Търся БГ език за Open Cart 1.5.5.1

webstil

Well-Known Member
Открих един пакет в сайта на Опен Карт за 10$ , но няма коментари и оценки и не знам за какво става въпрос, чудя се дали да го плащам. Ако някой има тестван и работещ превод, иска да ми услужи или да ми го продаде, ще се радвам да пише едно ЛС или тук в темата. Аз почнах сам да си го превеждам, но има някакви бъгчета и грешки, които дразнят и се отказах. Става въпрос за последната версия на Опен Карт.
 
От: Търся БГ език за Open Cart 1.5.5.1

Ако имаш превод за по-стара версия примерно Bulgarian Language for OpenCart 1.5.3.x and 1.5.4 си до превеждаш:) останалото в смисъл,ако има някакви промени и така се улесняваш,поне аз така правя
 
От: Търся БГ език за Open Cart 1.5.5.1

Ако имаш превод за по-стара версия примерно Bulgarian Language for OpenCart 1.5.3.x and 1.5.4 си до превеждаш:) останалото в смисъл,ако има някакви промени и така се улесняваш,поне аз така правя

И така става :)
 
От: Търся БГ език за Open Cart 1.5.5.1

Дръпнах това тук размених файловете направо с EN пакета и почти всичко е преведено. Спестих някой лев май :D
 
От: Търся БГ език за Open Cart 1.5.5.1

Дръпнах това тук размених файловете направо с EN пакета и почти всичко е преведено. Спестих някой лев май :D

Промените не са големи.. ако липсва превод ми пиши да ти покажа как се оправя, ако не знаеш :)

Поздрави
 
  • Like
Реакции: Rock

Горе