Търсят се HTML кодери и PHP програмист.

CHILIEV

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Търсят се хора за:
- кодери HTML+CSS по готов дизайн - двама
- програмист PHP - един

Хората е хубаво:
- имат портфолио
- да са изключително коректни
- да спазват срокове
- да спазват култура при писане на код (коментари, отстояния и т.н.)
- да са креативени, да предлагат разчупени концепции за работа на самия сайт при което ще има допълнителни бонуси
- да умеят да работят в екип

Работата е по проекти, като само за големи такива ще се изисква подписване на граждански договор за минимална сума, за да не ви ощетяваме с данъци. Главната цел е да се застраховаме че няма да изнесете готови модули и ноу-хау.

Проектите са от презентационни сайтове с няколко статични странички, до корпоративни сайтове със собствен CMS, фактурирания и т.н. Проектите не са постоянни и ще се работи "на парче".

Заплащането ви ще е между 200 и 1000лв. за проект. Ще си знаете задачата, срока за изпълнение и възнаграждението предварително.

Желаещите нека ми пишат лично съобщение с включени неща, които са правили.

Допълнителни въпроси - тук.
 
От: Търсят се HTML кодери и PHP програмист.

Пратих CV без лични данни. При проявен по-сериозен интерес към кандидатурата ми ще предоставя и останалите данни. За успокоение за възрастта, на 23 години съм.
Относно договора: Бих желал да е трудов, но и с граждански ще се съглася. Бих желал да ми се плащат осигуровки на пълната заплата ако ще и от парите ми да ги удържате.
 
От: Търсят се HTML кодери и PHP програмист.

Здравей. Както писах по-горе работата не е регулярна и е само когато има проекти, така че трудов договор няма как да сключим. Работата е по-скоро като страничен или допълнителен доход ;)
 
От: Търсят се HTML кодери и PHP програмист.

Работя по подобен начин с една фирма-"на повикване". :mrgreen: Имам опит с кодирането (x)HTML и CSS, така че мога да ти свърша добра работа.
 
От: Търсят се HTML кодери и PHP програмист.

Здравей. Както писах по-горе работата не е регулярна и е само когато има проекти, така че трудов договор няма как да сключим. Работата е по-скоро като страничен или допълнителен доход ;)
Явно в случая е трудно възможно да е трудов, но все пак изразих предпочитанията си. Като е граждански, нека да е граждански. Радвам се, че поне има някакви договори, а не е просто плащане на ръка.
 
От: Търсят се HTML кодери и PHP програмист.

Повечето freelance-ри предпочитат да нямат договори, понеже след това следва деклариране на доходи, плащане на няколко данъка - 10% плосък данък, 6% здравно осигуряване, държавно обществено осигуряване. Отделно ако дохода ти превиши годишния необлагаем минимум се плаща и авансов данък. В края на годината се внася и задължителна данъчна декларация.
Поне доколкото имам информация.

Естествено ще започнем с малки задачки - 1 - за да видим кой как работи и да се напаснем и 2 - вие да се убедите че ние плащаме точно и навреме а ние - че вие работите коректно и спазвате уговорените срокове.
 
От: Търсят се HTML кодери и PHP програмист.

По това, което чета, имам добри очаквания. След всички тези писаници остана само да бъдат избрани подходящите кандидати и да се договорят подробностите.
Успех и на търсещите и на кандидатите!
 
От: Търсят се HTML кодери и PHP програмист.

Благодаря на всички. Все още преглеждаме нещата.

Ако има още кандидати - да пишат ;)
 
От: Търсят се HTML кодери и PHP програмист.

Здравейте. Ако все още търсите PHP програмист ще ми бъде приятно да се запознаем.Не изисквам трудов договор или осигуровки.Ако знанията които имам са достатъчни за проектите с удоволствие бих работил за вас.
 
От: Търсят се HTML кодери и PHP програмист.

Благодаря @cholakov, както и на всички останали. С някой от вас колегите ми са се свързали с някой предстои да се свържем. Скоро ще допълним екипа с нужните хора и ще приключим търсенето.

Поздрави ;)
 

Горе