Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Е, това не,
програмист ме прави това, че съм правил предложения за промени по ядрото (с цел по-добра функционалност, и по висока сигурност) и мои компоненти и модули (а и плъгини, а и темплейти и шаблони) за версии joomla! 1.0, 1.5, 2.5, 3 + , както и за WP 3 + все още работят.
Е, вече съм малко над златната въраст за програмиране, ама карай, все още пиша код (вече все по-малко!)...
Все повече давам път "младите" ...
 
От: От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Оммммммм :cry:

Е, това не,
програмист ме прави това, че съм правил предложения за промени по ядрото (с цел по-добра функционалност, и по висока сигурност) и мои компоненти и модули (а и плъгини, а и темплейти и шаблони) за версии joomla! 1.0, 1.5, 2.5, 3 + , както и за WP 3 + все още работят.
Е, вече съм малко над златната въраст за програмиране, ама карай, все още пиша код (вече все по-малко!)...
Все повече давам път "младите" ...
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Ами не знам, дали те прави програмист.
За мен програмист се става, когато можеш да създадеш и компилираш (когато се налага) един напълно завършен работещ файл.
Нека всеки го разбира както иска, то в живота май всичко е така.

Например велосипеда:
Като се качиш на велосипед се велосипедист (това, дали можеш да управляваш си е твой проблем :))
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

:D

... "В интернет може да бъде открита много информация за интернет сайтовете. идеята е че ако искате да си направите такъв, не е необходимо да четете много за HTML или PHP. Това за което трябва да потърсите информация е за Joomla и Wordpress. Това са CMS системи, които ви дават лесен начин и възможност да инсталирате сайт подобно на инсталация на Windows. След този момент вие ще може да контролирате съдържанието на сайта през администраторски панел. Двете системи позволяват да имате голям контрол върху сайта, да избирате между хиляди визии и допълнителни модули, които подобряват възможностите и функциите на уеб сайта. Съществуват и безплатни хоситнги, където може да си инсталирате примерни сайтове и да разгледате как се конфигурират и управлява. След няколко инсталации и вие ще може да постигнете по голяма увереност и ще можете по-добре да се справяте със контрола. Трябва да знаете че е необходимо време за да можете да се научите, както с всяко друго нещо. По късно ще разберете, че трябва да популяризирате сайта си, чрез сео оптимизация за която може да потърсите и професионална фирма, като тази. Ако искате да научите други неща за сайтовете може да видите тук. "

Автор: Незнаен
Сайт: хттп://spodeli.eu

:idea:
 
От: От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

programist.php

PHP:
<?
echo"Аз съм програмист, честито";
?>

Вземаш призата :cry:

Ами не знам, дали те прави програмист.
За мен програмист се става, когато можеш да създадеш и компилираш (когато се налага) един напълно завършен работещ файл.
Нека всеки го разбира както иска, то в живота май всичко е така.

Например велосипеда:
Като се качиш на велосипед се велосипедист (това, дали можеш да управляваш си е твой проблем :))
 
От: От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Нали не си мислиш, че по цял ден чета статиите които се публикуват в сайта, ама виж това поне е сайт създаден от до от мен. ;)

И стига грачи ами дай нещо дето си правил, че да има за какво да се говори, че напоследък само ламери в форума.
:D

... "В интернет може да бъде открита много информация за интернет сайтовете. идеята е че ако искате да си направите такъв, не е необходимо да четете много за HTML или PHP. Това за което трябва да потърсите информация е за Joomla и Wordpress. Това са CMS системи, които ви дават лесен начин и възможност да инсталирате сайт подобно на инсталация на Windows. След този момент вие ще може да контролирате съдържанието на сайта през администраторски панел. Двете системи позволяват да имате голям контрол върху сайта, да избирате между хиляди визии и допълнителни модули, които подобряват възможностите и функциите на уеб сайта. Съществуват и безплатни хоситнги, където може да си инсталирате примерни сайтове и да разгледате как се конфигурират и управлява. След няколко инсталации и вие ще може да постигнете по голяма увереност и ще можете по-добре да се справяте със контрола. Трябва да знаете че е необходимо време за да можете да се научите, както с всяко друго нещо. По късно ще разберете, че трябва да популяризирате сайта си, чрез сео оптимизация за която може да потърсите и професионална фирма, като тази. Ако искате да научите други неща за сайтовете може да видите тук. "

Автор: Незнаен
Сайт: хттп://spodeli.eu

:idea:
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Е, "призата" и ти я взимаш, оповавам се на горния цитат (внимавай, все още се смея гръмко)
Виждам, че и ти "програмираш" много сериозно (визирам сайтовете в подписа ти!), хубаво се закачаме, ама много време си хвърлил там (губил си така ценно време, вместо да покараш колело)...
 
От: От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Днес ми върви все на умни хора :lol:
Е, "призата" и ти я взимаш, оповавам се на горния цитат (внимавай, все още се смея гръмко)
Виждам, че и ти "програмираш" много сериозно (визирам сайтовете в подписа ти!), хубаво се закачаме, ама много време си хвърлил там (губил си така ценно време, вместо да покараш колело)...
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

А на мен все на способни програмисти!:cry:

Сайт: хттп://uni-web.net/
Секция "Етикети"
безплатен-сайт - Sse BG


Иначе, викаш бота като го "види" това и ще се :lol:
 
От: От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Себе си ли имаш в предвид? Щото аз не съм казвал, че съм програмист?
А на мен все на способни програмисти!:cry:
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Себе си ли имаш в предвид? Щото аз не съм казвал, че съм умен?
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Лол! Къде го сега експертО да се захване с "програмиста" :D.

@errorme да не си другият ник на @Rabin?
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Не!
Нямам нищо общо с @Rabin!
 
От: От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

На Слави папагала проговори...
Себе си ли имаш в предвид? Щото аз не съм казвал, че съм умен?
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

Лол! Къде го сега експертО да се захване с "програмиста" :D.

@errorme да не си другият ник на @Rabin?
Повтарям, че нямам капка причина да си сменям или пиша от друг ник. Излагацията си остава за сметка на лаещите, щото аз говоря с факти и линкове. Хорото с оценителите е голямо, но за сметка на това - безинтересно! Кой къде си иска - там да се бута, то не е моя работа.
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

@Rabin ти пишеш абсурдни постове също като @errorme, така че е напълно нормлано да сте един и същи човек. Примерно шизофренията е напълно реално обяснение на това, че се държите като "различни" хора.
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

@Rabin ти пишеш абсурдни постове също като @errorme, така че е напълно нормлано да сте един и същи човек. Примерно шизофренията е напълно реално обяснение на това, че се държите като "различни" хора.
Намери кое е абсурдно, щото в противен случай ти се лепи петорно на твоята глава. Ама не лаене, ами факти искам.
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

OMFG!!! Имаме трета самоличност на великия СЕО експерт и гуруто на MVC и езиците за mictowave ovens :D
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

:D Весело е тук! Много се забавлявам.
Темата на човека замина.
 
От: Търся Уеб програмист за създаване на сайт за запознаства

:D Весело е тук! Много се забавлявам.
Темата на човека замина.
Човекът не заслужава да отваряме нова тема и да го забравим, правим му услуга и седи отгоре. Тази тема му е втора по въпроса, първата седи малко по-надолу в "подобни теми". Щом всички се забавляваме - това е важното! А най-забавното е, че никой от върволицата няма какво да каже по същество, ама критика и оценки - бол. Аз лично много се кефя. Който се е варил в казана на реални проекти - видно е от километри, че пише по различен начин и на мнозинството явно им прави впечатление.
 

Горе