Търсят се СЕОта в София, пълен работен ден, постоянен договор, осигуровки.

YuRiX

Active Member
Рейтинг - 100%
13   0   0
За работа в приятни условия, на пълен работен ден, офис на центъра.

Изисквания - перфектен английски, опит в СЕО.

Пишете на лично и пригответе сивитата.
 
От: Търсят се СЕОта в София, пълен работен ден, постоянен договор, осигуровки.

Ако е без копирайтинг е ок, защото английския ми е на работно ниво (в смисъл оправям се без проблеми в мрежата). Имал съм много класирани проекти главно Бг
 
От: Търсят се СЕОта в София, пълен работен ден, постоянен договор, осигуровки.

Изисквания - перфектен английски, опит в СЕО.

Да, кажи наистина защо е този перфектен английски. И на мен ми намирисва, че в длъжностната характеристика ще е включен и copywriting, което не е SEO. Има си копирайтъри, SEO копирайтъри и (SEO) оптимизатори.
 
От: Търсят се СЕОта в София, пълен работен ден, постоянен договор, осигуровки.

Ох...

Търся:
SEO manager
SEO executive
SEO copywriters

SEO executive без копирайтинг скилове не ми трябва - искам да може да напише един свестен description за бизнес директория с премодерация, да пипа по контента на сайтовете, да се развива посока конверсии и маркетинг - защото сео оптимизатор вече трябва да разбира от маркетинг, а за какъв маркетинг говорим, ако не може да свържи две думи на инглиш? Ти за един сошиал медия събмишън копирайтър ли ще викаш? Или ще напишеш Com see my good artikl I posted

SEO Copywriter - най-прекия път да се обесиш след половин година, понеже работим предимно в една ниша и човек откача да пише за едно и също. По възможност трябва да има други скилове, с които да си служи.

SEO manager - как ще провери качеството на сайта или копито, ако не знае английски? Никак.

nikolaicho, ти просто минаваш от тук или имаш нещо да кажеш?
 
От: Търсят се СЕОта в София, пълен работен ден, постоянен договор, осигуровки.

Ох...

Търся:
SEO manager
SEO executive
SEO copywriters

SEO executive без копирайтинг скилове не ми трябва - искам да може да напише един свестен description за бизнес директория с премодерация, да пипа по контента на сайтовете, да се развива посока конверсии и маркетинг - защото сео оптимизатор вече трябва да разбира от маркетинг, а за какъв маркетинг говорим, ако не може да свържи две думи на инглиш? Ти за един сошиал медия събмишън копирайтър ли ще викаш? Или ще напишеш Com see my good artikl I posted

SEO Copywriter - най-прекия път да се обесиш след половин година, понеже работим предимно в една ниша и човек откача да пише за едно и също. По възможност трябва да има други скилове, с които да си служи.

SEO manager - как ще провери качеството на сайта или копито, ако не знае английски? Никак.

nikolaicho, ти просто минаваш от тук или имаш нещо да кажеш?

Да, минах от тук и зададох обективен въпрос в качеството си на потенциално заинтересован човек, не мога да разбера какво се палиш толкова. Успех със сивитата.
 
От: Търсят се СЕОта в София, пълен работен ден, постоянен договор, осигуровки.

на мен ми намирисва
Ако те интересуваше - щеше да пишеш на ЛС.
Такива коментари в паблик да несериозни, и е ясно че след като ги пускаш - няма да кандидатстваш.
Но пък що не си почешем езиците в темата на човека, нали?
И аз съм го правил, но после се усетих и спрях.
 
От: Търсят се СЕОта в София, пълен работен ден, постоянен договор, осигуровки.

При положение, че си пуснал обява *без много детайли* във форум предполагам си наясно, че е напълно нормално всякакви хора да пишат/коментират.

Продължавам да не разбирам какъв ти е проблемът и с това за последен път ти бъмпвам темата.

Към хората, които четат темата:

Искам да кажа, че с колегата Yurix съм работил и е точен, така че смело кандидатствайте за позицията, просто в тази тема нещо не се разбираме.
 
От: Търсят се СЕОта в София, пълен работен ден, постоянен договор, осигуровки.

Проблеми няма, малко рязко реагирам, всеки има тежки дни :)
Мерси на всички изпратили сивита !
 

Горе