Търси се автор за Spodeli.eu

От: Търси се автор за Spodeli.eu

...до падането на комунизма...

Само с тоя абзац загуби работата, сорка.

Ти не разбра ли, че "историка" трябва да разказва славната история на СССР, за миналите, настоящите и бъдещите им победи над загнилия капитализъм?
 
От: Търси се автор за Spodeli.eu

Чукни ми на телефона, и ще говорим аз ще те набера.
заинтересован съм колега
 
От: Търси се автор за Spodeli.eu

Нито той би я спечелил нито пък ти, ако искаш да се дерем за политика си отвори тема в политика. Виждам, че ви липсвам, ама какво да се прави работа имат някои хора.
Само с тоя абзац загуби работата, сорка.

Ти не разбра ли, че "историка" трябва да разказва славната история на СССР, за миналите, настоящите и бъдещите им победи над загнилия капитализъм?
 
От: Търси се автор за Spodeli.eu

Хитлер се е срещнал с извънземни в Петрич
Свирепо Чупакабра вилнее из Пазарджик!!!

Новият автор, с уклон към българската история, яко се раздава.
 
От: От: Търси се автор за Spodeli.eu

Този не е от екипа, да си драска като му е кеф, не ми пречи.
Хитлер се е срещнал с извънземни в Петрич
Свирепо Чупакабра вилнее из Пазарджик!!!

Новият автор, с уклон към българската история, яко се раздава.
 
От: Търси се автор за Spodeli.eu

Хитлер се е срещнал с извънземни в Петрич
Свирепо Чупакабра вилнее из Пазарджик!!!

Новият автор, с уклон към българската история, яко се раздава.
Нещо невръзващо се с останалите новини ли виждаш?
 
От: Търси се автор за Spodeli.eu

Хитлер се е срещнал с извънземни в Петрич
Свирепо Чупакабра вилнее из Пазарджик!!!

Новият автор, с уклон към българската история, яко се раздава.
Яки заглавия. Наскоро видях и "Ту Пак е жив!!! Видян е в Лом!!!" :) Нека има и такива новини. :)
 
Яки заглавия. Наскоро видях и "Ту Пак е жив!!! Видян е в Лом!!!" :) Нека има и такива новини. :)
Гъбите не прощават......
 
Този сайт въобще не е новинарски, а илюмициран със странни новини от странни автори, със странен живот и замъглена преценка от психотропни вещества
 
Едно не мога да разбера в предриемачески форум вместо да се коментира модела му за печалба се се дърлите за морални тъпотии, чалга, футболни олигофрени и т.н. Жалка история.

Не ме кефи Слави Трифонов, но печели и 99% от хейта против него е чиста завист
 
Круме, може ли ми обясниш бизнес модела - до колкото разбирам уни си търси автори, пък други си пишат на поразия фекална поезия ... та бизнес модела е да се направи колака, по зле и от жълта преса и от там да се правят пари?
Като изключим съдържанието, щом и в моят фийд срещам бомбастични заглавия и такива от кафявата сфера, то какво ли би постигнал със стойности заглавия и съдържание, или просто такъв не е таргета?
 
Круме, може ли ми обясниш бизнес модела - до колкото разбирам уни си търси автори, пък други си пишат на поразия фекална поезия ... та бизнес модела е да се направи колака, по зле и от жълта преса и от там да се правят пари?
Като изключим съдържанието, щом и в моят фийд срещам бомбастични заглавия и такива от кафявата сфера, то какво ли би постигнал със стойности заглавия и съдържание, или просто такъв не е таргета?
Мисля, че Вискяр обърка темата :D
 
Гъбите не прощават......

spodeli.eu/tupak-shakur-e-zhiv-ukriva-se-v-lom-articles-10122.html

Бая силни ще са тия гъби. :)

Да припомним, че наскоро Лисичков и Пападакис, разкриха и местоположението на краля на попа, Майкъл Джексън, който също се крие в страната ни. Джексън, обаче, е избрал град Сливен за свое скривалище.

Силно, силно. :)

Уни, бате, ти си моя идол. :)
 
spodeli.eu/tupak-shakur-e-zhiv-ukriva-se-v-lom-articles-10122.html

Бая силни ще са тия гъби. :)



Силно, силно. :)

Уни, бате, ти си моя идол. :)

Да припомним, че наскоро Лисичков и Пападакис, разкриха и местоположението на краля на попа, Майкъл Джексън, който също се крие в страната ни. Джексън, обаче, е избрал град Сливен за свое скривалище.
 
Untitled.png
 
Аз предлагам при всяко едно заглавие, което е подобно, да вземе участие в някоя негова тема тук, във офтопика на форума със заглавие: Петъчно ми е некак. :)

Уни, ти ли им задаваш заглавията или наистина търсиш креативни копирайтъри? :) Тъжното е, че мои познати споделят подобни новини. Абе само мога да му пожелая на Унито трафик и да вади пари от него. Все пак всеки си решава какво да пише. Аз уважавам всеки бизнес модел, ако той е в полза на собственика му. :)
 
Тъжното е, че мои познати споделят подобни новини.
На мен такива престават да са ми познати (освен ако не са анализиращи психиатри, примерно).
Не желая да познавам и особено да се разбере че познавам някой чак толкова прост и тъп. Въпрос на лична хигиена.
Също вече покрай такива искаме фейсбук профила със CV-то (ако го няма, го търсим съответно). Приема ли подобни идиотщини за достоверни и интересни, призванието му ще да е по-скоро на хигиенист. Ама не при нас.
 

Горе