Търся Инвестиция с почти мигновенна възвращаемост и висока печалба

deffnews

Well-Known Member
1. Бизнеса е законен и регламентиран.
2. Не ви трябва фирма, не ви трябват машини, не ви трябва персонал.

Трябва ви само, човек който знае как и къде.

3. Бих споделил с някой сериозен човек, поне каквото виждам отстрани, но предварително няма да споделя.

Говоря за почти моментална възвращаемост, а при повече късмет и за сериозни пари.
 
Яша фончо, трябва да ти кажа, че като си игнориран, нерегнатите виждат какво пишеш.

И като видиш пред теб да вземат 2160 лв. за 12 часа, ще е само Яша фончоЯша фончоЯша фончоЯша фончоЯша фончоЯша фончоЯша фончоЯша фончоЯша фончо

п.с. Нали разбираш все едно да повтаряш думата капак или глупак. А защо не и макак, може и патка. А най-добре със синонима на кондом. Една немска думичка за край.

Заминавам да търся някой чужд форум за инвестиция, там хората се интересуват много повече от такива неща.
 
Последно редактирано:
Яша фончо, трябва да ти кажа, че като си игнориран, нерегнатите виждат какво пишеш.

И като видиш пред теб да вземат 2160 лв. за 12 часа, ще е само Яша фончоЯша фончоЯша фончоЯша фончоЯша фончоЯша фончоЯша фончоЯша фончоЯша фончо
Баси лудите кинти брат ми! Яша
 
Сподели да видим колко сериозна е идеята ти.
Момента не е подходящ. Идеята е много-много проста, като футбола, както казах въпроса е къде, как и кога. А аз знам и трите. И не само ги знам, ами съм и участвал. Но както казах точно днес момента не е подходящ за споделяне.
 
Щом си участвал, какво търсиш всъщност?
Не си ли направил достатъчно пари вече, щом е почти мигновена възвръщаемост? Досега трябва да си ги превъртял стотици пъти и отдавнал да си стартирал пицарията...
 
Момента не е подходящ. Идеята е много-много проста, като футбола, както казах въпроса е къде, как и кога. А аз знам и трите. И не само ги знам, ами съм и участвал. Но както казах точно днес момента не е подходящ за споделяне.
Ах мама ти ненормална :D:D:D:D
 
Защо не ипотекираш каквото можеш, удари макса на потребителския кредит, дръпни всичкия овърдрафт, както и макса на кредитните карти и вземи колкото може повече бързи кредити - след това мигновено ще ги върнеш от тази висока печалба и ще имаш free money.
 
Ей боклук, на майка няма да псуваш, защото ще ти избия зъбите.

---

@Blinky Блинки, моля ти се разкарай го от темата този Андреев, без значение дали ти е някой защото ще откача.
 
Щом си участвал, какво търсиш всъщност?
Не си ли направил достатъчно пари вече, щом е почти мигновена възвръщаемост? Досега трябва да си ги превъртял стотици пъти и отдавнал да си стартирал пицарията...
Участвал съм и ще ти дам пример как, но не е точен. Ако ти си майстор плочкаджия, ходиш да правиш бани и вземеш 5 бона за тази работа аз съм ти бъркал лепилото и съм взел 100 лв. Само че съм видял кое как кога и къде го правиш. И не само, че съм видял ами и съм опитал, че и съм го развил и теоретично отгоре, защото в този случай ти си занаятчията само че си неук (да кажем не разбираш нищо от интернет, наука и прочее).

В случая е точно обратното, ти разбираш от интернет, но не можеш да "лепиш плочки", не знаеш нито кога нито къде нито как. Ако и с този пример не съм ясен, здраве да е.

Днес е с рекордни т.нар. магнитни бури, а някои хора са по сензитивни от други, затова и днес не мисля да говоря по същество за бизнеса.

И честно казано форума е със много силна и преобладаваща IT (да го наречем) насоченост, което съм го установил доста отдавна.
 
Последно редактирано:
Не само не става ясно, ами става все по-объркано.
Даваш пример с работа, а по-горе споделяш, че идеята е влагаш Х лв и "почти моментално" прибираш ХХХлв. Всичко това в тема за "инвестиция".
Наистина не разбирам какъв е смисъла да се пълни форума с тъпотии, да не си на заплата?
 
Даваш пример с работа, а по-горе споделяш, че идеята е влагаш Х лв и "почти моментално" прибираш ХХХлв. Всичко това в тема за "инвестиция".
Да. Почти моментално си връщаш вложеното, не прибираш вложеното х3 почти моментално. Защо, как разглеждаш една инвестиция? Защо все едно и слагаш срокове?

Днес, така или иначе по същество не ми се говори. Толкова ли е трудно да се разбере, че има неща, които други не могат да ти ги свършат. Че не става въпрос само за пари, става въпрос и за време, и за контакти, и за познания, и за специфика. А и за усет и сензитивност, различните хора имат усет към различни неща.

P.s. И нямам против темата да стане и философска, само че онзи с майките да се маха, щото не знам.
 
Павке, ами ако не те изтърпя? Мен може да обиждаш, но за майки няма да говориш. Да не стане така да завлечеш Блинки?
 
Вън, къш Павлино, бягай надалеч.
 

Горе