Търси се PHP/MySQL програмист

dafi

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Е7СТУДИО е фирма занимаваща се с разработка на уеб сайтове, CMS системи и приложения. Фирмата разполага с офиси в Пловдив и Мюнхен.

Във връзка с нарастващия обем работа Е7СТУДИО ЕООД обявява отворена позиция за PHP/MySQL програмист.

Какво ви предлагаме:
- работа в млад и амбициозен екип
- работа по разнообразни проекти
- добра възможност за развитие в областта
- постоянна работа на трудов договор
- възможност за започване веднага
- атрактивно заплащане според вашите възможности

Какви са нашите изисквания към кандидата:
- отлични познания по PHP 5
- отлични познания на MySQL база данни
- отлични познания по HTML/CSS и JavaScript (jQuery)
- умение за работа в екип
- изпълнение на поставените задачи в предварително определени срокове
- активно участие в процесите при внедряване на готовите продукти
- функционален тест на разработките – модули и приложения
- поемане на отговорност
- желание за обучение и развитие в областта
- владеенето на чужд език - английски или немски е предимство при кандидатсването.

При проявен интерес изпратете вашата автобиография със снимка, както и подробно портфолио с проекти, върху които сте работили на електронна поща dafi[at]e7studio.com или пишете тук.
 
От: Търси се PHP/MySQL програмист

e7studio.com - това ли е сайта?
Няма ли как да се види повече (потрфолио), поне да видим за какво "кандидастваме"?
Може да приложите Ваши проекти.
 
От: Търси се PHP/MySQL програмист

В момента разработваме нашето портфолио и затова на уеб сайта няма нищо качено. Част от клиентите са ни Henrichsen, Matrix42, Oracle, VMWare, SugarCRM и др. Ако проявявате интерес може да изпратите вашето CV.
 
От: Търси се PHP/MySQL програмист

А за какво заплащане става въпрос? има ли смисъл да си губи човек времето ако ще е за 1000лв заплата ?
 
От: Търси се PHP/MySQL програмист

Ей това се вика точ1но включване!!! Още с първия коментар мина на 4 цифрено число! :D

Извинявам се за тролването, ама просто не се сдържах. :lol:

А за какво заплащане става въпрос? има ли смисъл да си губи човек времето ако ще е за 1000лв заплата ?
 
От: Търси се PHP/MySQL програмист

Ако проявявате интерес може да изпратите вашето CV по горепосочения начин. Не мислим, че е професионално да се обсъждат заплатите по форумите, така че това е тема, която бихме искали да коментираме на евентуално интервю с вас.
 
От: Търси се PHP/MySQL програмист

Ако проявявате интерес може да изпратите вашето CV по горепосочения начин. Не мислим, че е професионално да се обсъждат заплатите по форумите, така че това е тема, която бихме искали да коментираме на евентуално интервю с вас.
Дори да прескочим темата за заплащането като число, все с нещо по-специално трябва да се представите, защото има и други такива фирми, а в съвремието мрежата дава много други варианти за работа от разстояние. Представете някакви ваши реализирани проекти, каква ви е философията за бизнеса, за развитието на мрежата и вашата роля в нея, за това как точно организирате работата си (екипи с тийм лидер, индивидуални задачи спуснати от шефа и/или други варианти), за работното време (нестриктно или стриктно като часове от-до), за заплащането (философията ви за него, а не точно число), за удобствата в офиса (някои смятат, че те са полезни, а други са на мнение, че разсейват и успиват) и за други неща, които може да заинтригуват евентуален кандидат. Това, че сте изброили някакви известни марки като клиенти (прави ми впечатление Oracle) е прекалено неясно и подвеждащо, защото няма примери за реална дейност/проекти. Всеки може да твърди, че Google му е клиент. Не, че не може да е вярно, но без сериозно представяне на проекти е малко несериозно.

Една сериозна забележка:
Тъй като съм в този бранш, мога да ви кажа, че комбинацията PHP/MySQL с HTML/CSS не е нормално да се очаква да се съчетава в един служител. Работата е различна. Едно е да пишеш логика/програма/скрипт, а съвсем друго е да правиш темплейти.
 
От: От: Търси се PHP/MySQL програмист

Една сериозна забележка:
Тъй като съм в този бранш, мога да ви кажа, че комбинацията PHP/MySQL с HTML/CSS не е нормално да се очаква да се съчетава в един служител. Работата е различна. Едно е да пишеш логика/програма/скрипт, а съвсем друго е да правиш темплейти.

И аз съм в този бранш, и мога да ви кажа, че комбинацията си е очаквана. Там където учих занаята(Монреал) това си бяха основните дисциплини плюс javascript/jQuery
 
От: Търси се PHP/MySQL програмист

Да, ама за PHP/MySQL + javascript/jQuery + HTML/CSS заплащането, което търсим е високо, и в България трудно се плаща такова!
 
Последно редактирано:
От: От: От: Търси се PHP/MySQL програмист

И аз съм в този бранш, и мога да ви кажа, че комбинацията си е очаквана. Там където учих занаята(Монреал) това си бяха основните дисциплини плюс javascript/jQuery
Правиш ли разлика между това да учиш нещо в университет и след това да се профилираш?
 
От: Търси се PHP/MySQL програмист

Да, ама за PHP/MySQL + javascript/jQuery + HTML/CSS заплащането, което търсим е високо, и в България трудно се плаща такова!
Като цяло и моята мисъл беше такава но някои мозъци просто се направиха на много знаещи, чесно казано по- кориозното изявление е че търсят "отлични познания" и "желание за обучение и развитие в областта" , т.е. целият им екип са с перфектни познания и ще ви дигнат нивото от отлични познания на перфектни познания :D

В такива моменти се сещам за мисълта на А.Айнщайн: "Две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен."

Успех в търсенето на високо квалифицирани кадри колеги ...
 
От: От: От: От: Търси се PHP/MySQL програмист

Всъщност го учих в колеж и се започваше от а и б.
В университет съм учила за инженер-химик :)
 

Горе