Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Статус
Not open for further replies.
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Мамка му настръхна ми косата от тая снимка,имам чувство че всеки момент ще запали моторната резачка и ще ни почне наред
150030_414272271986676_339679363_n.jpg
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Според мен ще направи опит да те хиптонезира и с някоя вуду магия да те насочи към пропаста на вселената, откъдето ще изгрее новото начало..
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Хора като автора, всъщност не са лоши.
Просто са загубили уменията си да контактуват с хората.
Нормално е защото живеят в собствен свят в който те се намират доста по-високо.
За пример можете да сравните с ясновидката която сега скубе кокошки в едно предаване за африка.
Тя по същия начин се държи с хората, просто, такива хора губят елементарната култура на общуване.
Те са свикнали останалите да не ги разбират и да са им във вреда.
Затова и така. Може да с епроменят нещата, но ще е трудно и само той може да си помогне, но трябва да повярва че го иска.

Та исках да кажа че той не е лош човек сигурно, просто е неразбран и не е попаднал в подходяща среда.

И с тази визия на "ВЪОБРАЗЕН ОТ БЛОК 20"... трудна мисия...
Това все едно от кораба майка да ме изберат мен за културно прес-аташе.
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Само знам че изгонихме поредният талант от форума :) Това определено ни нарежда като най-хейтърският форум в нета, нищо че никога няма да си го признаем :twisted:
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Предполагам, разбрахте - че махам всеки, който плюе на късмета си. Сега ще видя, дали има нови, за игнориране и продължаваме
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Двама има на косъм ..
Имах 5 точки за положителна / добра репутация, а само за 2 дни - ми поставиха 6 червени. Нормално, във всеки сайт има и откачалки. Не може, всички да са умни.
Тъй - като около 1000 лв. - не са малко пари и всеки има затруднение, с намирането на такава сума (все пак - не ги берете по дърветата парите) - бихте ли се съгласили - да се включите няколко партньора и всеки тези 1000 лв - да се разпределят, от всеки ?
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Не бе, не разбра ли, че никой не иска да ти даде пари? Стига си се излагал
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Например - ще регистрирам фирма, и всеки от вас - ще се включи в нея, като съдружник ..
Някаква по - добра идея ?
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

А с какви пари издаде книгата?
 
От: Търся ИНВЕСТИТОР - партньор, за да продаваме - уникален продукт

Сега разбрах. НИЩО не махам. Просто като игнорирам - скривам за Мене си помиярските им писаници. Педалски сайт.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе