Търся: Търся БГ трафик към онлайн магазин

Doctorcheto

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Най-вече се интересувам от банерна реклама. Може и други вариянти разбира се. Ако има предложения моля на Л.С
 
Моля да прочетете тези оферта за трафик. Нормално ли е да дадеш купчина пари(все пак това са 2000 посещения гарантирани) и да чакаш от някой нещо да ти върши нещо следващите 8 месеца! Нито го познавам нито е от форума. Нито е фирма нищо..... пълен фантом. Няма комуникация, мейла е от някаква анонимна сфера! Няма телефон, а бе нищо!!!!




>-------- Оригинално писмо --------
>От: **********@secmail.pro
>Относно: интернет трафик
>До: ***********@abv.bg
>Изпратено на: 29.10.2018 12:38

Разбрах, че търсите интернет трафик към ваши сайтове.

Кажете от какъв дневен обем се нуждаете и ще Ви предложа конкретна оферта.


Отговора ми:
Преди да ми предложите оферта ми кажете от къде идва трафика. ФБ ли ? Хората занят ли че влизат в моя сайт? Обема е 1000-2000 клика според цената


>-------- Оригинално писмо --------
>От: ********@secmail.pro
>Относно: интернет трафик
>До: ********@abv.bg
>Изпратено на: 01.11.2018 13:16

По колко потребителя средно желаете да посещават сайта ви дневно? 10 хил,
100 хил, 1 млн.?


Отговора ми

Привет
няколко пъти ви писах но имаше проблеми със мейла ви? Като трафик ми трябват 1000-2000 постетителя. Но да ми кажете от къде идва трафика? Хората знаят ли че влизат в моя сайт? Сами ли кликат за да влезнат в него....

И нали потребителите са БГ? Който ще влизат в сайта ми ?


-------- Оригинално писмо --------
От: ********@secmail.pro
Относно: трафик към сайтове
До: **********@abv.bg
Изпратено на: 02.11.2018 13:26

Всички потребители са българи.

Трафикът ще идва на ротационен принцип от разположени по Бг сайтове
банерни реклами.

Цената за настройката на такъв обем трафик (2000 души на ден - минимум) е
******** лв.

8 месеца период на активност.


Отговора ми:

Сега разбрах! Офертата ви е приемлива. Проблема ми е че няма как да знам какво ще се случи след примерно 10 дни. Т.е няма как да знам дали ще има поръчки от тези 2000 мин. Посещения! Въпроса ми е следния няма ли как да се тества за 5 дни-10 дни? И ако има резултат бих се възползвал. Имал съм банери 3-4 сайта.... има 400 клика от сайт и 0 поръчки. И за това питам има ли как да се изтества самата клиентела?


>-------- Оригинално писмо --------
>От: **********@secmail.pro
>Относно: трафик към сайт
>До: ********@abv.bg
>Изпратено на: 02.11.2018 20:17

Няма как да се тества, тъй като ние не предлагаме по 2000 купувачи на ден,
а по 2000 посетители на ден. Нали разбирате разликата.

Ако решите да се възползвате от офертата, пишете ни.

Отговора ми
Не съм ви писъл че трябва да ми предложите 2000 купувача! А вие разбирате ли че след месец аз може да имам по 2000 посетителя на ден и да нямам полза от тях? Аз имам онлайн магазин за обувки. Продуктите са сезонни ..... банерите трябва да се сменят на 2 месеца примерно. Вие искате да предплатя *******лв. и да нямам мнение за това което получавам....

>-------- Оригинално писмо --------
>От: ********@secmail.pro
>Относно: трафик за сайт
>До: *********@abv.bg
>Изпратено на: 03.11.2018 13:46

Съветваме Ви да потърсите друга възможност, съответстваща на вашите
представи и нужди. Лек ден!


Отговора ми:

Представата ми за реклама е да има яснота , коректност и отчетност. В БГ рекламата не е не законно нещо. Как мислите ще дам ******лв. на един скрит мейл? Давам ви ******лв. днес и нищо не получа? Какво мога да Ви направя? Как да си търся правата? Искате предплата ОК. Отиваме при нотариус заверяваме зделката при него. Ако вие не спазите това което сме се договорили дължите неустойка на 100лв. на ден. Съгласни ли сте?


от: **********@secmail.pro
дата: 03.11.2018 17:50
до: *********@abv.bg
За в бъдеще, когато имате отправена оферта от някого - бъдете по-кратки,
използвайте думите "да" или "не". Защото добре говорите за 100 лв. на ден,
но да знаете, че ако работихме с договори, само за времето, което ми
изгубихте щях да ви таксувам като консултации и вече дължите 100 лв.

Не мисля, че има какво повече да си кажем. Обясних Ви многократно, че или
приемате уловията, които Ви отправят или си търсите по-добри. Толкова е
просто.
 
Колеги кажете това не е ли измама? Нормално ли е да няма разбирателство и яснота по това което се прави?
 
Да купиш но от кого..... изпращаш пари на някой напълно не познат и чакаш... дано е коректен и да не изчезне следващите 8 месеца
 
Аз не искам да ми гарантират покупки. От мен се иска предплата за 8 месеца напред.... от напълно не познат. Нити го знам нито има как да го намеря
 
моята оферта е 8 ст. на посетител.Пример ,ако днеска има 100 посетители 8 лева(200 = 16 lv.)Trafika e ot BG (adwords реклама)Права редирект от моя сайт директно към вашият.Пишете на лично ако имате въпроси.
 
Пробвай в etarget 0.5 стотинки е минималния клик, за 100 лв имаш 2000 клика. При мене имаше ефект, но не беше това, което исках да бъде.
 
Говорил съм е etarget. Искат мин 300лв. за динамична реклама. Те си правят банери и си вадят продукти от твоят сайт. Не мисля че е добър вариянт.
 
Пробвай текстовата им реклама с 5 стотинки на клик при мене от нея имаше ефект. В България няма надежден партньор за такава услуга, който да ти гарантира X посещения всеки ден, освен ако не се изръсиш с яко пари за реклама в блиц, pik и.т.н, но пак няма гаранция.
 
Здраейте имаме няколко страници само на Българска тематика са една общо брой лайкове 180 хил.
 

Горе