Търся Модератори за един голям портал

vankata718

New Member
Здравейте, търся Модератори за един голям потенциален БГ портал. Всеки модератор получава безплатна реклама в портала на негови неща, понеже заплащане няма да има.
Които желае да стане Модератор и иска повече информация да ме потърси на
Skype: ivo_tachev
 
Последно редактирано:
От: Търся Модератори за един голям портал

Здравейте, търся Модератори за един голям потенциален БГ портал. Които желае да стане Модератор и иска повече информация да ме потърси на Skype: ivo_tachev

а защо не търсиш сред някой от потребителите там? някси по-има логика - това са хора запознати и явно често посещаващи портала и ще им е много по лесно да се ориентират в правилата и настроенията в сайта

и второ - що темата е в офтопика? намекваш че няма да се плаща и ще се работи само за славата да ти пишат никнейма с друг цвят?
 
От: Търся Модератори за един голям портал

Пише че портала е потенциален, демек скоро ще се пусне.
 
Последно редактирано:
От: Търся Модератори за един голям портал

Пише че портала е потенциален, демек скоро ще се пусне и да, няма да има заплаштане, скоро се пуска.

мхммммм

потенциален викаш... сигурно има голям потенциал за развитие?
 
От: Търся Модератори за един голям портал

За какво ти е модерация - повече вредят, отколкото помагат! Не един и два форума станаха на парцал заради комплексари.
 
От: Търся Модератори за един голям портал

За какво ти е модерация - повече вредят, отколкото помагат! Не един и два форума станаха на парцал заради комплексари.

туй едно на ръка - изобщо що му е модерация на нещо дето още го няма? то докато се набере критична маса и сам може да си го модерира
 
От: Търся Модератори за един голям портал

туй едно на ръка - изобщо що му е модерация на нещо дето още го няма? то докато се набере критична маса и сам може да си го модерира

Да, ама по Българският метод.
Модератора:
Пълни със съдържание.
Разправя се с потребители
Чисти форума
Популяризира форума
Пие една студена вода по повод заплащането ( освен ако темата не му е по сърце )
 
От: Търся Модератори за един голям портал

Да, ама по Българският метод.
Модератора:
Пълни със съдържание.
Разправя се с потребители
Чисти форума
Популяризира форума
Пие една студена вода по повод заплащането ( освен ако темата не му е по сърце )
По българския метод - модераторът ръси тъпотия след тъпотия, има се за всезнаещ, четка си самочувствието, и гони технически компетентните съфорумници. В резултат остава послушно дворцово съсловие, и продавалник. Справка: dtv-bg.com и offroad-bulgaria.com вече минаха от ред.
 
От: Търся Модератори за един голям портал

Туитър и Фейсбук нямат модератори.
Така, че и форумите може да са без модератори.
 
От: Търся Модератори за един голям портал

Туитър и Фейсбук нямат модератори.
Така, че и форумите може да са без модератори.
Да ама не !
Виж големите чуждестранни форуми,че си имат модератори + това се има респект към модераторите!
 
От: Търся Модератори за един голям портал

Да ама не !
Виж големите чуждестранни форуми,че си имат модератори + това се има респект към модераторите!

Трябва да има свобода на словото и модераторите могат да ограничат това до известна степен. Всеки трябва да пише, каквото се сети.
 
От: Търся Модератори за един голям портал

Moдераторите са напаст за форумите. Аз затова толкова се радвам, че тук може да си кажеш приказката. Останаха 2 форума в БГ дето знам - да стават за комуникация, единия е тоя. Минах през много други, технически компетентните хора са най-чувствителни и си заминават първи. Запознаваме се, после ги гледам само по ХобиТВ, а са в състояние да помогнат на много народ. Като например в моя случай. Не ми дреме мен дали ще изгонят, дреме ми като си заминават хората, от които имам какво да науча. Епидемия е това!
А едва ли има какво да научиш от подлизуващи послушковци, щото само те понасят безпринципна модерация. Буквално 2-3 души са в състояние да отровят форум с 150 000 акаунта. Да понапиша за какво съм получавал бан? Заради мнение, че повече хардуерен ресурс на компа не е излишен за в къщи. Че кафявата река в голяма степен ни са сирийци, ни бежанци. Че рекламите са стигнали безумна досада и наглост, и правя всичко по силите ми да се изолирам. Това са три бана, де получих от неграмотни модове. Темите са там, мога да цитирам. Особено грозно беше покрай референдума за електронно гласуване. В детайли им посочих къде са уязвимостите и как се хаква каквото коментираме, оня ми заключи темата щото ВЯРВАЛ, че Биткойн е решението.
Абе заеби!
това се има респект към модераторите
Грам респект нямам към кресливи досадници, де развалят компанията. Па ако ще и да сме се събрали в дома им.
 
От: Търся Модератори за един голям портал

Първо - в темата няма нищо лошо. Вие да не би с първите крачки в интернет да сте започнали да вадите пари?
Второ - с коментари като горните с нищо не се показва, че форума е предприемачески! Човека е решил да прави НЕЩО и всички му казват, че нямало да стане..... Ами ако измисли нещо уникално В ПОСЛЕДСТВИЕ благодарение на този проект? Твърде вероятно е този проект да не изкара пари, но момчето ще научи много неща покрай него
 
От: Търся Модератори за един голям портал

Първо - в темата няма нищо лошо. Вие да не би с първите крачки в интернет да сте започнали да вадите пари?
Второ - с коментари като горните с нищо не се показва, че форума е предприемачески! Човека е решил да прави НЕЩО и всички му казват, че нямало да стане..... Ами ако измисли нещо уникално В ПОСЛЕДСТВИЕ благодарение на този проект? Твърде вероятно е този проект да не изкара пари, но момчето ще научи много неща покрай него

И едно от тях е, че не му трябват модератори :D
 
От: Търся Модератори за един голям портал

И едно от тях е, че не му трябват модератори :D

Напротив! Има нужда от именно такива които биха имали интерес към обявата (аматьори). Така реагирахте, все едно някой ви задължава да го правите.
 
От: От: Търся Модератори за един голям портал

Напротив! Има нужда от именно такива които биха имали интерес към обявата (аматьори). Така реагирахте, все едно някой ви задължава да го правите.
1. Обявата е за доброволци.
2. Дори няма да са запознати с тематиката на форума.
3. Коментирахме негативната роля на модовете по принцип, което няма връзка с бизнеса му.
 
От: От: Търся Модератори за един голям портал

Търсим още нови модератори. Skype: ivo_tachev
 
От: Търся Модератори за един голям портал

И какво ще модерират след като няма потребители и още не е пуснат този портал? :D
Теми58,252Мнения718,133Потребители23,567




Това е предприемач, а го модерират само блинки и кула.
 

Горе