Търси се програмист за java.

Blinky

Owner
Рейтинг - 100%
27   0   0
Здравейте,

търся някой разбирач на java, като задачате представлява изработка на java, която се мени при съкане на бутони - 3 на брой. Има си картинки, има си всичко, само функсионалността е нужда да е през java. Повече по заданието на лично. Ако има заинтересувани, моля да се свържат с мен.

Мерси предварително.
 
От: Търси се програмист за java.

Здравей ако все още е валидна офертата .. - 0884 923 068 .Благодаря предварително.
 
От: Търси се програмист за java.

Аз искам да обърна внимание на една важна разлика:

Някои хора бъркат JavaScript с Java! Двете неща нямат ама нищо общо!


JavaScript е интерпретиран език, който поне до преди известно време се ползваше основно за да направи HTML/CSS уебстраниците интерактивни, т.е. ползваше се основно в web браузъри и не беше възможно на него да пишете приложни програми, каквито са програмите на компютъра Ви - неговите възможности бяха ограничени само до това, което могат да правят web browser-ите. Т.е. браузъра беше единствения популярен интерпретатор до скоро.


JAVA е компилиран език, чиито двоични (binary) файлове се изпълняват от виртуална машина. Той е много повече взик за писане на приложни програми, подобно на C,C++ и други. На него можете да пишете съвсем нормални програми като тези, инсталирани на компютъра Ви.
 
От: Търси се програмист за java.

Има предвид че вероятно говориш за джаваскрипт, не за джава.
И вероятно по тоя начин си пропуснал да привлечеш интереса на хората които биха ти свършили работа.
 
От: Търси се програмист за java.

Има предвид че вероятно говориш за джаваскрипт, не за джава.
И вероятно по тоя начин си пропуснал да привлечеш интереса на хората които биха ти свършили работа.
Мда, съгласен съм. Май за това говоря. Сори, не ми е много ясно. Явно защото никога не съм изисквал такова нещо. Това имам предвид явно. :) Мерси за поправката.
 

Горе