Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

За какво бихте използвали генерираните статии?

  • За лична употреба - сателити, маркетинг

    Votes: 15 57.7%
  • Направа на сайтове с цел продажба

    Votes: 8 30.8%
  • Бонус към други мои продукти

    Votes: 8 30.8%
  • Директна продажба

    Votes: 8 30.8%
  • Искам да стана дистрибутор

    Votes: 2 7.7%
  • Не използвам подобен род съдържание

    Votes: 4 15.4%
  • За друго (моля, споделете в темата)

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    26
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Само за дистрибуция във форуми ли става дума ?
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Защо не постнеш тук 1 статия да видим какво може тази машинка.


Като бях на 15 години с подобни софтуери съм изкарвал по $500 - $900 на месец, но мисля че доста одавна им е минало времето, едва ли сайт от който си струва да вземеш линк ще одобри статия генерирана от софтуер, просто няма как да не се познае - и все пак отново апелирам да публикуваш 1 статия в поста за да видим за какво иде реч.


Поздрави
и Успех

Благодаря за пожеланията.

Приложения на статиите бол - можеш да генерираш цял сайт с уникално съдържание по една тематика. Дали ще е микро нишов, дали ще правиш директория със статии, дали просто тъпчеш със съдържание новия си форум, дали имитираш постове на потребители в новата си социална мрежа - това си е изцяло твоя работа. 99 процента от потребителите пишат неграмотно, а огромна част от тях несвързано и повърхностно така че аз не виждам някаква съществена разлика между директория със статии (примерно) генерирана с мойто "нещо" и директория със статии оставена на автопилот

Можеш да правиш артикъл маркетинг, можеш да си ги ползваш за сателити, за блог коментари, за описание на видеоклипове и т.н.. Колкото до сайтове от които си струва да вземеш линк - в такива определено трябва доста да се постараеш дори когато си пишеш изцяло ръчно статията така че нещо ми се губи базата за сравнение.
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Само за дистрибуция във форуми ли става дума ?

продажбата през форуми е просто една от възможностите. отворен съм към всякакъв род предложения:

- продажба през ваш сайт
- използване на съдържанието за създаването на сайтове и последващата им продажба
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

продажбата през форуми е просто една от възможностите. отворен съм към всякакъв род предложения:

- продажба през ваш сайт
- използване на съдържанието за създаването на сайтове и последващата им продажба
Прати ми и на мен една статия да видя за какво става дума :)
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Прати ми и на мен една статия да видя за какво става дума :)

виж си кутията

М др вече има мераклии за ексклузивни права за Предприемач
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Бих желал да помогна с каквото мога. Ако се вписвам в критериите ти, прати една статия и на мен.
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Ако може една проба и за мен - английски 9 години.
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Изпрати ми 1-2 статии и ще ти кажа какво е качеството, и дали ще минат за писани от човек.
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Bullbogger ако все още имаш нужда от съдействие драсни един ЛС, иначе успех с "НЕЩОТО" :D

Имаш лс. Твоята статия я проверих в копискейп и с удоволствие споделям резултата

attachment.php
 

Прикачени файлове

  • 005.jpg
    005.jpg
    34.5 KB · Преглеждания: 143
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

И на другото място ти писах, тук няма да се повтарям. Само ще вметна, че шанса да съм по-скоро критичен е 95%, но градивната критика ще ти е по-полезна от простото гепване на някоя фрии статия.
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

И на другото място ти писах, тук няма да се повтарям. Само ще вметна, че шанса да съм по-скоро критичен е 95%, но градивната критика ще ти е по-полезна от простото гепване на някоя фрии статия.

За разнообразие съм отговорил на другото място. Критиката е полезна, дори когато е унищожителна, а и Харкон вече си мина по реда, така че съм претръпнал. В края на краищата не искам да си мисля, че съм открил Светия Граал.

Между другото, всички ревюта до момента са съвсем откровени и получавам наистина безценна обратна информация. Благодаря на всички, които се включиха до момента!
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Идеята много ми харесва. Като човек, който не се занимава с такива неща мога да ти пожелая успех. Мисля, че много добър бизнес можеш да завъртиш с това. Само да успееш да го продаваш по най-достъпния начин.
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Критиката е полезна, дори когато е унищожителна, а и Харкон вече си мина по реда, така че съм претръпнал.

Сподели накрая кой е взел приза за най-унищожителна критика. :mrgreen:
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Не знам какво очаквате? Шекспир? Моят текст беше по-добър от индийските буламачи, дето ги купувам. Лично аз съм възхитен. Перфектно е за пълнеж - бързо и уникално.
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Не знам какво очаквате? Шекспир? Моят текст беше по-добър от индийските буламачи, дето ги купувам. Лично аз съм възхитен. Перфектно е за пълнеж - бързо и уникално.

Я прати нещо купено и на каква цена си го взел, за да ти кажа аз какво очаквам.
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Погледнах статиите от друг потребител и съм 50/50 дали статиите които плащам по $2 не са с по-лошо качество. Искам да направя тест на 20 web 2.0 пропъртита и 20 поста в частна HQ мрежа как се отразяват на SERP. Пиши ми ЛС или в скайп както ти е удобно.
 
От: От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Сподели накрая кой е взел приза за най-унищожителна критика. :mrgreen:

Ами за момента държиш купата и малко се съмнявам някой да ти я отнеме.

Не знам какво очаквате? Шекспир? Моят текст беше по-добър от индийските буламачи, дето ги купувам. Лично аз съм възхитен. Перфектно е за пълнеж - бързо и уникално.

Ако някой се чуди кво толкоз се е случвало при тестовете - Това са генерирани статии. Това не е Шекспир но мисля, че дори Харкон няма да отрече, че като за генерирани са доста прилични.

До момента умишлено се въздържах от коментари относно обратната информация, която получавам от бета тестерите за да не влияя на тази обратна информация. В общи линии събрах необходимото за начало.

Да - много от отзивите са повече от добри главно заради няколко неща:
  • уникалност - обикновено над 90% според Copyscape
  • Придържане към основната тематика
  • Четимост и поносим английски, достатъчно добри за съпъстващо съдъжрание и сателитки
  • Съдържат ключовите думи в заглавието и почти винаги в текста
  • Разнообразна дължина - 300-450 думи
  • Нормален вид - абзаци с опция за HTml<p><br><b>
  • Тематично и подходящо заглавие


Да - има и откровена критика основно във връзка с въпроса "Могат ли статиите да минат за писани от човек?"

До голяма степен оценката за качеството на статиите се влияе от нуждите на тестващия. Има и още един съществен момент, който забелязах при почти всички тестващи: Почти всички са останали с впечатлението, че се прави опит тези статии да минат наистина за писани от човек и да се продават на цени близки до стандартните цени за писане на статии. Вероятно причината за това объркване е именно въпроса дали статиите приличат на писани от човек изобщо. Знам каква плява се получава при писането на кило и в общи линии точно това целях да получа като информация с този въпрос - приличат ли тези статии на писани статии на кило? Явно да, защото получих оценки на потенциална цена за продажба от порядъка на 3 и дори 5 долара за една статия. :shock:

1. вярно е, че дори без шлайфане статиите са по-прилични от не една и две статии, които съм купувал
2. Вярно е, че ако малко се рендосат спокойно могат да се продават за нискокачествени ръчно писани статии
3. По мое мнение статиите са напълно годни за сайтове с "неотговорно" предназначение т.е. всякаква форма на сателитки и съпровождащо съдържание

Но, връщайки се на цените - Честно казано и през ум не са ми минавали подобни цени. Защо?

Практически бих могъл да "пипвам" статиите и да ги продавам по 0,70-0,80 цента за сто думи, което си е конкуретна цена за статия на английски дори за писаните от индийци. Обаче нито имам време, нито нерви да търся единични клиенти и да продавам стотина двеста статии месечно за по три-четири долара. В момента капацитетът ми е генериране на около

10 000 статии на ден​

И е само въпрос на организация и технологично време да увелича този капацитет в пъти. Бета тестовете все още продължават главно с цел да получа колкото е възможно повече впечатления и да направя някои корекции в алгоритъма ако се наложи.
 
От: От: От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Това не е Шекспир но мисля, че дори Харкон няма да отрече, че като за генерирани са доста прилични.

С това съм съгласен, защото съм тествал не един и два софтуера. За генерирани със софтуер статии са много добри. Поздравления за алгоритъма.

Явно да, защото получих оценки на потенциална цена за продажба от порядъка на 3 и дори 5 долара за една статия.

Не тези им кажи да се застрелят, а още по-добре да скочат през прозореца, за да не хабят боеприпаси.
 
От: От: От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Не тези им кажи да се застрелят, а още по-добре да скочат през прозореца, за да не хабят боеприпаси.

:lol: :lol: :lol:

не пропускаш начи :beer:

Приемам, че в оценката за толкова висока цена има и елемент на субективност, което само може да ме ласкае
 

Горе