Търси се редактор за покер сайт (BG/EN)

От: Търси се редактор за покер сайт (BG/EN)

До този момент имаме 2-ма кандидати. Ще изчакаме и днес и ще изберем подходящият според нас.
 
От: Търси се редактор за покер сайт (BG/EN)

Момчета и момичета, пак търсим редактор. Старият ни редактор със сигурност може да потвърди нашата коректност, просто почва момчето работа и няма да може да отделя време за нас. Можете да ни пишете ЛС.
 
От: Търси се редактор за покер сайт (BG/EN)

Имам само 3 поста тук. Следя форума, но пиша само при нужда. Моля тези, които са ни писали да ни оставят имейл за контакт.
 
От: Търси се редактор за покер сайт (BG/EN)

Имам само 3 поста тук. Следя форума, но пиша само при нужда. Моля тези, които са ни писали да ни оставят имейл за контакт.
По-добре Вие оставете имейл за контакт в темата, или пък си изтрийте личните съобщения, за да може да получавате нови.
P.S. Сори за СПАМ-а.
 
От: Търси се редактор за покер сайт (BG/EN)

Не го приемам за спам. Много си прав. Не знаех, че има и ограничение на броя на писмата. Сега ги изтрих. Не мога да публикувам и имейл, тъй като нямам 10 поста (знам, че мога да го напиша, но не искам да нарушавам правилата) Лек ден!
 
От: Търси се редактор за покер сайт (BG/EN)

Момчета, за една седмица се явиха 6 кандидати, но все още не сме намерили човек. Обикновено, в такива моменти всеки би си помислил, че критериите ни са завишени или заплащането е прекалено малко. За ваша изненада не е нито едно от двете.
Ще напиша отново изискванията ни към кандидата:
- ОТЛИЧНО владеене на български език;
- опит в писането на статии;
- добро владеене на английски език;
- познания в покер тематиката са предимство;

Написах "отлично" с главни букви, тъй като все пак позицията е за редактор. Благодаря ви отново. Очакваме Ви!
P.S. По време на миналата седмица имах проблем с получаването на ЛС, така че ако някой от вас ни е изпратил контакт, а не сме се свързали с него, нека да ни изпрати отново ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Търси се редактор за покер сайт (BG/EN)

- ОТЛИЧНО владеене на български език;
- опит в писането на статии;
- добро владеене на български език;
- познания в покер тематиката са предимство;

Предполагам добро владеене на български език искаш да каже английски :)
 
От: Търси се редактор за покер сайт (BG/EN)

Писах ви ЛС :)
 

Горе