Търсят се автори на статии на руски език - спешно

От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Аааа, попадал съм, но в интерес на истината не съм ги броил.
На такива, които са поемали работа и после са се отказвали поради
"голяма заетост" също съм попадал.:)

Ми то тук си е като на пазара. Много сергии с ароматни домати, а накрая в торбата все има някой скапан. Няма как всички да са точни, особено потребители на един ден (като докторката).
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Нещо темата май се поизмести, извинявам се.



Темата, де факто, е затворена и без това. Тъй като не се заключва, то остава за общи приказки, за смисъла на всичко останало и за 42.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Към псуващият на развален руски инфантилен дебил. Първо са запознай какви научни степени има и тогава ръси глупости на килограм. А друг е въпросът , че 11 годишния ми син и други негови приятелчета с гугъл преводач пращат статийки на такива дърти и изпращяли дебили като теб и си докарват парички. Евала на хлапетата. Бих писала и без пари, но не и за такива изпращяла малоумници, дето не могат да запазят добрия тон. А съм сигурна, че всички статии, които ти пращат за тези смешни пари са копи-пейст. Пътувай с вятъра и като не можеш да се държиш като мъж, просто си намери своя гьол.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

..... А друг е въпросът , че 11 годишния ми син и други негови приятелчета с гугъл преводач пращат статийки на такива дърти и изпращяли дебили като теб и си докарват парички. Евала на хлапетата......

Е, браво! Значи на тарикатчета, които отрано се учат да лъжат им се казва Евала, така ли? Що за възпитание е това?
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Към псуващият на развален руски инфантилен дебил. Първо са запознай какви научни степени има и тогава ръси глупости на килограм. А друг е въпросът , че 11 годишния ми син и други негови приятелчета с гугъл преводач пращат статийки на такива дърти и изпращяли дебили като теб и си докарват парички. Евала на хлапетата. Бих писала и без пари, но не и за такива изпращяла малоумници, дето не могат да запазят добрия тон. А съм сигурна, че всички статии, които ти пращат за тези смешни пари са копи-пейст. Пътувай с вятъра и като не можеш да се държиш като мъж, просто си намери своя гьол.
До колкото знам, крушата не пада по-далеч от дървото... сигурно и ти докторе ги превеждаш така, като сина ти. Аман от псевдо преводачи, които “знаят“ руски и превеждат с гугъл, нагледах се на подобни “творби“ и доктори дето не струват и 1 лв. И защо да му е развален руския на strana? Човекът те изпрати на чист руски език на три известни букви, къде видя неграмотност? Май срещна непозната думичка, а? Коя точно не ти е ясна, стоеросовая? Толкова си доктор по руска литература... и парите били малко...
Пазара е залят с писачи и преводачи, които взимат по 2 лева на статия, подбиват цените с недодяланите си знания, а вие очаквате да има нормални цени :)
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Благодаря на секретарката на "великия работодател", че превърна дискусията в селска седянка. Доброто възпитание изисква да не адвокатстваш, когато не са те помолили. Аз приключвам, че става от тегаво по-тегаво и тъпо в тази дискусия. Поне за едно нещо е прав авторът, че темата вече е заключена.
 
От: Търсят се автори на статии на руски език - спешно

Какво толкова неясно има в "пошла нахуй, дура стоеросовая", че продължаваш да каканижеш в тази тема? Раз послали на три буквы, значит иди.
 

Горе