Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MySQL

Re: От: Re: От: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX,

@vbTK явно си новичък в този бранш ето защо падат цените в тази сфера за съжаление заради хора като твоето мислене.
пак да кажа всеки си има цена.... и, че вече максимата " клиента винаги е прав " е изместена от " хайде да работим заедно "
добре че и заданието не възрогта че цената му се струва висока ... тогава спорен дем щяха да изринат форума с критики към него.
Явно ти си новичък и още си мислиш, че всичко дето фърчи се яде. :) На това му се казва пазарна икономика и затова падат цените в тази сфера. Индиеца като може да свърши същата работа като теб за $2/час, ти си искай ако щеш и по 500. Ако си достатъчно добър търговец да си продадеш труда и уменията на тази цена - евала, но да се сърдиш на конкуренцията защото предлагала по-добри цени от теб - смешна работа. Ако бяхме трима програмисти в България - да направим едно картелно споразумение като мобилните оператори и цената може да стане 1000 лв/час. За щастие, ситуацията не е такава и има достатъчно конкуренция в бранша, която регулира цените на услугите.
Предполагам, че сайтът, който използваш за никнейм, е най-голямата ти гордост. С подобно изпълнение ще претендираш за 200 лв./час пред някой друг.
 
От: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MySQL

Между другото 200лв/час е 1600лв/ден или 35,200лв/месец или 416,000лв/година
Такава заплата за програмист е нереално висока. Баси, то един СЕО специалист не взема толкоз бе.
 
От: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MySQL

... Баси, то един СЕО специалист не взема толкоз бе.
Тука някаква ирония ли има подпъхната или аз имам грешна представа за тия браншове? :)
 
що да не струва толкос ?

Трябва дизайн
трябва цсс кодер
трябва жс
трябва пхп
трябва флашер
трябва администрация
общо 6 насоки.
да кажем че 4 човека са достатъчни

200 лв / 4 човека = 50 лв/ч какво му е нереалното ?
 
що да не струва толкос ?

Трябва дизайн
трябва цсс кодер
трябва жс
трябва пхп
трябва флашер
трябва администрация
общо 6 насоки.
да кажем че 4 човека са достатъчни

забравяш project coordinator и поне един мениджър - например технически :)
 
От: Re: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MySQL

що да не струва толкос ?

Трябва дизайн
трябва цсс кодер
трябва жс
трябва пхп
трябва флашер
трябва администрация
общо 6 насоки.
да кажем че 4 човека са достатъчни

200 лв / 4 човека = 50 лв/ч какво му е нереалното ?

50лв/час = 400лв/ден = 8,800лв/месец = 104,000лв/година.
Аз не вярвам в БГ да има такива заплати за програмисти, освен ако не пишат код за мобилни апарати или за апаратура с ембедед език
Пък и горе прогнози.орг не каза че има разчетворяване на личността, демек е един човек.

забравяш project coordinator и поне един мениджър - например технически :)
Забравяш и чистачка, портиер, готвач, фирмен юрист, алфа тестер, бета тестер, гама тестер, касиер който да дава парите, счетоводител и какво ли още не.

Noke, верно че има СЕО специалисти които вземат такива пари че и повече, ама те са рядкост, то и Бил Гейтс взема повече, все пак и той е програмист, ама не е на заплата.
 
От: Re: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MySQL

@vbTK против съм ЕДИНСТВЕНО че скочи срещу моята цена.
Предлагам да сложим край на спора и да оставим възложителя да си намери изпълнителя - така е по разумно // и без това се отклинихме от темата доста.

Предлагам да се отправиш към леглото си бързо със скоростта на откачен вратник ;) и да се наспих добре и най вече да си свириш часовника.
за твое голямо разочарование това не е мой проект (lusera) и не желая да го коментирам.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: adi
От: Re: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MySQL

От постовете ти досега се вижда че не можеш да съставяш логичен текст; имаш дупки във възприемането на вече написан такъв. Не ми се мисли какъв код пишеш.

И аз мога да предложа решение на автора на темата. Имам основни познания по РНР. Демек ламерски. Просто функционалността е позната и популярна, да не кажа банална. Сигурен съм че всеки дето дори любителски се е опитвал да продава програмърските си услуги, има подръка нещо подобно. Готово.
 
От: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MySQL

Noke там ти е грешката всеки прибягва към готовото ;) ... ако обърнеш внимание в началото човека може да си я напише но има малки подробности . Както и да е нямам претеснции, че съм програмист за свършения проек си получавам сумата и толкова . Не е нужно да се коментира моя статус в тая тема.Не е нужно да си показвам проектите ... приеми ме просто като посетител .
 
От: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, AJAX, MySQL

Работата вече е свършена.
 
От: Re: От: Re: От: Търси се програмист за направа на контакт форма с ъплоад - PHP, A

Значи имам оферта за вас, работим за 9лв/час, ако имате интерес моля пишете в скайп - zsix_1 там ще ви дадем повече информация за предлаганите от нас услуги
 

Горе