Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

За пореден път се опитваш да блеснеш, като нападаш жени!
Някакъв проблем ли имаш с мен, не можах да разбера?
 
От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

За пореден път се опитваш да блеснеш, като нападаш жени!
Някакъв проблем ли имаш с мен, не можах да разбера?
Проблема вече го описах и няма да се повтарям. Жените нямат нищо общо с коментираното, нито със съновиденията ти.
 
От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

Не съм съгласен че , офертата е обидна даже е много би трябвало да бъде по 0.05 а защо не без пари.
@harkon - Като е обидна офертата не я приемай . Всеки може сам да прецени колко струва труда му. Ако някой се оценяват за 0.07ст няка работят за толкова той Massa никои насила не кара .
btw: Дръш се прилично с Izida, и без това малко дами има в форума

@Izida - Браво на теб че, си намерила хора който, да работя за 0,10 за редактиране на статия. (аз не бих се справил)
 
От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

Не съм съгласен че , офертата е обидна даже е много би трябвало да бъде по 0.05 а защо не без пари.
@harkon - Като е обидна офертата не я приемай . Всеки може сам да прецени колко струва труда му. Ако някой се оценяват за 0.07ст няка работят за толкова той Massa никои насила не кара .
btw: Дръш се прилично с Izida, и без това малко дами има в форума

@Izida - Браво на теб че, си намерила хора който, да работя за 0,10 за редактиране на статия. (аз не бих се справил)
Първо се научи да пишеш правилно и тогава коментирай! Заблудени вагони, като теб ги пращам в трети глух коловоз.
 
От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

Не съм съгласен че , офертата е обидна даже е много би трябвало да бъде по 0.05 а защо не без пари.
@harkon - Като е обидна офертата не я приемай . Всеки може сам да прецени колко струва труда му. Ако някой се оценяват за 0.07ст няка работят за толкова той Massa никои насила не кара .
btw: Дръш се прилично с Izida, и без това малко дами има в форума

@Izida - Браво на теб че, си намерила хора който, да работя за 0,10 за редактиране на статия. (аз не бих се справил)

Извършвала съм безплатни преводи, в не малък обем, за каузи, които подкрепям. Но като говорим за работа... Ми хайде да плащаме на поръчители/ работодатели за удоволствието да ни осигурят задачи, а пък то правителството ще ни опрости данъците и осигуровките. Може би един ученик ще си докара парите за кафе със 7 - 10 стотинки на 'нещо си', но не виждам как зрял човек ще се издържа с полу-подаяния.

Разбира се, че за всичко ще се намерят хора. Аз лично не бих платила под 3 лв за редактиране, защото при по-малко, качеството на крайния продукт ще ми е крайно съмнително. Но като видя тези обяви за стотинки - социалното в мен се бунтува. Непонятно ми е как някой може да обезценява труда на другите или да омаловажава собственото си време и способности.
 
Последно редактирано:
От: От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

Първо се научи да пишеш правилно и тогава коментирай! Заблудени вагони, като теб ги пращам в трети глух коловоз.

Честито драги ми Харкон , Ви сте приет успешно в новата социална мрежа "трети глух коловоз"

П.С. Писна ми от разбирачи !
 
От: От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

Извършвала съм безплатни преводи, в не малък обем, за каузи, които подкрепям. Но като говорим за работа... Ми хайде да плащаме на поръчители/ работодатели за удоволствието да ни осигурят задачи, а пък то правителството ще ни опрости данъците и осигуровките. Може би един ученик ще си докара парите за кафе със 7 - 10 стотинки на 'нещо си', но не виждам как зрял човек ще се издържа с полу-подаяния.

Разбира се, че за всичко ще се намерят хора. Аз лично не бих платила под 3 лв за редактиране, защото при по-малко, качеството на крайния продукт ще ми е крайно съмнително. Но като видя тези обяви за стотинки - социалното в мен се бунтува. Непонятно ми е как някой може да обезценява труда на другите или да омаловажава собственото си време и способности.
Напълно те подкрепям. "Жени" като Izida се опитват да наемат ученици и деца да им вършат работата за жълти стотинки, защото само тях могат да заблудят, че им се плаща. От друга страна са готови да глобяват подрастващите с по 5 лв за всяка допусната грешка. А останалите нека да се правят,че нищо не забелязват. Ако някой възроптае по въпроса става спамер - така е удобно.
 
От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

Колко смятате, че трябва да струва 1 подобна статия? 2 лв. ще дам на статия на хора, които се навият по моите правила, но ако намеря и една грешка - ще глобявам 5 лв.! Има ли навити?

Моля??? Не разбрах на какво основание ще глобяваш...

'Какъв е проблема (?) ът в (?) на тази обява? Явно нямате какво да правите и се чудите, (?) къде да спамите. Човека (?) ът търси хора, предлага работа (независимо каква), определил е заплащане (било то и "ниско"), съвсем точно е определил правилата.'

Нейсе...
 
От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

@Izida - Браво на теб че, си намерила хора който, да работя за 0,10 за редактиране на статия. (аз не бих се справил)

Може и аз да не съм разбрала нещо, но не е за редактиране, а за копи/пейст + снимка :wink:
 
От: От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

Моля??? Не разбрах на какво основание ще глобяваш...

'Какъв е проблема (?) ът в (?) на тази обява? Явно нямате какво да правите и се чудите, (?) къде да спамите. Човека (?) ът търси хора, предлага работа (независимо каква), определил е заплащане (било то и "ниско"), съвсем точно е определил правилата.'

Нейсе...

Във форума ще си пиша, както си искам! Не ми се плаща, за да пиша правилно. Не вярвам да си наета да правиш морфологичен разбор на моите постове, нали?

Напълно те подкрепям. "Жени" като Izida се опитват да наемат ученици и деца да им вършат работата за жълти стотинки, защото само тях могат да заблудят, че им се плаща. От друга страна са готови да глобяват подрастващите с по 5 лв за всяка допусната грешка. А останалите нека да се правят,че нищо не забелязват. Ако някой възроптае по въпроса става спамер - така е удобно.

Не съм глобявала никого, само дадох пример на всички "разбирачи" тук, които обичат да критикуват и да дават акъл...
 
От: От: От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

Не съм глобявала никого
Затова използвах думата "готови".
Иначе една оферта на Izida би била:
Редактираш за Izida статия- 7ст. Допуснеш ли една грешка в статията- 5.00лв глоба. Ето на това му викам аз бизнес. :clap:

А на теб Izida мога да ти кажа как да "минеш метър" и да се оправдаеш с обявата и то предложението ми е типично в твой стил- подтиквала си децата да пишат правилно и да не допускат грешки.:D
 
От: От: От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

Във форума ще си пиша, както си искам! Не ми се плаща, за да пиша правилно. Не вярвам да си наета да правиш морфологичен разбор на моите постове, нали?


Просто се почудих как ти хрумна да си напишеш претенциите за безпогрешен изказ. И направих една бърза и безплатна корекция, търсена от автора на настоящата тема. :)|)

- (Само)редакция: за пари съм далеч по-добра. :)
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

Просто се почудих как ти хрумна да си напишеш претенциите за безпогрешен изказ. И направих една бърза и безплатна корекция, търсена от автора на настоящата тема. :)|)

- (Само)редакция: за пари съм далеч по-добра. :)
Като минаваш през София се обади да те почерпя за коментарите. :D

Не заслужавате професионален преводач, като Lill завършил в Американски университет да ви пише във форума.
 
От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

Тази тема е много забавна :))) Поздравления относно разказа за Китай - искаме още!

По темата с 7 стотинки на статия (приемам че става дума за статия от 250-300 думи, тъй като това не е упоменато, а би трябвало) само за прочит и редакция е ок за ученик до 10 клас. съответно и нивото на редакция и качество е според-зависи :) общо взето, за един час може спокойно да прегледа 25-30 материала по диагонал и да си изкара парички за кафе и кола, което мисля ок. но това е за лица до 16 г.

за качването и ъпдейта на сайта - мисля че трябва да сложиш поне още 20 ст отгоре.

а за сериозна работа от квалифициран човек и тъй нататък, смятам за разумно около 50 ст. до левче (вече зависи от задачата и от квалификациите на човека). тогава може да поставяш изисквания и да "глобяваш" разумно ;-)

смятам,че изида може да ти даде ноу-хау в тази насока и да си корегираш цените.


Здравейте,

по повод разширяване на дейноста търся редактори за добaвяне на статии в сайтове.

Работата се състои в следното:

- Текстовете пристигат при вас на Български език. Текста се Прочита и ако има някакви грешки се оправят.
- Добавя се подходяща/и снимки или видео и се качва на сайтовете в подходящите категории/ или се създават нови/.
- Всеки 5 ти се добавя по БГ социалните мрежи.

Дава се отчет за всекидневно свършената работа по емейла.

Всички сайтове са на Wordpress. ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН ОПИТ с Wordpress. Редактора трябва да може свободно да се оправя с търсенето на подходящи картинки за статиите в интернет, редактирането на статиите, добавяне на смислени тагове към всяка статия. Желателен е опит в редактиране на текстове.

На пробен срок ще взема няколко души. От тях ще останат двама. НЕ става дума за работа САМО през лятото.

Цена за публикуване на 1 статия - 7 ст.

Работата е подходяща и за хора извън София, които искат да припечелят допълнително. Вече работя повече от година с човек от форума и съм много доволен.

Плащане: Епай, пощенски запис /за наша сметка/
 
От: От: От: От: От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

Като минаваш през София се обади да те почерпя за коментарите. :D

Не заслужавате професионален преводач, като Lill завършил в Американски университет да ви пише във форума.

Благодаря!

Ух, и тук да ти се оплача, че съм попретрупана с работа (highest degree overload :) ).

Опасявам се, че ще гледам София на пощенска картичка. Както и морето...
 
От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

А как ви се струва цена от 5 стотинки за добавяне на линк в социална мрежа ? Един линк - емайл с линк към линка за доказателство = 5 стотинки.
Поносима оферта ли е и дали ще намеря желаещи ?
Извинете, че цапвам темата тук, но сега ми дойде идеята !
 
От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

Не стана ясно ти ли ще добавяш линковете по мрежите или търсиш някого да добавя?
Ако ще добавяш ти, то съм готов да ти подсигуря ежедневна заетост от 20-на заглавия.
 
От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

Не стана ясно ти ли ще добавяш линковете по мрежите или търсяш някого да добавя?
Ако ще добавяш ти, то съм готов да ти подсигуря ежедневна заетост от 20-на заглавия.
Питам дали ще има желаещи да добавят:)
Понеже, ако за статия има желаещи за 7 стотинки, защо да няма за 5 стотинки за линк, като работата е сигурно 3 пъти по-лесна.
И аз имам 40+ заглавия, което ще рече, че само аз и ти ще му осигурим на евентуалния желаещ кандидат постоянна заетост.
Ако си намерим сериозен такъв де.:(
 
От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

Питам дали ще има желаещи да добавят
върна темата в началото с този въпрос:)
 
От: Търсят се редактори за добaвяне на статии в сайтове.

Не те разбрах, adi.Просто ми хрумна идея.
 

Горе