Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MySQL

Fozzy

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
123   0   0
Това, което търся е нещо супер елементарно, което мога и сам да направя. Единственото усложнение е, че всичко трябва да става динамично, т.е. на 1 страница да се изпълняват няколко стъпки.

И така, потребителят отива на контактната страница. Там има ъплоад форма. Човекът си избира файл и натиска "Качване". Появява се статус бар, който показва на колко % е качен файлът (нещо като loading).

След като се качи файлът, се появява неговото име и 2 бутона - премхани файла и качи още файлове.

Също така отдолу изскача контактната форма. Там ми трябва име, email, един чекбокс и още 4 полета, от които 2-те са задължителни за попълване, едното не е.

Когато потребителят напише нещо, съответно му изкарва тикче, ако го е изписал правилно. Ако не го е попълнил, а полето е задължително, или го е попълнил грешно (напр. невалиден email), му изкарва един червен хикс и до него съобщение, напр. "Email-ът, който сте въвели е невалиден.", "Не сте въвели email." и т.н.

Най-отдолу ми трябва капча.

Когато всичко е готово, юзърът натиска "Изпрати" и стават 3 неща:

1. Изписва му, че съобщението му е изпратено успешно.
2. Праща ми на мен email, който съдържа всичко, което е въведено + името на качения (качените) файл/ове.
3. Прави един запис в БД с цялата информация.

Пращайте ми цени и срок.

Поздрави!
 
От: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MySQL

сори пропуснал сам го . прати ми цената си на лс
 
От: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MySQL

сори пропуснал сам го . прати ми цената си на лс

Добре, направи така:

1. Вземи си едно кафе.
2. Съсредоточи се за 5 мин.
3. Прочети ми офертата още 3 пъти.

Ако пак не разбереш какво трябва да се направи, подмини я и не се връщай.

П.С.: Аз пак сбърках раздела.
 
Fozzy, дай му на човека цена де!
 
От: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MySQL

@fozzy търси си човек , мога да я напиша за 30 мин за 100 лв , не съм дошил във форума да споря съвсем съзнателно ти написах да ми дадеш цена тъй като очаквах твоята да е по восока от моята ....КРИЗА Е ;)
 
От: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MySQL

40$.paypal, 2-4часа, при интерес лично
 
Re: От: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MySQL

@fozzy търси си човек , мога да я напиша за 30 мин за 100 лв , не съм дошил във форума да споря съвсем съзнателно ти написах да ми дадеш цена тъй като очаквах твоята да е по восока от моята ....КРИЗА Е ;)
Взимаш 200 лв. на час и очакваш някой да предложи по-висока цена от това, щото било криза?! Оптимист...
 
От: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MySQL

Всеки си цени труда най-малкото можеш да успорваш цената му, това е решил това предлага, ако не искат да му платят да си я направят сами тогава работата.
Никой няма да седне и да се мъчи пред компютъра да пише код за жълти стотинки, я влезни в чуждестранен сайт за фрийланс услуги и виж там какви са цените, тогава седни да успорваш.
 
От: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MySQL

"Това, което търся е нещо супер елементарно". Това хич не е толкова елементарно колкото си въобразяваш. Имаш минимум 2 таблици с временни записи. Временни файлове. Цифра JS и т.н.. Според зависи кой подход се избере за направа разбира се. Ако питаш мене най-добрия вариант е да дадеш да ти пренапиша сайта за малко пари като в него ще имаш всичко което пожелаеш. Ако се интересуваш от цена или имаш предвид някаква пиши на лична.
 
От: Re: От: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MyS

всеки сам определя цената си ;) , споко имам проекти та чак не смогвам ;)

Взимаш 200 лв. на час и очакваш някой да предложи по-висока цена от това, щото било криза?! Оптимист...
 
Re: От: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MySQL

я влезни в чуждестранен сайт за фрийланс услуги и виж там какви са цените, тогава седни да успорваш.
Аз нищо не "успорвам". Ти се научи да пишеш и тогава успорвай моите мнения. ;)

всеки сам определя цената си ;) , споко имам проекти та чак не смогвам ;)
Щом не смогваш, вдигни цената на 300 лв./ч и ще печелиш същите пари с по-малко работа. ;)
 
От: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MySQL

@Fozzy - съветвам те да поглеждаш по-често в http://codecanyon.net
Това което търсиш го има направено ето тук. Може да потърсиш допълнително, защото не ми се занимава де преглеждам трите страници с резултати с "contact form" :) $8 не ми се струват много, съмнява ме някой тук да се хване да го пише това за по-малко :)
 
От: Re: От: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MyS

Аз нищо не "успорвам". Ти се научи да пишеш и тогава успорвай моите мнения. ;)

Мога да успорвам което мнение си искам, когато си искам и да пиша както си искам Ти не си човека който да ми казва как да пиша и дали да успорвам мнения
 
От: Re: От: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MyS

Мога да успорвам което мнение си искам, когато си искам и да пиша както си искам Ти не си човека който да ми казва как да пиша и дали да успорвам мнения
E той само си прави гаргара с тебе че си бил неграмотен - не се газирай толкова :)

Поздравления за хубавата тема м/у другото - много ляб има сервиран на масата и много гладни за захранка гледам са седнали. Пишете, не се срамувайте. И аз може да се включа по някое време.
 
От: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MySQL

Че той е много грамотен та си прави майтап с мен, хайде нека той да се образова преди да се заяжда с другите, казано честно човек писна ми от такива като тоя, а те са все повече и повече.
 
Re: От: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MySQL

казано честно човек писна ми от такива като тоя, а те са все повече и повече.
тъка е идеме на талпи все повече и повече и ше УСПОРВАМЕ мнениа кат твоито колкото си изкаме.... ?!?! ;) :D
 
От: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MySQL

Вий луди ли сте бе, 200лв/час, 100 лева за това нещо и то за 30 мин. :D:D:D:D
Това не струва повече от 40-50лева 30 минути няма да стигнат.
Аз само ще дам един съвет - сложете малко код за детектване на невалиден файл. Щото аз мога да кача примерно access.php и после гледай... :D:D:D
А ако апача пуска примерно .g6 файлове през php-то може и access.g6 да кача. Има и други разни схеми, така че файлът трябва да се check-не преди да се запише.
 
От: Re: От: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MyS

@vbTK явно си новичък в този бранш ето защо падат цените в тази сфера за съжаление заради хора като твоето мислене.
пак да кажа всеки си има цена.... и, че вече максимата " клиента винаги е прав " е изместена от " хайде да работим заедно "
добре че и заданието не възрогта че цената му се струва висока ... тогава спорен дем щяха да изринат форума с критики към него.

тъка е идеме на талпи все повече и повече и ше УСПОРВАМЕ мнениа кат твоито колкото си изкаме.... ?!?! ;) :D
 

Горе