Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

Аз си трансферирам всичко към nemesilo! Всички домейни са по $8.99 фиксирано - без някакви "евтини" дискаунт клубове и всякакви глупости.

За namesilo се намират и промо кодове, който дават по 7.99 $ (пак за всички домейни). Ето два такива:

GOC1D и 1LOW


След като почнах да местя домейни от Godaddy получих един промо код (този, който и traki спомена), но дори и с него цената в Godaddy не стига тази в namesilo! Местя всичко!

За сега най-смислено ми се струва купуването на домейни от Godaddy и местенето им в nemesilo на първата година ;)
 
От: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

Да но чувам namesilo за първи път тук от теб, а никой друг не е потвърдил че са надеждни?
 
От: Re: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

Преди няколко години за първи път чух за Godaddy - тогава всички бяха чували само за host.bg ;)

И аз така и оттогава не съм се местил другаде и затова съм недоверчив :)
 
От: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

И да знаете, като започнете да трансферирате домейн или 2 месеца преди това, не редактирайте нищо в него, нито име, нито адрес. ГоДеди няма да ви дадат да го трансферирате в следващите 60 дни!!!
 
Re: От: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

И да знаете, като започнете да трансферирате домейн или 2 месеца преди това, не редактирайте нищо в него, нито име, нито адрес. ГоДеди няма да ви дадат да го трансферирате в следващите 60 дни!!!

Аз вчера редактирах един и ме прецакаха, добре че още на първия се усетих.

продължавам да очаквам добри думи и препоръки за склад за домейните :)
 
променяйте само мейлите ако се налага при промяна на мейл няма проблем за местенето данни ще променяте след като го прехвърлите...

Аз харесвам www.internet.bs

защо, цената е добре 8.99 с безплатно прайвъси -тук там е има промота, фирмата е офшорна но е собственост на европейци.

стария любимец на блекхетфорума, заради което имаха проблеми със спамхаус и пейпал - но ги решиха макар и да не дават вече да държите спамарии - предпочитам да работя с фирма която е имала проблеми но е имала кризисен мениджмънт и е успяла да ги реши отколкото с такава която е оперирала само безоблачно защото не се знае при първите какво ще стане.... след пробелмите наеха голямо име в домейнинга за председател - пише си на сайта, което им осигурява контакти в тази област...

над 10 години в бизнеса, icann апрувнати, имат около 1 милион регистрирани през тях домейни, което дори и при минимална печалба от доларче (а на места е повече като си регистър) на домейн на година им докарва достатъчно пари за да оперират стабилно




Мнението ми не е препоръка да си местите на там домейните, всеки да си предценява за него си ... аз написах защо съм ги избрал

ПП Казаха ми че съпорта бил човечен може да се разбереш с него а не е тежка бюрократична машина с която да се разправяш - НО не ми се налагало да ползвам съпорт за над година от както съм с тях

ППП купува ги CentralNic - as one of the world’s top domain name Registries and a publically listed company on the London Stock Exchange....
 
От: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

Значи им гледам на алчните татенца офертата. За близо 60$ на година струва членството в домейн дискаунт клуба им, и после ще подновявате .ком на 8,29$
Какво изнудване само, усещам как ще има голяма миграция към други регистратори.

Аз май ще мигрирам към неймчийп, поне имам акаунт там и цента е приемлива.
 
От: Re: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

Почти ме нави :)

променяйте само мейлите ако се налага при промяна на мейл няма проблем за местенето данни ще променяте след като го прехвърлите...

Аз харесвам www.internet.bs

защо, цената е добре 8.99 с безплатно прайвъси -тук там е има промота, фирмата е офшорна но е собственост на европейци.

стария любимец на блекхетфорума, заради което имаха проблеми със спамхаус и пейпал - но ги решиха макар и да не дават вече да държите спамарии - предпочитам да работя с фирма която е имала проблеми но е имала кризисен мениджмънт и е успяла да ги реши отколкото с такава която е оперирала само безоблачно защото не се знае при първите какво ще стане.... след пробелмите наеха голямо име в домейнинга за председател - пише си на сайта, което им осигурява контакти в тази област...

над 10 години в бизнеса, icann апрувнати, имат около 1 милион регистрирани през тях домейни, което дори и при минимална печалба от доларче (а на места е повече като си регистър) на домейн на година им докарва достатъчно пари за да оперират стабилно




Мнението ми не е препоръка да си местите на там домейните, всеки да си предценява за него си ... аз написах защо съм ги избрал

ПП Казаха ми че съпорта бил човечен може да се разбереш с него а не е тежка бюрократична машина с която да се разправяш - НО не ми се налагало да ползвам съпорт за над година от както съм с тях

ППП купува ги CentralNic - as one of the world’s top domain name Registries and a publically listed company on the London Stock Exchange....
 
сега върпроса е аз прост ли съм ...

за 4 домейна за една година подновяване... който ще преместя за няма и час дори и с купон за 35% ако зачете за прайвъсито (има вероятност да не го зачете) пак стават 70

4-DOMEINA.png


пп никой не навивам май ще изшляпад едно ддс интернет бс ама пак нее като дедито
 
Re: От: Re: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

в и 13:20 започнах първия се премести... другите след малко са готови...

14:00 два готови... общо взето след като писах само чакам другата работа съм я свършил
 
Последно редактирано от модератор:
От: Re: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

Google са регистратор от поне десет години, но сега ще предлагат публично подобни услуги. Почти всичките им домейни са регнати през самите тях.

Накрая и бельо ще си купуваме от гогле, баси тия преебаха системата.
 
От: Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy

Godaddy 35% off за подновяване: gd4639a
работеше вчера.
 

Горе