Търсят се автори на статии на руски език - спешно

От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Не разбрах какво общо има плащането за превод от руски на български с това, което предлагат руските борси. Ако те интересува какво предлагат и дали могат да се използват на българския пазар, то заповядай в темата за тИЦ - там обяснявам по-подробно какво предлага всяка от тях и за какво може да се използва.

превода на гогетлинкс на бг означава ли, че предлагат съдържание и оптимизация на български?!
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Също така не разбрах за цялата статия ли предлагаш 4 лева, или на страница?
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

За първия въпрос как да е, случва се, но за втория ми идва множко. За човек с научна степен по литература е непростимо да не чете преди да пише. Камо ли да не знае колко знака е стандартна машинописна страница.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Съжалявам. Това беше ирония. Но все пак моите адмирации,че сте намерили толкова русисти, които ви подаряват труда си. Аз дори мислех да ви питам тези 4 лева на изречение ли са,защото все пак това е творчество. Предполагаме, че имате информация каква е цената на една страница превод от и на руски, а да не говорим за собствена творба.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Съжалявам. Това беше ирония. Но все пак моите адмирации,че сте намерили толкова русисти, които ви подаряват труда си. Аз дори мислех да ви питам тези 4 лева на изречение ли са,защото все пак това е творчество. Предполагаме, че имате информация каква е цената на една страница превод от и на руски, а да не говорим за собствена творба.

alinnna => свиквай с това. За съжаление има и такава практика, която е широкоразпространена. Даже бих казал, че в сравнение с други цени за писане на статии и за преводи тази оферта е добре платена. Аз също мога да пиша и превеждам от руски, но смятам тези цени за подигравка и за това ги подминавам.
И аз като теб отворих прочетох с интерес дискусията, направена още през май месец, но като видях автора как се подиграва с труда на другите (защото както за теб, така и за мен това е подигравка - 4 лв. цена за статия!), и вече подминавам тази тема.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

.... Но все пак моите адмирации,че сте намерили толкова русисти, които ви подаряват труда си. Аз дори мислех да ви питам тези 4 лева на изречение ли са,защото все пак това е творчество. Предполагаме, че имате информация каква е цената на една страница превод от и на руски, а да не говорим за собствена творба.

Препоръчвам ви да разгледате секция пазар тук във форума и да се запознаете с офертите по-подробно (т.е. на каква цена копирайтърите продават труда си). Цената за написване на статия в 90% от случаите е 1 лв. за 100 думи.

Просто е, или приемаш поръчката, или не. Останалото е излишно.
 
От: От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Препоръчвам ви да разгледате секция пазар тук във форума и да се запознаете с офертите по-подробно (т.е. на каква цена копирайтърите продават труда си). Цената за написване на статия в 90% от случаите е 1 лв. за 100 думи.

Просто е, или приемаш поръчката или не. Останалото е излишно.

Не съм съгласен с теб, тук бъркаш. Тук не става въпрос за писане на статия на български (даже и на български да е написана, пак смятам, тази цена за малка: 1 лев за 100 думи.). Тук става въпрос за писане на статия на руски език! Дадената цена от 4 лв. за статия на руски език! - извинявам се, но това е подигравка!

Но си права - който не му харесва, подминава, автора на темата ще намери единствено количество, не и качество, както се казва: някой "индиец" ще се навие да напише материала.

П.П.: strana, не ми се сърди за мнението ми, но конкретно за тази твоя тема и за тази оферта това мисля, и не съм съгласен с теб. Но знам, че офертата си е твоя и ти си в правото си да отправяш каквото желаеш, който се съгласи - съгласи се. Аз просто реших да коментирам мненията на другите коментиращи в темата, и по-точно реших да обясня на alinnna, че тук във форума може да намери различни оферти, и евтини и скъпи.
 
От: От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Не съм съгласен с теб, тук бъркаш. Тук не става въпрос за писане на статия на български (даже и на български да е написана, пак смятам, тази цена за малка: 1 лев за 100 думи.). Тук става въпрос за писане на статия на руски език! Дадената цена от 4 лв. за статия на руски език! - извинявам се, но това е подигравка!

Но си права - който не му харесва, подминава, автора на темата ще намери единствено количество, не и качество, както се казва: някой "индиец" ще се навие да напише материала.

Ще го кажа иначе, ако не ти харесва бегаш, ако искаш изпълняваш поръчката, това е :wink:. Смея да твърдя, че авторът на темата е интелигентен човек и е наясно как вървят цените. Спирам, че спама дойде много. :twisted:
 
От: От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Ще го кажа иначе, ако не ти харесва бегаш, ако искаш изпълняваш поръчката, това е :wink:. Смея да твърдя, че авторът на темата е интелигентен човек и е наясно как вървят цените. Спирам, че спама дойде много. :twisted:

Така е за автора на темата, съгласен съм, а колкото и да ви се вижда евтино цените са такива - криза е.
Вчера разглеждах борсата за статии на Advego - 1000 знака вървят по 0.61 e.y, което е мерна единица, а аз я приемам
/ понеже не съм запознат / за по-високото - евро или 2000 знака са 1.22 евра и е пълно със статии.:rolleyes:

http://advego.ru/shop/find/

Това са цените и който иска пише, който не иска си се занимава с други неща.:)
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

1. За доктора с иронията. Такава степен "доктор по руска литература" няма. Нито в Русия, нито в останалите европейски страни. Освен това, се държи и пише не като човек с научна степен, а като ухилена студентка преди втория семестър. За да съм по-ясен на "докторката" с хумористични наклонности - пошла нахуй, дура стоеросовая.

2. За Странника. Свиквай. Преди години писах за български вестници (анализи или фейлетони в зависимост от ситуацията), плащаха ми около 60-80 лева за авторски материал. После започна да не ми достига време, спрях и в момента в български медии пиша само за удоволствие (най-вече по форуми). Самият факт, че наемам хора да пишат статии на руски при положение, че владея руски доста по-добре от български, показва приоритетите ми. Конкретно за тази статия (разработена тематика, актуална и съдържателна, лични наблюдения и т.н.) заплащането е по-ниско отколкото за по-непознатите шкафове-купе (които са и доста по-скучни). Аз такава статия, при това интересна, мога да напиша за 15-20 минути (просто защото мога да щракам по клавиатурата само два пръста, а не с 10, иначе кой знае какво обмисляне няма).

А свикването е за това, за да разбереш, че има различни пазари на труда. И ако излеза на тукашния пазар с оферта от 80 лева на страница, то ще мога да предизвикам най-вече смях. Цената е резултат от търсене и предлагане. На този пазар цената е тази, която е посочена в поръчките по-горе. Аз като поръчител и авторите им като изпълнители сме стигнали до взаимноприемлива цена, щом са били написани и вече публикувани.
 
От: От: От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Да, на рускоезичния пазар цените са подобни и има достатъчно автори. Не забравяйте, че има много украинци, белоруси и т.н. от бивши съветски републики, на които руският им е матерен и в същото време имат добра подготовка. Стандартът им е по-висок от българския (да не реши някой, че пишат евтино, щото са по-бедни).

Тукашната тема (и вече съм го писал) е с цел да подпомогна малко българския пазар във форума, а не защото няма достатъчно рускоезични автори другаде. Заплащането, които предлагам тук, в повечето случаи е по-високо или сходно на останалите подобни теми във форума, включително и на офертите от самите автори.

За да няма повече разногласия и наранени от подценяването на литературния им плам души, спирам с офертите към българи в този форум за текстове на руски. Тези, които вече са работили с мен и искат да продължат, ги чакам на борсите (ако се регистрират като мои афилиейти от подписа, то ще са с предимство, естествено). Там ще намерят и повече поръчки от други оптимизатори.

Така е за автора на темата, съгласен съм, а колкото и да ви се вижда евтино цените са такива - криза е.
Вчера разглеждах борсата за статии на Advego - 1000 знака вървят по 0.61 e.y, което е мерна единица, а аз я приемам
/ понеже не съм запознат / за по-високото - евро или 2000 знака са 1.22 евра и е пълно със статии.:rolleyes:

http://advego.ru/shop/find/

Това са цените и който иска пише, който не иска си се занимава с други неща.:)
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Ами въщност преди месец някъде влезнах да си пусна тема с услуги в сърченгинс.ру и метнах едно оче на техните копираййтъри, общо взето цените са същите стотнка/дума, само че там на символи се измерва. Иначе не пуснах тема де, понеже било платено:)
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

А y.e в долари или в евра е?

Хубави статии има в Адвего, разгледах аз.:)
Сайтовете им също ми харесват, за разлика от немските например.
Само изскачащите прозорци от руските сайтове ми идват в повече, брррр.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

В долари .
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

В долари .
Аууу, че то съвсем евтиния тогава.:shock:

Ти пък сега заради едната "докторка по руски език" чак офертите във форума ли ще спираш?!:cry:
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Не е заради едната "докторка", а ми се изгради цялостно тягостно впечатление. Не виждам смисъл да се предлага работа на хора, които се чувстват подценени и едва ли не обидени от заплащане, което е на съвсем приемливи за този форум (а и общо за пазара) цени. Медии много, нека си търсят допълнителна и по-високоплатена работа там.

А за мен борсите са и по-удобни. Няма мейли с атачмънти, чудене с банкови преводи за по 5 лева и неизпълнение на срокове. Всичко си е в разработена и добре смазана система накуп.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Не е заради едната "докторка", а ми се изгради цялостно тягостно впечатление. Не виждам смисъл да се предлага работа на хора, които се чувстват подценени и едва ли не обидени от заплащане, което е на съвсем приемливи за този форум (а и общо за пазара) цени. Медии много.
Не си ли свикнал за толкова години, че много малко хора вършат работа във форума?
Потребители за разтягане на локуми много, ама за сериозната работа са кът.:)
И аз съм пуснал една оферта за копирайтъри и чакам да видя колко ще се обадят или
пак ще трябва да моля жената да ми измисля статии.:)
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

За какво ми е да свиквам? :)
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Не си ли свикнал за толкова години, че много малко хора вършат работа във форума?
Потребители за разтягане на локуми много, ама за сериозната работа са кът.:)

Не е към мен, но да кажа. Бъркаш, бройката не е важна, просто не си попадал на правилните хора. Има много колеги, които са коректни и постоянни.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Не е към мен, но да кажа. Бъркаш, бройката не е важна, просто не си попадал на правилните хора. Има много колеги, които са коректни и постоянни.
Аааа, попадал съм, но в интерес на истината не съм ги броил.
На такива, които са поемали работа и после са се отказвали поради
"голяма заетост" също съм попадал.:)

Нещо темата май се поизмести, извинявам се.
Това е заради тягостното настроение на strana.:)
 

Горе