Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

За какво бихте използвали генерираните статии?

  • За лична употреба - сателити, маркетинг

    Votes: 15 57.7%
  • Направа на сайтове с цел продажба

    Votes: 8 30.8%
  • Бонус към други мои продукти

    Votes: 8 30.8%
  • Директна продажба

    Votes: 8 30.8%
  • Искам да стана дистрибутор

    Votes: 2 7.7%
  • Не използвам подобен род съдържание

    Votes: 4 15.4%
  • За друго (моля, споделете в темата)

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    26
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Вместо да търсиш кой да продава статиите ще ти е много по-лесно да пуснеш web сървис за генерирано съдържание. Плащане чрез СМС, PayPal, кредитна карта.. и т.н.т., доставка на e-mail или директно публикуване в блог (при предоставени от клиента данни за вход етествено). Можеш да направиш месечни и годишни абонаменти... В един момент можеш да се свържеш с големите играчи в SEO инструментите и да им предложиш да интегрират твоят сървис в техните тулове, като естествено ще получават процент. Така кода и алгоритъма ти остават при теб, а продукта ти е достъпен за всеки.

Иначе и на мен ми е интересно да видя какво представляват тези генерирани статии. Може би ще е най-добре ако пуснеш един блог за демонстрация. Така или иначе можеш да генерираш хиляди статии на ден та пускането на един блог надали е толкова голям проблем :) И без друго потенциалните клиенти биха искали да видят нещо реално, а блога ти дава възможност да коментират и други хора освен пишещите в този форум.
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Вместо да търсиш кой да продава статиите ще ти е много по-лесно да пуснеш web сървис за генерирано съдържание. Плащане чрез СМС, PayPal, кредитна карта.. и т.н.т., доставка на e-mail или директно публикуване в блог (при предоставени от клиента данни за вход етествено). Можеш да направиш месечни и годишни абонаменти... В един момент можеш да се свържеш с големите играчи в SEO инструментите и да им предложиш да интегрират твоят сървис в техните тулове, като естествено ще получават процент. Така кода и алгоритъма ти остават при теб, а продукта ти е достъпен за всеки.

Иначе и на мен ми е интересно да видя какво представляват тези генерирани статии. Може би ще е най-добре ако пуснеш един блог за демонстрация. Така или иначе можеш да генерираш хиляди статии на ден та пускането на един блог надали е толкова голям проблем :) И без друго потенциалните клиенти биха искали да видят нещо реално, а блога ти дава възможност да коментират и други хора освен пишещите в този форум.

прав си, само пропускаш едно нещо - на фаза "БЕТА" съм. Преди да хвърля месеци в разработване на изчистена система и популяризацията и предпочитам да съм наясно, че това, което произвежда "нещото" е годно за употреба.

Благодаря за мнението - действително си прав, просто е още малко рано за това.
 
Аз пък вярвам, че силата на селс процеса зависи и от дистрибуторската мрежа. Isnare е така. Ако препоръчаш някой за услугата им печелиш кредити, които с можеш да закупиш услуги от тях. Това е сайт за дистрибуция на артикъли. Та, нещо на принципа на affiliate program. :)

П.П: Аз съм за, брой ме за подобряването на процеса, ако има нужда. ;)
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Стига с тези бета тестове. Време е да видим the final release version. :)
 
От: Re: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Да, на линия сме. Но ти знаеш де. :)
And above all else, we look forward to enhancing our own reader experience through this wonderful new article spinning service!
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

"Нещото" вече се сдоби с интерфейс. Моля, всички бета тестери, с които не съм успял да се свържа да ми пратят актуален имейл за да им дам достъп до системата. Ако съм пропуснал някой от бета тестерите или хората, с които сме говорили за продажби, моля да ме извините - не е умишлено.

[video=youtube;Bc1zXy1N_N0]http://www.youtube.com/watch?v=Bc1zXy1N_N0[/video]​

Някои от най-важните акценти:

1. все още сме в тестова фаза - базата има доста да се допълва
2. в момента, с цел бърза работа на приложението, обработката на ниши, които не присъстват в базата е изнесена на отделен сървър. Заявката ви влиза в Опашката за обработка и след като има резултат получавате съобщение. С думи прости - за секунди стават статиите, за които има заредена база - за другите се чака.
3. Цените са индивидуални, в зависимост от обемите и предварителните ни договорки, но следват една обща логика - колкото повече статии генерирате за месеца - толкова цената е по-ниска. Разликата е в пъти

Какво предстои:
1. Опция за закупуване на пакети статии в ниша на изключително изгодни цени
2. Плъгин за wordpress за автоматично публикуване по зададена ниша
3. активизиране на продажбите - за няколко форума вече има избран продавач. Мисля,че първата тема все пак ще стартира тук - в Предприемач.
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Добро утро,

Изпратих ЛС на всички, ако съм пропуснал някого моля да ми драсне мейл за регистрация в системата.

Един дребен пропуск - пуснал съм анонимна анкета, та който чекне "Искам да стана дистрибутор" може да ми прати и едно ЛС
 
От: Re: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Аз го видях моето лично и ти отговорих.

Първо, честито от мен и нека все така да се развиват нещата. Добре изглежда, поне като за начало.

ами да ме питаш как точно теб съм пропуснал.

Пратих ти мейл с данните за вход.

Инфо за всички:

Продажби на
:-o :-o :-o пакети уникални статии :twisted: :twisted: :twisted:
в Предприемач ще стартират тази седмица​
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Това само за риселъри ли ще е? Защото по принцип ще ми трябват известен брой статии след известно време, да знам кой ще се занимава с това.
 
Re: От: Re: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

ами да ме питаш как точно теб съм пропуснал.

Пратих ти мейл с данните за вход.

Получено и ще се заема с прегледа на цялата система, очаквай фидбек от мен тези дни. Отговорих и на анкетата, която си прибавил в темата. Предполагам, че като Webmaster-ски форум ще има много отговори с:

- За лична употреба - сателити, маркетинг
- Направа на сайтове с цел продажба
- Бонус към други мои продукти

Успехи и до нови врещи тук. :)
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Това само за риселъри ли ще е? Защото по принцип ще ми трябват известен брой статии след известно време, да знам кой ще се занимава с това.

В предприемач ще има отделна тема за продажби на дребно. Не искам да се меся в продажбите на продавача тук и за това ще те помоля да изчакаш да си пусне темата. После ще комуникирате директно с него. Той следи тази тема и съм сигурен, че ще се свържете. Аз съм убеден, че всички ще бъдете очаровани от обслужването и вниманието на продавача - той е достатъчно уважаван член на форума.

Тази тема е за търсене на бета тестери (по-скоро беше, защото е събрана критична маса) и за търсене на дистрибутори. Ако смятате, че имате достатъчно голямо количество, което можете да продавате месечно може да се свържете с мен за договаряне на цени на едро.
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Блогър, поздравления за машинката.

Малко критика и от мен - гледах видеото и от примера за целулита там мога да кажа следното - не, не могат да минат за писани от човек. Това са слепени изречения от множество източници. Алгоритъма се стреми да го изглади, но просто не се чете гладко. Това ако английския ти е матерен е още повече така. Когат изреченията лепват, се губи смисъла на текста, а още повече на целия текст, като цяло - въведение/теза, заключение.
Така, че НЕ, НЯМА ШАНС ДА МИНАТ ЗА ПИСАНИ ОТ ХОРА.
С големи букви, да не се замаеш от еуфорията на другите.

Става за пълнеж, обаче. Там проблем не виждам. Супер машинка. Имам същата, която генерира слепки и Г си ги индексира супер. За четене са малко чепати, но за Г стават.

Успех, и ако искаш прати ми друга да видя, но примера е слепка.
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Благодаря за отзивите garnet. Да имитират писани от човек е доста висока летва, но ще го докарам да са като писани от индиец. Естествено системата използва вече налична инфромация - ако можех да я накам да мисли сама щях да бъда нобелов лауреат. Абсолютно си прав, че гуглата с удоволствие си ги индексира като девствено, уникално съдържание.

От експериментите ми до момента трафикът е повече от задоволителен, особено като се има предвид цената на статиите. Предстоят тестове с адсенс и новите статии. Откровено казано не очаквам чудеса - просто един приличен приход. :rolleyes:
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Целта ти е супер реалистична. Прихода ще бъде приличен, сигурен съм. Не съм виждал индийски статии, но колкото и да са лоши, поне логически смисъл трябва да има при тях. Това което бяга на генератора.
Понеже имам подобна машинка, дръж ме в течение как се развиват тестовете. Аз нямам идея да го пускам това публично, освен това твоето е доста по-добро.
 
От: От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Малко критика и от мен - гледах видеото и от примера за целулита там мога да кажа следното - не, не могат да минат за писани от човек. Това са слепени изречения от множество източници. Алгоритъма се стреми да го изглади, но просто не се чете гладко. Това ако английския ти е матерен е още повече така. Когат изреченията лепват, се губи смисъла на текста, а още повече на целия текст, като цяло - въведение/теза, заключение.
Така, че НЕ, НЯМА ШАНС ДА МИНАТ ЗА ПИСАНИ ОТ ХОРА.

Какво ти пука? "Пляскаш ги" на сайта и отдолу добавяш една анкета от типа "Какво е искал да каже авторът?". :mrgreen:

BTW, как стана толкова бързо от червен зелен? Да не е само от тази тема? :)
 
Последно редактирано:
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

С удоволствие уведомявам всички, че услугата вече е във форума





Пожелавам успех на Тео и извънземните и им желая много доволни клиенти*


* (да, да и на себе си също)
 
От: Търся Бета Тестери - Генериране на уникално съдържание

Предстоят тестове с адсенс и новите статии. Откровено казано не очаквам чудеса - просто един приличен приход. :rolleyes:

Внимавай да не ти затрият акаунта в Google AdSense. Ако имаш късмет ще се отървеш само с блокиране на сайта (ако изобщо някой се заеме да преглежда качеството, но е доста вероятно недоволен конкурент да изпрати донос).
 

Горе