Търся: Апартамент под наем в София

"спокойствието ще ми свърши работа" -> значи виж ся. Ако търсиш спокойтвие в София си объркал века в който живеем. Тука където и да вземеш апартамент под наем ще имаш ЕДИН от следните шумове:

- ще ти хвърчи самолет през 20-30 минути
- някой съсед ще тропа ***
- навън ще правят ремонт
- съседния блок ще къртят и ще правят ремонт
- Ще има малки деца, които да вдигат шум.
- някой ще слуша силна музика
- някой ще пее в банята
и други подобни..

за паркиране не коментирам вече паркират една върху друга колата на тротоарите няма място да минеш дори.

Нали тва е мое виждане и не ангажирам никой с него!

Успех с търсенето.

В първия пост писах че ми трябва нещо до ИСУЛ, спокойствието ще ми свърши работа. Благодаря.
 
Ядоха бой в 2ро, а групата от св. Троица в 3то... вече не свалят. Само ме е яд, че полицаите ги докопаха първи.
Ей, верно ли. Аз няма как да разбера, че си сложих направо резунанс, защото не ми се даваха всеки месец по 400 лева. :) Но брат, честно казано в зоната не видях никакъв хейт, от кварталите, в които съм се пребивавал, там ми беше най-спокойно. ;) Чак ме е яд, че се махнах. :) А и ме познаваха в 3то, често си губех ЛК. :) Сега във 2ро, нямат чувство за хумор. :)
 
Като чета коментарите ви направо настръхвам. Явно живея в супер цивилизационен квартал
Онзи ден разбрах, че като съм си паркирал колата съм забравил да вдигна предното стъкло ( лято е все пак ). Дори стотинките ми по таблото стояха. За втори път ми е в рамките на няколко години.

В хаджи димитър ми отрязаха винтила на гумите, в света троица на братовчед ми му нарязаха гумите, в младост на един приятел му крадат емблемата вече 4-5 пъти. Определено квартала е от значение.
 
Последно редактирано:
Онзи ден разбрах, че като съм си паркирал колата съм забравил да вдигна предното стъкло ( лято е все пак ). Дори стотинките ми по таблото стояха. За втори път ми е в рамките на няколко години.

В хаджи димитър ми отрязаха винтила на гумите, в света троица на братовчед ми му нарязаха гумите, в младост на един приятел му крадат емблемата вече 4-5 пъти. Определено квартала е от значение.

Определено квартала е от голямо значение.

@Svetliooo , не че нещо, но пробвай да си оставиш новата навигация на таблото. ;) Ако ще пробваш дали си имате олигофрени в квартала, сложи по-добра примамка. :)
 
Здравей, @NovaPS колко ти е бюджета за месец за апартамент, 600 - 900?


Поздрави,
Станимир
 
Здравей, @NovaPS колко ти е бюджета за месец за апартамент, 600 - 900?


Поздрави,
Станимир

В момента давам 800 в Х. Димитър, нова сграда, чисто нов апартамент, две спални и огромен хол с кухня. Обзаведен. Но освобождавам от утре, защото отлитам със семейството. Ако някой търси мога да му дам контакт на собств. Само гуми ви трябват в повечко :)
 

Горе