Купувам: Търся Ваучер / промо код за Emag.bg

razr88

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте на всички!

Търся ваучер или промо код за Емаг.бг,ако някой има и няма да го използва,и за да съм по-конкретен ми трябва за закупуване на лаптоп!

Благодаря Предварително!
 
От: Търся Ваучер / промо код за Emag.bg

Недей им пълни гушите на тия. Купи си лаптоп от българска фирма :)
 
От: Търся Ваучер / промо код за Emag.bg

Колега,съгласен съм,но лаптопа,който искам при тях е доста по-евтин,а с промо код цената ще падне още и затова!:)
 
От: Търся Ваучер / промо код за Emag.bg

Това какво общо има дали цената е „евтина“ или не, след като кинтите излизат ИЗВЪН BG, а именно – в Южна Африка при Naspersсобственици на шмекералника и eCrap? Профилът на групата е широк.

Провери ли 3rd party merchants със stores тук? А в idealo.co.uk/de?
 
От: Търся Ваучер / промо код за Emag.bg

Не съм чак толкова навътре в нещата къде излизат кинтите,но за цената,да сравних я с всички бг сайтове,проверих и в английски сайтове,а сега проверих и в Idealo.uk/de!
 
Последно редактирано:
От: Търся Ваучер / промо код за Emag.bg

ИЗТРИТО!

Няма смисъл да обяснявам защо!
 
От: Търся Ваучер / промо код за Emag.bg

Препоръчвам ти да НЕ купуваш лапотп от ЕМАГ. Пращат ги от Румъния с тяхни си стандарти и когато ти дойде с Linux ще се чудиш какво да парвиш.
 
От: Търся Ваучер / промо код за Emag.bg

Какво означаваше това ''ИЗТРИТО! Няма смисъл да обяснявам защо!''?

За операционната система-то си пише кой с каква е,а някои са и без!

Между другото специално лаптопите почти всички се продават от други фирми чрез Емаг-само 200 са от тях и идват от Румъния!
PIC Computer (612) Ardes (600) JAR Computers (590) eMAG (200) PCStore (196) DIGITEQ (45) Lalee (7) Tek Team (7) AMCO Bulgaria (5) Pravetz Computers (1)
 
От: От: Търся Ваучер / промо код за Emag.bg

Какво означаваше това ''ИЗТРИТО! Няма смисъл да обяснявам защо!''?

За операционната система-то си пише кой с каква е,а някои са и без!

Между другото специално лаптопите почти всички се продават от други фирми чрез Емаг-само 200 са от тях и идват от Румъния!
PIC Computer (612) Ardes (600) JAR Computers (590) eMAG (200) PCStore (196) DIGITEQ (45) Lalee (7) Tek Team (7) AMCO Bulgaria (5) Pravetz Computers (1)

Не им обръщай внимание, винаги е така. Човек пита за нещо и се появяват 10 други, които му обясняват колко грешно прави всичко. Тук всички са патриоти и пазаруват само от български фирми. Аз си признавам, че съм национален предател и даже поръчвам от китайски сайтове, като им плащам директно и дори стотинка не остава в БГ.
 
От: Търся Ваучер / промо код за Emag.bg

Не съм чул да има промокодове за ебаг.
Друго което може да направиш е да се свържеш с човек които е AFF при тях и да купиш през неговия реф линк - после може и да черпи заради комисионната!
 
От: Търся Ваучер / промо код за Emag.bg

Не съм чул да има промокодове за ебаг.
Друго което може да направиш е да се свържеш с човек които е AFF при тях и да купиш през неговия реф линк - после може и да черпи заради комисионната!

Тъкмо той ще каже дали са му изплатили коректно комисионната :).
 
От: Търся Ваучер / промо код за Emag.bg

Лаптопа е ето това: http://www.emag.bg/laptop-15-6-39-6...dos-2-4kg-2g-garancija-59432506/pd/DVPRRBBBM/

Това е модела,но не офертата,писах имейл на емаг преди седмица с няколко въпроса за цветовата гама и характеристики и ми отговориха каквото ме интересуваше,но също така казаха,че имат една останала бройка за 1100лв,но я няма в сайта,която е чисто нова с 24 месеца гаранция,отваряна за снимки за сайта,по-точно за тези снимки,които са въртящи от всички страни в офертите им ,но без следи от употреба,водят ги разопаковани и ми казаха,че може да използвам и промо код ако имам!Но ако намеря валиден промокод най-вероятно ще си взема неотварян направо!
 
От: Търся Ваучер / промо код за Emag.bg

Вече не ми трябва ваучера,лаптопа,който исках е взет,но все пак благодаря на тези,които се опитаха да помогнат и най-вече на колегата hap23,който ми предложи да ми даде ваучер!
 
Последно редактирано:
От: Търся Ваучер / промо код за Emag.bg

Хора вземете се в ръце ... Емаг предлага много скъпо
 
От: Търся Ваучер / промо код за Emag.bg

Хора вземете се в ръце ... Емаг предлага много скъпо
И сигурност.
От опита ми с поръчки от евтините магазини мога да кажа, че дори да е скъпо си струва.
Знаеш, че това което си поръчал ще дойде навреме и е точно както е описано.
 

Горе