писма, нали? :)
 
От: Re: Търсите човек за направата на хубав уебсайт.... значи сте на правилното място

благодаря ти за полезните съвети !


Относно първите ми писания - наистина съжалявам, понякога е достатъчно човек просто да осъзнае положението си !
 
Последно редактирано:
От: Re: Търсите човек за направата на хубав уебсайт.... значи сте на правилното място

Радвам се, че промени тона си.
Извинението ти се приема.
Сега остава да се извини и на останалите, дето хабиха ценни секунди от живота си да му отварят празните мнения.

spammer_girl-thumb.jpg
 
Последно редактирано:
От: Търсите човек за направата на хубав уебсайт.... значи сте на правилното място !

ами хубаво, извинявам се и на тях.... цвете им поднасям :)

___________ @@@@@@
__________@@@____@@@
________@@@________@@_____@@@@@@@
________@@___________@@__@@@______@@
________@@____________@@@__________@@@
____@@@@@@______@@@@@___________@@
__@@@@@@@@@__@@@@@@@_________@@
__@@____________@@@@@@@@@_______@@
_@@____________@@@@@@@@@@_____@@
_@@____________@@@@@@@@@___@@@
_@@@___________@@@@@@@______@@
__@@@@__________@@@@@________@@
____@@@@@@_______________________@@
_________@@_________________________@@
________@@___________@@___________ @@
________@@@________@@@@@@@@@@@
_________@@@_____@@@_@@@@@@@
__________@@@@@@@
___________@@@@@_@ ___
____________________@ __
____________________@ ____
_____________________@ ________
______________________@ ___________
______________________@____@@@
______________@@@@__@__@_____@
_____________@_______@@@___@@ .
 
От: Търсите човек за направата на хубав уебсайт.... значи сте на правилното място !

ами хубаво, извинявам се и на тях.... цвете им поднасям :)

Ах откога никой не беше правил такъв жест за мен... чак ми се плаче от кеф. :)
 
От: Търсите човек за направата на хубав уебсайт.... значи сте на правилното място !

аз се интересувам но ще ти пиша като събера поне 5 поста
 
От: Търсите човек за направата на хубав уебсайт.... значи сте на правилното място !

аз се интересувам но ще ти пиша като събера поне 5 поста

:lol: хахахаха :lol:
В първия момент ми се видя:
аз се интересувам но ще ти пиша като събера поне 5 лева
 
От: Търсите човек за направата на хубав уебсайт.... значи сте на правилното място !

оф топик:
аиде стига се извнявай на този онзи..достатъчно се извини..ееее ама оливате се.
 
освен това напазно се поти застото пукането на тема в секцията за фриланс не иска 10 поста 10 поста иска само главната секция на пазара ама като не четете така става
 

Горе