Търсия човек

IVO_PIF2

Banned
здравейте търсия, човек с които можем да саздадем бизнес пишете ми на личен приемам сериозни предложения......
 
От: Търсия човек

и аз търся ама кажи какво предлагаш ти ? Ти с коя част ще се заемеш, защо да ти пращам мойте идеи ? А твоите идеи какви са ?
 
От: Търсия човек

ОК така кажи получаваш ЛС и то предполагам не само от мен.
 
Re: От: Търсия човек

ОК така кажи получаваш ЛС и то предполагам не само от мен.

внимавай с този
 
От: Търсия човек

темата има потенциал :)
не я джаскайте у кофата, моля - може да ми се прииска да поствам картинки по някое време...
 
От: Търсия човек

темата има потенциал :)
не я джаскайте у кофата, моля - може да ми се прииска да поствам картинки по някое време...

картинки с грешки ако намериш ...
 
От: Търсия човек

Малииииииии, викам си тая вечер нема дискота, кръчми, ще трябва филми да се гледат, пък то стана пак купона в Предприемач. ;)

Що се нахвърляте така пък вие ве. Пича иска да "саздаде", като "мислие", че има кинти. Аз мисля да му предложа нещо, пък дано да го "осторои", за да се "спорозомем". ;)
 
От: Търсия човек

Ужас...
Прокуратурата трябва да се заинтересува от учителят по български и директорът на училището, в което учи/е учил въпросният бизнесмен.
Тъй, като се навяват мисли за корупция...
 
Re: От: Re: От: Търсия човек

КАКВО ИСКАШ ДА КАЖЕШ БЕ МИШОК.....

Ти български не вдяваш ли? Да ти го напиша на друг език ако трябва? Или на шльокавица?

пп: баща ти ако е мишок, това теб какъв те прави?
 
От: Търсия човек

А, тука станало весело? Чакай да си взема едни пуканки, че купона може да се отпори до полунощ.

Блинки в името на доброто настроение не мятайте темата в кофата, поне не тая вечер.
 
бухал е на маика ти сино не дораслияк...

Не му се ядосвай на него (и на нас). Ако се замислиш малко, ще проумееш, че всичките ти проблеми идват от семейството. Всичко в теб показва, че си имал много тежко детство. Може би твърде властна майка. Или по-вероятно майка с морал на улично куче, която се е пецкала подред с всичките ви съседи. И баща който те е оправял вечер, след поредния тежък запой в хоремага.
 

Горе