Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Хора,
Аз се опитах да помогна, било то със съвети, предложения, без критики!!
Даже предложих, който иска да пита, да му отговоря- каквото знам, знам (смятам, че не е малко)!

Но, къдети помощ, братче!

Първо се появи @uni-web, за мен тоя е ясен (първо е професионалист (менторски раздава от своята критика), после ... "ама то аз, не мога да чета глупостите, които съм написал ..."
Ясно - неккъв хлапак, дето хем го сърби, хем го боли ...
Тая нощ горко ще плача от неговите глупости и простотии!!

После виждам @AMitrev, човечеца не знае какво е написал (но поне опитва да пише: ..."@Rabin ти пишеш абсурдни постове също като @errorme"), само не разбрах кое му е абсурдното, поне на моите постове.
То, като му разгледах постовете, той си се заяжда непрекъснато с @Rabin

Тоя пък, @Torbalan Trolski, невидял ... пише (да има постове!)

Не знам, винаги си казвам, да не отговарям на такива!
Но явно тук Вие сте изключително способни, за да ме провокирате!

Карай, извинявам се на автора на поста, дано намери човек и да свърши работа!
 
Последно редактирано:
От: От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

...
Карай, извинявам се на автора на поста, дано намери човек и да свърши работа!
Той в първата страница каза, че ще си избере изпълнител!
Ся, няма да се заяждам с хорото, че не са му писали ЛС с оферта между 1000 и 2000 лева "до ключ"!
 
От: От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Който се е варил в казана на реални проекти - видно е от километри, че пише по различен начин и на мнозинството явно им прави впечатление.
Не знам ти колко си се варил в казана, но аз имам две системи за банки зад гърба си и една за държавната администрация с над 1К работни места. Имам и къстъм продукт, който също работи в редица големи фирми.
И то не като кодерче, на което всичко са му сдъвкали. Говоря за от предпроектно проучване до внедрена система и обучен персонал.

Тоя пък, @Torbalan Trolski, невидял ... пише (да има постове!)
Пиша в темата от както се появи Rabin. И да забавлявам се. Влизам да се похиля, към края на работния ден или сутрин с кафето.

PS : Няколко страници назад предложих темата да иде в коша и да си спамим там.
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

@errorme заяждане? Няма да е лошо да си купиш един тълковен речник, защото въобще не знаеш значението на думите.
Не разбирам как искате да помагате, като не разбирате материята за която помагате.
Единия си мисли, че ако пишеш на JAVA всички проблеми се решават, отгоре на всичко бил без опит(сам го признава). Другият си мисли, че да инсталираш някакви CMS-и те прави програмист.

@errorme и @Rabin реализирайте поне един проект и тогава пак си прочетете писанията и ще разберете колко са абсурдни. Под реализирена нямам предвид да инсталирате CMS или да пуснете едно IDE и да отделите 5 мин. Коденето не е като програмирането или пък проектирането ;).
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

@errorme заяждане? Няма да е лошо да си купиш един тълковен речник, защото въобще не знаеш значението на думите.
Не разбирам как искате да помагате, като не разбирате материята за която помагате.
Единия си мисли, че ако пишеш на JAVA всички проблеми се решават, отгоре на всичко бил без опит(сам го признава). Другият си мисли, че да инсталираш някакви CMS-и те прави програмист.

@errorme и @Rabin реализирайте поне един проект и тогава пак си прочетете писанията и ще разберете колко са абсурдни. Под реализирена нямам предвид да инсталирате CMS или да пуснете едно IDE и да отделите 5 мин. Коденето не е като програмирането или пък проектирането ;).
Не разбрахте ли, че с тия непоискани съвети приличате на предъртели съветващи бабички? Не съм казал това болднатото, на Java е малко по-трудно писането. А това, че съм зелен е в сравнение с хората, които съм работил, а не с вас! Още ли не си изпратил оферта на чичко Паричко, от 1000 до 2000 лева, или само на приказки те бива? Колко пъти да питам с кое точно не си съгласен, или по принцип Вселената е устроена неправилно според теб?
"@Rabin реализирайте поне един проект" Имам няколко WEB проекта от нулата, с EJB компоненти.
 
Последно редактирано:
От: От: От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Не знам ти колко си се варил в казана, но аз имам две системи за банки зад гърба си и една за държавната администрация с над 1К работни места. Имам и къстъм продукт, който също работи в редица големи фирми.
И то не като кодерче, на което всичко са му сдъвкали. Говоря за от предпроектно проучване до внедрена система и обучен персонал.


Пиша в темата от както се появи Rabin. И да забавлявам се. Влизам да се похиля, към края на работния ден или сутрин с кафето.

PS : Няколко страници назад предложих темата да иде в коша и да си спамим там.
Дори не искам да раздувам за кого и какво съм писал, но са не по-малко дебели проекти. В момента пишем за едни от най-големите фирми. А предложенията си ги запази за твоя форум, или поне кажи с кое не си съгласен, че ревеш като саранска мечка. Няма как да те приема сериозно. Омръзна ми да питам едно и също.
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

@Rabin тези съвети не са за теб, защото ти си много високо. Те са за хората, които ще попаднат на темата случайно и ще си посмислят, че си прав.
Писането на JAVA хич не е трудно, но щом това мислене ти помага да се чустваш над-нещата... е твой си проблем.

Какви 1-2к лв? Нещо шизофренията ли пак ти се обади?
 
От: От: От: От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Дори не искам да раздувам за кого и какво съм писал, но са не по-малко дебели проекти. А предложенията си ги запази за твоя форум, или поне кажи с кое не си съгласен, че ревеш като саранска мечка. Няма как да те приема сериозно. Омръзна ми да питам едно и също.
Ти защо си мислиш, че някой те приема теб на сериозно? Ей няма такова забавление като теб.

Да де ПИСАЛ е ключовата дума. Направи един проект от A до Z, ама ТВОЙ проект, за който ти отговаряш и си сложил главата си на дръвника и тогава може да си говорим.
Хеле пък ако финансираш и сам разработката и ако се издъниш ядеш дървото, защото не си на заплата. Я у лЕво дЯте, ходи си мери пишките в sandbox-a.

Не съм казал това болднатото, на Java е малко по-трудно писането.
Разсмиваш ме. Кое точно му е трудното на който и да е език за програмиране? И с какво джабата е толкова по-сложна?
/преди да ми избълваш куп гениални откровения имай предвид, че и на джаба имам доста неща, но я използвам само когато е неизбежно/
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Я у лЕво дЯте, ходи си мери пишките в sandbox-a.
Няма ли да спреш да дуднеш и да напишеш нещо по същество?
AMitrev каза:
Писането на JAVA хич не е трудно, но щом това мислене ти помага да се чустваш над-нещата... е твой си проблем.
Не съм казал, че е трудно. Дори имаш повече възможности като избори и трикове. Трудността е сравнима с PHP, а скоростта е десетки пъти по-висока. Видях го на живо, при деплойнати при мен проекти, разликата е повече от осезаема. ТОва казах, нищо повече.
За хилядата лева - виж долу подобната тема какво предложение правят на чичко Паричко. Нали се лезехте, че работите евтино, пък само едни драсканици повтаряте, че и неверни!
 
Последно редактирано:
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Няма ли да спреш да дуднеш и да напишеш нещо по същество?
Сам на себе си ли пишеш? :shock: Защото освен смятането на бинарни дървета и деплойването в контейнери за друго не съм те чул да "дуднеш" :-o
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

@Rabin спри да си редактираш постовете или да те цитирам за да не се загуби писанато от теб?
Кой е работил евтино? Нещо си се филмирал и виждаш неща, които ги няма... или просто не си разбрал фактите, защото не са твои факти :D.
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

@Rabin спри да си редактираш постовете или да те цитирам за да не се загуби писанато от теб?
Кой е работил евтино? Нещо си се филмирал и виждаш неща, които ги няма... или просто не си разбрал фактите, защото не са твои факти :D.
Не съм се отрекъл от моя дума, редактирам, защото се присещам и добавям. Нямам за цел да бълвам постове, не ми плащат на бройка.
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

@AMitrev Ти първи започна да се заяждаш, сега се сърдиш!

Цитат: ..."Другият си мисли, че да инсталираш някакви CMS-и те прави програмист."
Цитат: ..."Не разбирам как искате да помагате, като не разбирате материята за която помагате."
Аха, а иначе ти си професиналист, програмист, разработчик и бизнесмен!!

Я ми кажи, кое програмира в хттп://unikalen.info/ и хттп://futbolan.com/
Това ли: /* Futbolan :: Prediction HEDAER */ ?!

Или това: "Колкото повече от нашите игри играете, толкова повече ще се докажате пред другите като футболни експерти."

Или това: хттп://wms-tools.com/kanalytics.js

Или това: <meta content="дерби, мач, екип" name="keywords">

...

Не знам откъде Ви пускат такива, сигурно нарочно го правиш.
Кажи, че участвам в някоя скрита камера, за да се успокоя!!
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Абе какво се нервите бе колеги, оставете ги да се хвалят и възхвалят големите "програмисти" и да се радват на успехите си, то явно дойде време някой да дойде и да ни каже що е то програмиране, и как се прави.

А, на господинчото горе дето ми чопли по сайтове дето дори не са завършени и не се поддържат ще му кажа да си чопли, просто ме мързи да ги свърша, щото не съм велик програмист като него, а и малко съм ги отписал като недоходоносни.

Ама, нека си дерзае, все-пак си са системи писани от до от мен, ама кво да направим не съм никой да мога да програмирам на WC, и жуманджи.

А за годинките, като ми стигне, и ч****те тогава, да ми говори, щото сега ми звучи като племеника ми който е вече на 18. :lol:
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Абе какво се нервите бе колеги, оставете ги да се хвалят и възхвалят големите "програмисти" и да се радват на успехите си, то явно дойде време някой да дойде и да ни каже що е то програмиране, и как се прави.
...
Аз лично не съм давал акъл на някого как да процедира. Дори не съм загатнал в каква област копаме. Само се изсмях на цените и сроковете, и дойде хорото да ми дудне колко не съм прав. Ама не се хващат те за прословутите 1000-2000 лева до ключ с поддръжка. Или 2500 бяха, забравил съм вече, толкова време мина, и само приказки!
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Не се хващат, щото не могат да си го позволят. Нали се сещаш, че никой няма да си продаде труда токутака, това не е готов cms свали го думни го и му гледай сеира....
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Не се хващат, щото не могат да си го позволят. Нали се сещаш, че никой няма да си продаде труда токутака, това не е готов cms свали го думни го и му гледай сеира....
Именно, за това стана 10 страници тема. Иначе на приказки са силни, просто им намекнахме някакви истини, и взеха да бълват огън и жупел.
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

@errorme и ти май си за доктор? Сърдене? Ама ти вярно не разбираш значението на думите.
Това че даваш парчета HTML/text какво общо има с програмирането? Наясно ли си, че HTML е маркъп език и на него не се програмира?

@Rabin на какво си се изсмял?
Ти предлагаше твой приятел/познат. После се обясняваше, че му била висока заплатата... и рабзира се JAVA било решение без дори да си наясно със спецификацията на проекта.
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Що да не loop-нем отначало. Абе много ми харесват обяви "искам всичко наново", "да ми даде телефона си", "ще си избера изпълнител", и после да се гъбарка с "големите заплати". Не му харесвали цените, имал хиляди левове, ама ний сме скъпчии!
Отиваме на нова тема със същото заглавие, и с посланието на ланшната, пак с това заглавие.
Java - та беше предположение за "по-така", аз така разбирам тоя лаф. Пък и на това е разработено нещото, което му предложих. Няма да звъня на приятели за всяка безумна идея, щото вече и по тоя път минах, и се дразнят. Аз да си развалям отношенията заради поредния неразбрал в каква област се е набил???
Лаф да става, като гледам всички сме доволни 8)
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Абе що се занимавате с тея още?!?
 

Горе