Търси се европейски хостинг за български сайт..

contra

Well-Known Member
.. ама понеже всички български хостинг компании са общо взето сбирщина некадърни и алчни гащници, бих предпочел вариантът "български хостинг" да се избегне.

Последно се загледах в [url]http://www.surpasshosting.com/hosting-uk-solutions.php[/URL] . Някой може ли да сподели читави алтернативни варианти?

Охотно бих ползвал и нещо някъде по-наблизо, ама сайтчето и интерфейсът трябва да са на ингилийзки.

Сайтчето е ново, без трафик и натовареността не е особен фактор на първо време.

Мерси.
 
От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

Никога не съм чувал за проблеми, кофти отношение, недоволни клиенти и некоретност от например HostBulgaria и даже от скоро и аз ги използвам.

В UK съм чувал, че тези http://www.unitedhosting.co.uk/
са доста добри

В новото е, че в GoDaddy можеш да си избираш хостинга ти да се намира в Европа, не само вече в САЩ. Това е при покупката на новите планове, заварените положения нямат такива опции.

Поздрави
:)
 
От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

Мерси за отговора.

От ГоуДеди нямам достатъчно добри спомени.
А тия ингилизи имат смешно високи цени за параметрите си.

ХостБългария - сайтчето им изглежда твърде зле. Правописни грешки навсякъде из текста. Цените са подозрително ниски. Ще ми се да повярвам че стават за нещо ама... Други мнения за тях има ли?

Не искам толкова добър съпорт колкото липса на нужда да се свързвам със съпорта. Примерно да не е като оня развъдник на буболечки - суперхостинг.бг
 
От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

Мерси за отговора.

От ГоуДеди нямам достатъчно добри спомени.
А тия ингилизи имат смешно високи цени за параметрите си.

ХостБългария - сайтчето им изглежда твърде зле. Правописни грешки навсякъде из текста. Цените са подозрително ниски. Ще ми се да повярвам че стават за нещо ама... Други мнения за тях има ли?

Не искам толкова добър съпорт колкото липса на нужда да се свързвам със съпорта. Примерно да не е като оня развъдник на буболечки - суперхостинг.бг
ХостБългария са един от хостингите почти без негативни мнения и въпреки кофти вида на сайта им, всъщност се водят много добри и услужливи.
От българските доставчици са единствените по-известни, с които не съм работил, но смятам да го направя скоро.
 
От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

Мерси за отговора.

От ГоуДеди нямам достатъчно добри спомени.
А тия ингилизи имат смешно високи цени за параметрите си.

ХостБългария - сайтчето им изглежда твърде зле. Правописни грешки навсякъде из текста. Цените са подозрително ниски. Ще ми се да повярвам че стават за нещо ама... Други мнения за тях има ли?

Не искам толкова добър съпорт колкото липса на нужда да се свързвам със съпорта. Примерно да не е като оня развъдник на буболечки - суперхостинг.бг
Hostbulgaria за мен в момента са най-добрия хостинг в България откъм качество и съпорт. :clap:
 
От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

HostBulgaria наистина имат много гаден дизайн и вътре всичко прилича на сайт правен от собственика на локалната кебапчииница.
Това не мога да си го обясня изобщо, но наистина е хостинга с най-малко негативни мнения. От всичките ми познати лично моите не съм чул нито едно вече няколко години.
 
От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

Оки, мерси на всички :)
Ще пробвам ХостБългария.
 
От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

Моля :)
ама им кажи да почерпят после ;)
 
Последно редактирано:
От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

от две години ползвам нс1 - какво имаш против тях ?
нямат нито една издънка! освен тази че повярваха на лайното брад и ми спряха единия сайт за няколко часа...
Довеолен съм от тях сайтовете ми са винаги он нямам грам проблерми
ползвам 4 пакета при тях този месец трябва да увеличавам ...
 
От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

При NS1 кофтито е, че като имаш един WP с малко повече трафик и контент и Владко пуска мейла как трябва да даваш пари отгоре или да си вземаш нает сървър ДО СЕДЕМДЕСЕТ И ДВА ЧАСА с големи букви.
Ако си земеш най-ефтиния план и ако си рефрешнеш два пъти сайта повече без да искаш и айде идват заплахите.
А на най-скъпия план имах едно време Joomla с 500 човека без кой знае кви допълнителни модули и глупости и пак бях порочно изгонен, щот нали ...
На Годеди за 5 лева повече на месец имам 30 джумли и 40 квот се сетиш, дето от години не съм ги мислил за оптимизация на работния им процес. Нито ми идват заплахи нито нищо... Мога да си лягам спокойно, сутрин като си отварям мейла знам че няма да имам едни особени е-мейли.

ХостБългария не знам как е точно, но и там май издъхват нещата.

Тук има много хора ползващи HostGator и прочее, те могат да споделят
 
От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

кога е било това?

имам наистина големи сайтове при тях и досег ане са ме карали да си променям тарифите ?
аз сам си променям когато не ми стигне хостинга

имам сайт с 7 000 уникални дневно при тях хостнат заедно с още 10-15 сайта на реселър за 16 лева? и досега не са ми казвали нищо ?

имам 5 сайта с общо 5 000 уникални на хоста им от 10 лева бизнес л исе води и пак нищо ?
имам сайт с 2 000 уникални на хост за 3лева на месец и пак нищо ?
:) нито ги познавам нито съм специален но досега несъм имал никави проблеми ?
 
От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

Радев много крайни приказки :). Човек като мен примерно, който никога не е бил при НС1, сега никога и няма да бъде... :wink:
 
От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

И аз не си купих пакет от NS1 заради шмекерите с процесорното време
 
От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

О, да.
Като ми спряха хостинга и за претоварващ процес ми посочиха блог с 50 посещения на ден, почти си залепих тиквата на стената като се плеснах по челото.
Иначе такива изцепки имат още няколко, коя от коя по-интересни, но чакам да ми изтече хостингът там преди да ги публикувам.
 
От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

За друг блог ставаше въпрос. С този няма как да стане, тъй като не пиша в него.
Което е без значение, в случая ставаше въпрос за NS1.
 
От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

да де предположих :)
но все пак.. как си стигнал 50 посещения на ден преди да те изгонят от нс1 :)
забравили са те :п

ебавам се, спок

Поздрави на ns1 хостинга
и ако сличайно някой проверява в Гугъл за какво им излиза в резултатите:

NS1.bg измами, NS1.bg проблеми, NS1 хостинг проблеми

:p
 
От: Търси се европейски хостинг за български сайт..

Абе честно казано при НС1 съм имал сайт с 8000 посещения, но пък си плащах 75лв. на месец и сега се радва на един dedicated сървър. Сървърът също му се радва, понеже се оказа, че след около 5 почти безсънни нощи, всъщност изразходва супер малко процесорно време (малко повече RAM, ама нищо фрапиращо).
И поддръжката на тоя сайт реално в момента с 11 000 уникални на ден ми излиза около 50лв. на месец.
Стигнах до извода, че като човек има много сайтове, направо взима един VPS или dedicated - много по-евтино излиза и нема излишни ядове.
Нямам ли root, никва вяра.
 

Горе