Търси се спешно оператор за наливане на съдържание в Hot Suite

krakatau

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Дългосрочно за работа от дома или в офис.

Моля пишете на MOMCHILMARCHEV(@)GMAIL.COM

Хора, които са с опит и имат завидна сокрост на пълнене в новинарски сайтове или блог мрежи, спокойно могат да пишат, според мен след кратко обучение ще се справят и тук.
 
От: Търси се спешно оператор за наливане на съдържание в Hot Suite

Писахме си с Вас и се надявам да се свържете с мен! :)
 
От: Търси се спешно оператор за наливане на съдържание в Hot Suite

Аз бях писал на автора за една друга негова тема и още не ми е отговорил. Ако може повече информация за кой точно сайт става дума и заплащането на ЛС :)
 
От: Търси се спешно оператор за наливане на съдържание в Hot Suite

Аз бях писал на автора за една друга негова тема и още не ми е отговорил. Ако може повече информация за кой точно сайт става дума и заплащането на ЛС :)
Мани го тоя. Беше отнесъл бана, не знам защо отново е тук. Освен това има навик да влезе да пусне 10-15 теми и да си трае.
 
От: Търси се спешно оператор за наливане на съдържание в Hot Suite

Колеги,
някой от Вас познава ли автора на темата, че пишете така.
Аз познавам г-н Момчил Марчев, работил съм преди време с него, и смея да твърдя, че е коректен и почтен бизнесмен.
Не пишете глупости.
 
От: Търси се спешно оператор за наливане на съдържание в Hot Suite

Колеги,
някой от Вас познава ли автора на темата, че пишете така.
Аз познавам г-н Момчил Марчев, работил съм преди време с него, и смея да твърдя, че е коректен и почтен бизнесмен.
Не пишете глупости.

Ти пишеш глупости. Тук за хората се съди по техните дела, това което правят. А всички виждаме, как той спами по темите, виждаме некоректното му отношение и подигравката с другите. Та той няма лице да се свърже с хората, на които е загубил времето да му пишат, за да им каже, че се отказва от услугите им - нещо което е нормална бизнеспрактика в цял свят!

В случая Torbalan Trolski е прав и с тези си действия той няма място тук!
 
От: Търси се спешно оператор за наливане на съдържание в Hot Suite

Здравейте.
Аз също се интересувам. За какъв сайт става въпрос и какъв тип статии :) :)
 
От: Търси се спешно оператор за наливане на съдържание в Hot Suite

Който е писал на мейла, има отговор. не мога да взема всички, които кандидатстват, не е ли ясно, че тук стават виртуални интервюта. Аз нямам претенции, че мога да отсея така най-добре, но със сигурност си имам някакви критерии. Във вторник има човек от този пост на интервю в офиса. С над 25 човека от тук съм работил по проекти.
Сайтове защо да подавам, не разбирам, на всеки, хептен. Съвсем тривиална работа е това.
Бан имаше заради бързина на постовете, някои хора мислят бързо, някои четата така, някои така правят пари. Аз съм бърз в мисленето и читав намеренията си.
Явно малко нестанадартен, често не веднага разбран, ок, ще положа усилия.
 
От: Търси се спешно оператор за наливане на съдържание в Hot Suite

Обади се пак, да измислим нещо съвместно :) Sim5.
 
Последно редактирано:

Горе