Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Статус
Not open for further replies.
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Ти така се уплеска във форума, че освен някой лигльо, не виждам кой нормален ще ти се върже. С това неадекватно поведение не знам на какво се надяваш...
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Казвай направо къде да превеждаме парите.
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

''Не пропилявайте шанса''... на живота си. Птиченцето един път каца на рамото :)
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Ти така се уплеска във форума, че освен някой лигльо, не виждам кой нормален ще ти се върже. С това неадекватно поведение не знам на какво се надяваш...

Не бе по моя вина. Имат виня някои връзкарчета, а за да се получи батака - е нямало кой да го контролира / ограничи.
АЗ Не се мазня на админите, като клошарите на сайта. Темата е дълга. Както и да е. Сега темата е Друга. Моля, всеки проявил интерес - да пита / пише, по Същество ! Повтарям - Всеки, който не пише по темата - няма да се поколебая да игнорирам.
Темата НЕ е за общи приказки и всякакви Ненужни коментари. Темата е, за да се стигне до сделка.
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Дай някакъв бизнес план , нещо което да покаже че си сериозен .На несериозно създадена тема , несериозни отзиви после... Та дай нещо на предвид , в коя сфера е .. горе доло инвестиция....колко ще трябва .. възвръщаемост и т.н ...
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Дай някакъв бизнес план , нещо което да покаже че си сериозен .На несериозно създадена тема , несериозни отзиви после... Та дай нещо на предвид , в коя сфера е .. горе доло инвестиция....колко ще трябва .. възвръщаемост и т.н ...

Не съм правил Бизнес план, защото нямам достатъчно компетенция, за да го направя, затова И търся Партньор, който да е по опитен / запознат, в тези неща.
Не зная, кое би показало, че съм сериозен, но предполагам ако дам телефонния си номер, скайпа, фб профила, адреса ми на местоживеене и всяка поискана ми информация, с цел да бъда Прозрачен - вероятно, ще се уверите, че съм сериозен. Ще дам такива данни, на заинтересовани, ако ми се поискат на ЛС.
Продукта е книга, с феноменална информация.
Инвестиция може да се направи - според възможностите на кандидат партньора, но желая да е минимум 800 - 900 лв.
От Нас зависи възвращаемостта. Може да направим милиони, както и да не продадем ни една книга :D
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Книгата е издадена преди по - малко от месец. Не съм пускал тираж, защото нямам Пари.
Качена е в сайта на Мтел, под формата на електронна книга, Но ел. книгите се купуват Малко в България, а и сайта на Мтел е най - НЕ подходящ, за продажби, защото освен регистрации и други изисквания - се изисква И да сте абонат на Мтел, за да закупите продукт от там.
Книгата още Няма популярност в България, но си мисля си, дали да не я пусна направо в Амазон, и др. големи онлайн магазини, Но НЕМА пари, за да я преведа на английски.
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Напиши ти какво предлагаш в замяна. Никой няма да ти даде пари ей така само защото ги търсиш. Не си само ти...
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Всеки заинтересован - ще ми каже, на ЛС - какво иска в замяна и ще трябва да ми каже нещо повече за себе си, като - дали има умения / знания, за успеха ни или друго, с което, да ме накара да го избера.
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Ама ти сериозно ли мислиш, че такъв шит изобщо ще се продава?
За това ли беше целия спам?

КАКВО означава /шит/ ?

(Сега може да ти е Последното изказване)
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Колко страници е книгата?

Как ще накараш хорат да я купят?
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Колко страници е книгата?

Как ще накараш хорат да я купят?


Айде бе братче, откога те чакам! Добре дошъл:)
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

За това търся партньор, заедно - да намерим начина, да накараме хората да я купят, както са го намерили и авторите а бестселъри. Маркетинг/ Промотиране / Реклама ... фейсбук е добро място, за Безплатна реклама
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Айде бе братче, откога те чакам! Добре дошъл:)


Добре заварили :)
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

До сега продал ли си поне 10-тина копия ? Покажи статистика (колко бройки за колко време на каква цена) за да може инвеститора да види черно на бяло какво ще вложи и какво ще спечели. Когато цифрите (фактите) говорят и боговете( и Чък Норис :D) мълчат.

В един book-store има хиляди книги мислиш ли че всички се купуват? (пък да не говорим в Амазон). Истината е , че 90% от книгите които се издават не се купуват.

Кои са ти основните клиенти ? Възрастова група, пол, финансово положение. Какво основно предимство (облага - benefit) предлага на тези хора тази книга, за да си дадът трудно изкараните пари в замяна на нея ?

Когато си наясно с тези неща, тогава по има шанс да някой инвеститор да ти обърне внимание.
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

За това търся партньор, заедно - да намерим начина, да накараме хората да я купят, както са го намерили и авторите а бестселъри. Маркетинг/ Промотиране / Реклама ... фейсбук е добро място, за Безплатна реклама


Колко страници е книгата и на каква цена искаш да се продава в дигитален формат.
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

За това търся партньор, заедно - да намерим начина, да накараме хората да я купят, както са го намерили и авторите а бестселъри. Маркетинг/ Промотиране / Реклама ... фейсбук е добро място, за Безплатна реклама
Тая глупост за безплатната реклама във фейсбук вече няколко пъти я каза :mad:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе