Търси се виртуален асистент с добър английски - дългосрочно

pa_lta

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Започнах доста голям за сам човек проект - английски онлайн магазин за ръчно изработени свещи. Поради голямото количество работа търся човек, който да ми помогне /сам да върши поне няколко от следните неща:

1. Поддържане на Фейсбук страница /тук държа за задължителен опит - доказан/ - поддръжка, следене и публикации по 3-5 на ден, може и с програма, т.е. задавате предварително кога и какво ще се публикува за следващата седмица. Повече подробности на ЛС или Скайп
2. Развиване на фирмения профил и поне още 1 личен в Pinterest
3. Помощ със SEO /тук базови познания са достатъчни/ тази тема е доста обширна, така че какво бихте могли да направите и какво аз искам ще се коментира в последствие.
4. Поддържане на телефонна и мейл кореспонденция /писане на 2-4 имейла и най-много 3 тел разговора на седмица/ с доставчици и подобни - това трябва да се върши в нормални работни часове - поне веднъж в седмицата. Не е актуално
5. Развиване на профил в други популярни мрежи - reddit, instagram, twitter
6. Намиране и обработка на снимки и кратки анекдоти, вицове по зададени от мен критерии.
7. Помощ с публикуването в сайта на не повече от 2-5 статии, предоставени от мен седмично.
8. Комуникация с фрийленсърите, които ще ползвам допълнително, когато аз няма да мога. Не е актуално
9. Добри умения за работа с Photoshop /елементарни - донавяне на намерените от горните точки снимки и добавяне на текст към тях/, може и с друга програма - ще се обработват не повече от 3 снимки седмично, може и по-малко, продуктовите снимки няма да са ваша грижа.

За допълнителни неща, ще се договорим

Изисквания:
Отличен писмен и говорим български, много добър английски /що се отнася до нещата, които ще се четат, няма да ви се налага да пишете или говорите на английски с никой/, креативност, отговорност и постоянство.
Трябва да можете да комуникирате с мен поне за няколко минути всеки или почти всеки ден след 19:30 часа понеделник до петък и през уикенда когато се разберем по Скайп и/или Вайбър, може и по тел, но в краен случай.

Заплащане: по споразумение /казвате цената ви, а аз дали съм съгласен, ако не съм, търсим златната среда заедно/ Ако можете да се справите не само с някои, но със всички точки от 1 до 9 съм склонен да заплатя по-висока сума.
Варианти и методи за плащане- по ваш избор.

Предпочитам да работя с хора регистрирани във форума от поне една година и положителен поне 5 iTrader. Аз съм точен и коректен, надявам се и вие да сте такива, ако да - ще се разберем.

П.П. Ако имате общи въпроси - питайте в темата, ако ви интересува предложението - пишете ЛС с точките, с които можете да се захванете, опит и защо мислите, че трябва да работя с вас.

Ще се свържа само с хора, с които аз преценя.

Благодаря ви за вниманието ако сте стигнали до тук.

Предпочитам да изброявате конкретните точки от обявата, по които можете да се справите и поне с 2 думи да коментирате останалите, по които нямате желание и/или опит за да работите.
 
Последно редактирано:
От: Търси се виртуален асистент с добър английски - дългосрочно

Започнах доста голям за сам човек проект - английски онлайн магазин за ръчно изработени свещи. Поради голямото количество работа търся човек, който да ми помогне /сам да върши поне няколко от следните неща:

1. Поддържане на Фейсбук страница /тук държа за задължителен опит - доказан/ - поддръжка, следене и публикации по 3-5 на ден, може и с програма, т.е. задавате предварително кога и какво ще се публикува за следващата седмица. Повече подробности на ЛС или Скайп
2. Развиване на фирмения профил и поне още 1 личен в Pinterest
3. Помощ със SEO /тук базови познания са достатъчни/ тази тема е доста обширна, така че какво бихте могли да направите и какво аз искам ще се коментира в последствие.
4. Поддържане на телефонна и мейл кореспонденция /писане на 2-4 имейла и най-много 3 тел разговора на седмица/ с доставчици и подобни - това трябва да се върши в нормални работни часове - поне веднъж в седмицата.
5. Развиване на профил в други популярни мрежи - reddit, instagram, twitter
6. Намиране и обработка на снимки и кратки анекдоти, вицове по зададени от мен критерии.
7. Помощ с публикуването в сайта на не повече от 2-5 статии, предоставени от мен седмично.
8. Комуникация с фрийленсърите, които ще ползвам допълнително, когато аз няма да мога.
9. Много добри умения за работа с Photoshop - ще се обработват не повече от 3 снимки седмично, може и по-малко, продуктовите снимки няма да са ваша грижа.

За допълнителни неща, ще се договорим

Изисквания:
Отличен писмен и говорим български, много добър английски /що се отнася до нещата, които ще се четат, няма да ви се налага да пишете или говорите на английски с никой/, креативност, отговорност и постоянство.
Трябва да можете да комуникирате с мен поне за няколко минути всеки или почти всеки ден след 19:30 часа понеделник до петък и през уикенда когато се разберем по Скайп и/или Вайбър, може и по тел, но в краен случай.

Заплащане: 250 лв месечно. Ако можете да се справите не само с някои, но със всички точки от 1 до 9 - по споразумение.
Варианти и методи за плащане- по ваш избор.

Предпочитам да работя с хора регистрирани във форума от поне една година и положителен поне 5 iTrader. Аз съм точен и коректен, надявам се и вие да сте такива, ако да - ще се разберем.

П.П. Ако имате общи въпроси - питайте в темата, ако ви интересува предложението - пишете ЛС с точките, с които можете да се захванете, опит и защо мислите, че трябва да работя с вас.

Ще се свържа само с хора, с които аз преценя.

Благодаря ви за вниманието ако сте стигнали до тук.

Предпочитам да изброявате конкретните точки от обявата, по които можете да се справите и поне с 2 думи да коментирате останалите, по които нямате желание и/или опит за да работите.

Това е занимавка за цял работен ден, поне предложи минималната работна заплата! Договор предлагаш ли, осигуровки ще плащаш ли или просто искаш някои да ти сваля шапка и да ти върши работата? Щом си точен не бъди тарикат на дребно ами предложи нещо смислено. Искаш това, искаш онова, ще се договорим ама ако можете да правите всичко, ама искаш и сео, ама стигат и базови познания!!! Хората плащат по хиляди за сео месечно за базови познания да плащат 10 пъти по - малко, само тук надскачаме бюджета, искаш и английски, искаш и "Много добри умения за работа с Photoshop"!! Това направо си ги смучете от пръстите, ако има такива хора на 550 лева месечно не мога да намеря, а изискванията ми са два пъти по - ниски! Ако някои започне да работи за теб ще бъде жалко и трябва да те е срам да го експлоатираш, дори и да е студент!

Напиши, че ако представи и демо версия на разработена от него операционна система ще бъде бонус!
 
От: Търси се виртуален асистент с добър английски - дългосрочно

Хаховец, сипа ми, сега по-щастлив ли си?
1. Къде съм писал, че за всички изброени неща давам тази пара?
2. Къде пише, че искам някой да ми прави SEО-то, а аз да си пия кафетата, че да ми обясняваш сумите колко били, аз ги знам, недей се хаби.
3. Ами как позна - такъв съм - гаден експлоататор и капиталист.
Нещо много тролиш из любимия ми форум и мнението не е само мое.
Давай малко по-позитивно, живота е прекалено кратък, за да се зареждаме с толкова негативизъм. Моля те, направи се на по-умен от мен и ми спести по-нататъшните си изстъпления.
Благодаря ти за разбирането.
 
Последно редактирано:
От: Търси се виртуален асистент с добър английски - дългосрочно

Човека е намерен - темата не е актуална към момента.

Ако някой се чувства професионалист в социалните мрежи, ако не всички, то поне в няколко от тях, да не се срамува и да пише тук или на ЛС с предложение.
 
Последно редактирано:
От: Търси се виртуален асистент с добър английски - дългосрочно

П.П.

Автора е несериозен.
 
Последно редактирано:
От: Търси се виртуален асистент с добър английски - дългосрочно

някой от сайтовете които са мой и поддържам/съм.
Спри наркотиците докато е време, момче. Осъзнай се. :roll:
 
От: От: Търси се виртуален асистент с добър английски - дългосрочно

Добре. Виртуален "батка" .. :)
 
От: От: Търси се виртуален асистент с добър английски - дългосрочно

П.П.

Автора е несериозен.
*Авторът****
 
От: От: Търси се виртуален асистент с добър английски - дългосрочно

П.П.

Автора е несериозен.

Защото не можеш да пишеш, а и да четеш ли? Специално за такива като теб, ако изобщо има подобен на твоя модел, писах, че съм намерил човек, даже го сложих като цитат в първия ми пост, но нейсе! А да и всичко това преди още да ни ощастливиш с невероятното си представяне в темата! Въпроси?
 
Последно редактирано:
От: Търси се виртуален асистент с добър английски - дългосрочно

Темата е актуална, пак търся човек - вижте първото мнение за подробности!
 
Последно редактирано:
От: Търси се виртуален асистент с добър английски - дългосрочно

Може би няма желаещи заради заплащането...
 
Последно редактирано:
От: От: Търси се виртуален асистент с добър английски - дългосрочно

Може би няма желаещи заради заплащането...
А "може би" не пише "по споразумение" горе?!
 

Горе