Търси се магазин на Адидас в София

Maji92

Active Member
Здравейте
Търся сайт на магазин на Адидас в София или в някой друг град.
Защото в Плевенският нямат нищо на Jeremy Scott.
Търся този вид , не е задължително да е тази шарка но модела да е този.
http://www.webmonsterinc.com/images...emy Scott Wings 2 0 Black White 67_03_LRG.jpg

Благодаря предварително!
 
Аз лично бих проверил външните сайтове. Ако няма тук. Днес какви ръкавели ми дойдоха от чужбина, направо си умрях от кеф. Няма такива тук, а съм гледал къде ли не. :)

Съветвам те да дадеш шанс на чуждестранните търговци. Защото, нищо лично нашите на големите марки, но да отидеш да искаш нещо и да ти каже, че не можел да го направи, е меко казано несериозно. Пресният ми пример беше с представител на една голяма марка часовници и аксесоари, който ми каза, че го нямал този модел, който не е нито нов, нито стар, миналогодишна колекция, но да си избера друго, защото не си заслужавало да поръча са една бройка от него. Баси, това пък що за бизнес модел е. :)

Писах на официалната и страница във Facebook, и проблема ми се реши, но не на локално ниво. В Англия имат всичко. И не ги мързи да правят бизнес. ;)
 
От: Търси се магазин на Адидас в София

Спортсдайрект и подобни. Най-малко ще ти излязат по-евтино. Не се занимавай с нашите шарлатани, както ти е казал блинки. Вчера си получих едни маротонки и мога да ти кажа, че дори и с таксите за посредник ми излязоха на 2/3 от цената на магазините тук. А отделно, че има много по-голям избор на модели, номера и цветове. Имам познат носещ 48 номер и тук просто нямаше възможност да си купи каквито и да е обувки. Било то официални или спортни, а първият пък като си поръча от спортсдайрект си взе 4 чифта.
 
От: Търси се магазин на Адидас в София

Така са нашите , хем алчни, хем мързеливи, за жалост.
 
Моите всички кецове са от чужбина. И сега пролетта пак ще правя поръчка. Не мога тук да отида и да дам 200 лева за адидас, ще ми извиняват. :) А за любимия ми кец, класика на адидас, да ми искат 130 лева. На промоция съм ги хващал и на 30 паунда. :) Тук промоции, не са стари колекции, както е нормално, преди да дойде новата, а тези, които не се купуват. ;)
 
От: Търси се магазин на Адидас в София

Оф аз нямам успех с този амазон ... юк ... едни супри размер 9 = 43 ... също и с горепосочените кецове ... но да със сигурност е по-добре от тях да се пазарува но все пак .. трябва и при нас да наливаме пари.
Също така че са кожудери и слагат баси надценките е ясно ... " Но и те трябва а се хранят ;) "
 
От: Търси се магазин на Адидас в София

Като се замисля в Бургас би трябвало да има най-голям асортимент, като най-много потребители на глава от населението.:)
 
От: Търси се магазин на Адидас в София

Е добре можеш ли да видиш в Бургас дали ги има и ако да каква е цената * над 250 знаеш къде трябва да си ги натикат * :)
 
От: Търси се магазин на Адидас в София

Като се замисля в Бургас би трябвало да има най-голям асортимент, като най-много потребители на глава от населението.:)

Само си представи някоя нацепена бургаска батка с тези циркаджълъци на краката - направо ще е за сцената на Театър Сълза и Смях :D В София в магазина срещу съдебната палата имаше този модел, само че златиста окраска. На South park в Лозенец дойде един оптимист да играе баскетбол с такива. Стоят много ефектно, особенно ако имаш душевно разстройство и си с депресивна психоза, лекуват веднага, разсмиват по-яко и от ганджата.
 
От: Търси се магазин на Адидас в София

s1yf0x тъй като не споменах по-горе
Аз вече притежавам един такъв чифт и искам да си взема нов.
За ефектно си прав.... уникални са ... няма втори такъв модел, но златните са отврат ...
За душевното разстройство и психозата моля си ги задръж. * няма да се заяждам надявам се и ти да не го направиш *
Но ако индивида който ги е имал е притежавал и гореспоменатите 2 неща ... го прати при психолог.
Бих казал,че по-вероятно е нацепения батка да ги има, а не друг ;)
 
От: Търси се магазин на Адидас в София

s1yf0x тъй като не споменах по-горе
Аз вече притежавам един такъв чифт и искам да си взема нов.
За ефектно си прав.... уникални са ... няма втори такъв модел, но златните са отврат ...
За душевното разстройство и психозата моля си ги задръж. * няма да се заяждам надявам се и ти да не го направиш *
Но ако индивида който ги е имал е притежавал и гореспоменатите 2 неща ... го прати при психолог.
Бих казал,че по-вероятно е нацепения батка да ги има, а не друг ;)


Аз каквото имах да казвам, го изразих в духа на свободното слово. Изтърва момента да ме молиш да си го задържам или да се правя на пацифист. Всеки е свободен да си забие каквото иска на главата, било то и индианско перо. Отиди в този магазин на Адидас, който написах по-горе, може да имат и други разцветки.
 

Горе