Търси се инвеститор.

vovo

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здрвейте,
не съм запознат как трябва да е конструрирана една такава тема, но ще се опитам да Ви напиша, всичко важно.
Търся инвеститор за доходоносен бизнес, ще купуваме от чужбина и продаваме тук. Нещата, които ще продаваме, няма да спомена, само ще кажа, че са техника. Приблизителната им цена, на която ще ги продаваме е 250лв., от която на продажба ще взимаме 80лв. Нещата, които ще продаваме, са доста атрактивни, което предполага, че на ден спокойно може да имамe 5+ поръчки.
Инвеститора, трябва да помогне с закупуването на 10-20 начални бройки. И с закупуването на малко реклама по различни сайтове. Общата сума, която приблизително е нужна, е 2500лв., като тези пари ще се избият до месец-два, след старта на сайта. Като не е проблем с инвеститора да се подпише договор, че няма да бъде излъган и ограбен.
Както казах, не съм много запознат какво трябва да включва темата, затова, ако съм пропусна нещо, което Ви интересува - пишете ми.
С мен може да се свържете, чрез ЛС - тук, или на майл: ilian0214 [маймунка] abv.bg
Поздрави,
Илиян Тодоров.
 
От: Търси се инвеститор.

С какво ми гарантираш, че ще си възвърна инвестицията до месец-два, както ти казваш?
Щом си толкова сигурен - мога да ти дам въпросните 2500 лева, но в договора, подписан между нас, ще пише, че до 2 месеца, аз ще получа обратно тази сума.
Навит? :)
 
От: Търси се инвеститор.

С какво ми гарантираш, че ще си възвърна инвестицията до месец-два, както ти казваш?
Щом си толкова сигурен - мога да ти дам въпросните 2500 лева, но в договора, подписан между нас, ще пише, че до 2 месеца, аз ще получа обратно тази сума.
Навит? :)

Като те е страх от мечки, не ходи в гората...
 
От: Търси се инвеститор.

С какво ми гарантираш, че ще си възвърна инвестицията до месец-два, както ти казваш?
Щом си толкова сигурен - мога да ти дам въпросните 2500 лева, но в договора, подписан между нас, ще пише, че до 2 месеца, аз ще получа обратно тази сума.
Навит? :)

Само дано не зачезне с парите, че после делата се точат с години. Предполагам човека е точен, ама ако има и някоя златна гривна да ти остави с договора няма да е лошо :) Успех с бизнеса :)
 
От: Търси се инвеститор.

Нещо понамирисва на развалено... Кредит от 2500 лв. почти всяка банка ще ти отпусне. Сигурно си мислиш за китайските Iphon-и които заляха българското интернет пространство. Продават се за по 250 лв. а реално струват 70$. Като си толкова сигурен, че ще си върнеш парите тегли кредит. Няма нищо срамно в това да нямаш пари. Моя "бизнес" съм го запознал с кредит, поради липса на финанси и след това съм си го върнал без проблем. Щом си сигурен, че за 2 месеца го връщаш няма риск.
 
От: Търси се инвеститор.

Ми дефакто той тия пари няма да ги дава инвестора
просто ще купи стоката и тя ще стои при него докато се продаде
рискува само да остане с непродавема стока за 2500 лева...
преживява се :)
ама печалбата е прекалено малко...
кой поема гаранцията щом е техника? мразя техника щото щом е техника се поврежда?
при положение че струва толкова а печалбата е толкова?
на десет един като ти върнат уи чеп ?
та ква е стоката?
 
От: Търси се инвеститор.

Не знам кой би си оставил къща, приятели, близки и тн. за 2500лв.
Пък 100% не може да се гарантира за НИЩО, винаги може да се случи нещо, но със сигорност бизнесът ще се развие. В момента в България, има един-два магазина, които предлагат продажбата на тази техника, и то на цена 900-1000лв., и се купува много. А, цената от 250лв., би предразположила много повече интерес, и дори хора в не много добро финансово състояние ще могат да си ги купят. С една добра реклама, мисля, че спокойно ще можем да правим по 2-3 продажби на ден, и със всеки изминал ден - повече и повече.
Аз съм убеден, че бизнесът ще прогресира, но не мога да поема чак такъв риск, да подписвам договори, че парите 100% ще се възвърнат и тн., но с удоволствие ще подпиша, че няма да бъдете измамен.
 
От: От: Търси се инвеститор.

не мога да поема чак такъв риск.
какъв ? Да изтеглиш заем ?

техниката - не е оригинална нали ? копия/реплики ?
 
От: От: Търси се инвеститор.

Не знам кой би си оставил къща, приятели, близки и тн. за 2500лв.
--------------------------------
Аз съм убеден, че бизнесът ще прогресира, но не мога да поема чак такъв риск.

аз май не доразбрах? що ши си зарязваме близките и къщите?

КОЕ Е ГОЛЯМОТО НА РИСКА ЩОМ СИ СИГУРЕН В ПРОГРЕСА И НЕ МОЖЕШ ДА ЗАЛОЖИШ 5 ЗАПЛАТИ ?
СТИГА БЕ?
 
От: Търси се инвеститор.

Йеееее, голямо откритие направи! Никой до сега в България със сигурност не се е сетил да внася китайски стоки! Най-семплия и опростен коментар по темата: "тийн бизнес ще прави, голям виц"!
 
От: Търси се инвеститор.

Не мога да изтегля заем.
По горе писаха, евентуалният инвеститор да внимава 'да не избягам с парите', и казвам, че за 2500лв. никой няма да си зареже семейството и тн.
5 заплати.., ами през тези 5 месеца с какво да живея?
Хайде, ако нямате интерес - да не пишете. :)
 
От: Търси се инвеститор.

Не можеш да изтеглиш кредит, защото си на колко години?? И аз освен риска с 2500 какво ще получа, че не разбрах, и каква е твоята роля в случая? Ти с какво ще участваш в това бизнес начинание ???
 
От: Търси се инвеститор.

На мен нещо ми се струва измамно. Ако стоката ще е някаква китайска и/или с лошо качество... няма смисъл да се почва. А ако някой пък се хване да помогне на човека, нека се подсигури, макар и само със запис на заповед.
 
От: Търси се инвеститор.

Мразя да съм толкова прям, ама няма начин :) Нищо не става с това което си замислил. Първо за какви 2500 говориш за внос. После каква продажба на техника!
С 2500лв просто няма начин да вземеш нещо, което го няма в бг, ако ще и чавето на китайският министър на външните работи да сте 1ви френдчета. Ако мислиш, че си открил някаква топла вода ровейки в нета, значи си се объркал тотално.
Как ще дистрибутираш тази стока? Ти си мислиш, че ще продаваш бройка по 250, но аз съм убеден, че след месец ще се молиш за 100!

Иначе помислили за "инвестициите" от сорта на: фирма (ако може регната по ддс - иначе няма сериозни клиенти), мита, акцизи, после документи за клиентите, сертификати...

Чудя се как така ви идват на ум такива неща. То наистина лошо няма, хубаво е човек да има audacious desire, ама хайде първо да се научим да ходим по земята, особено тази в бг :D пък после да ходим по облаците.. Защо толкова много искате да хапнете първо дървото, пък после да се учите :) Един беше казал "учи се от грешките на другите"
 
От: Търси се инвеститор.

Здравей,
аз лично имам интерес да инвестирам в този бизнес, но моля да ми изпратиш на лично малко повече инфо. Ако си от София може даже да се видим, за да коментираме по-подробно за какво става въпрос.
Пиши ми горе долу каква техника ще се продава и от коя държава ще я внасяме.
Дай си телефон, за да се чуем и обсъдим възможностите.
 
От: Търси се инвеститор.

Аз също имам интерес да рискувам. Пиши и на мен.
 
От: Търси се инвеститор.

Имам чуството, че вово създава профили за да пише в тази тема и да 'подгрява' публиката. :D
 

Горе