Търся Управител във фирма за Онлайн магазини.

Nambawan

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
ние сме фирма на 2 години която се занимава с онлайн търговия. В момента имаме 4 сайта, от които 2 сравнително известни. Ако някой има опит в онлайн търговията и си търси работа моля да пише. Няма да пиша всички изисквания тук и да пействам обявата. Предполагам се сещате за какво иде реч:
- Работа с пари
- Следене на персонал
- Възлагане на задачи на персонал
- Разговори с доставчици
- Разговори с куриери
- Развитие: Маркетинг, Реклама, Управления и Стратегия
- Да има опит в ИТ бранша и по-конкретно в онлайн продажбите
- Английски задължителен

Чисто информативно предлагаме заплата от 1000 до 2500 лв чисто, може и повече но зависи много от човека. Аз нямам време да се занимавам защото имам друг бизнес.

Благодаря
 
От: Търся Управител във фирма за Онлайн магазини.

Заинтересован съм.

Може да ми пратите един имейл на ЛС, за да ви пратя СВ.
Също ще е добре и да оставите един скайп.

Благодарности;
 
От: Търся Управител във фирма за Онлайн магазини.

По - принцип избягвам да работя с българи, но ако пишеш на лично мисля, че може да се разберем.
Тъй като е онлайн магазин, имате ли офис или има възможност за работа от вкъщи?
Впрочем не знам какъв трябва да ти е другият бизнес и доходът от този, за да си позволиш да го аутсорснеш на друг човек за "1000-2000 лева" на месец.
В смисъл видно е, че заплатата е доста по голяма от стандартната за страната, което предполага че доходът ти от този бизнес трябва да е поне 20 000 на месец (заплатата x 10), съответно от другият бизнес трябва да минава тази сума за да не ти е основен.
Значи от давата правиш минимум 50 000 на месец, познавам хора, който правят и по 1 000 000, обаче това със сигурност привлича данъчни и други подобни структори.
 
От: Търся Управител във фирма за Онлайн магазини.

Да не е тази обява - jobs.bg/f2761112?
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Търся Управител във фирма за Онлайн магазини.

След тази кратка разбивка на приходите как да не те вземе човек за шеф?!... ахахха
 
От: Търся Управител във фирма за Онлайн магазини.

Тъй като е онлайн магазин, имате ли офис или има възможност за работа от вкъщи?
Управител на магазин, който да няма допир с магазина. Как ще следиш служителите, с видеонаблюдение ли :lol:
 
От: Търся Управител във фирма за Онлайн магазини.

Управител на магазин, който да няма допир с магазина. Как ще следиш служителите, с видеонаблюдение ли :lol:
Тва е онлайн магазин, аз 90% от хората ги следя задочно и пак стават нещата. Ако са решили да те скамнат и камера в гащите им да сложиш пак ще го направят.
Ако въпросът ми е тъп, нека ОП да каже от кой град е, понеже така нищо не стана ясно.
 
От: От: Търся Управител във фирма за Онлайн магазини.

По - принцип избягвам да работя с българи, но ако пишеш на лично мисля, че може да се разберем.
Тъй като е онлайн магазин, имате ли офис или има възможност за работа от вкъщи?
Впрочем не знам какъв трябва да ти е другият бизнес и доходът от този, за да си позволиш да го аутсорснеш на друг човек за "1000-2000 лева" на месец.
В смисъл видно е, че заплатата е доста по голяма от стандартната за страната, което предполага че доходът ти от този бизнес трябва да е поне 20 000 на месец (заплатата x 10), съответно от другият бизнес трябва да минава тази сума за да не ти е основен.
Значи от давата правиш минимум 50 000 на месец, познавам хора, който правят и по 1 000 000, обаче това със сигурност привлича данъчни и други подобни структори.

Само не можах да разбера защо правиш сметката на човека какви бизнеси имал и колко пари вадил :D че и даничните намесил..... :)
 
От: Търся Управител във фирма за Онлайн магазини.

Управител на магазин, който да няма допир с магазина. Как ще следиш служителите, с видеонаблюдение ли :lol:
Точно това щях да напиша и аз..
 
От: Търся Управител във фирма за Онлайн магазини.

Точно това щях да напиша и аз..
И кво излезе, човека с 2500 лева заплата, не знае как да си пусне обявата, понеже аз град не виждам в първия пост...
 
От: Търся Управител във фирма за Онлайн магазини.

Когато не пише кой град е обикновено става въпрос за София.
 
От: Търся Управител във фирма за Онлайн магазини.

Да не е тази обява - jobs.bg/f2761112?

Само да вметна - зет ми, със средно образование, автомонтьор на заплата, получава 2000 лв чисто; сина ми, със средно образование - ТДВА, мебелист на заплата, получава 1600 чисто. И двамата са на 8 часов работен ден, без някакви отговорности за състоянието на фирмите, в коитго работят.
В тази обява се изискват далече повече знания и по-високи умения.
Не получих отговор на въпроса си, но ако тази обява и тази тема съвпадат, то предлаганото възнаграждение за позицията управител на четири онлайн магазина - с пълни права и отговорности, за мен е символично.
 
От: От: Търся Управител във фирма за Онлайн магазини.

Здравей,
не разбрах какво точно означават тези размишления. Работата не може да се работи от вкъщи. Би било хубаво сериозни хора с опит да ми пишат. Не става въпрос нито за фрийланс, нито някой да се занимава от време на време.
Благодаря.
 
От: Търся Управител във фирма за Онлайн магазини.

Става въпрос за София. Относно заплащането то може да се договаря. Няма да напиша че давам заплата 5000 лв защото не е релевантно и реално - не защото не е възможно а защото зависи от човека. Написал съм 2500 защото искам да се знае че става въпрос за нещо по сериозно. Ако искате да го направя още по-сериозно казвам 2500-4000 лв. Надявам се е достатъчно. Заплатата няма таван. Нямам време и търся човек който иска да изкарва пари. Ако има нещо пишете не лично.
 

Горе