Търся американски хостинг

Илиян

Active Member
Здравейте, търся някой американски хостинг, който да е бърз и надежден. Работата е там, че прегледах много сайтове, но не знам на кой да се доверя. Също така, на мен ми трябва повече дисково пространство, а никъде не го уточняват колко е. На повечето места го пишат като unmetered, което така и не разбрах какво точно означава. Уж било неограничено, но трябвало да не надвишава нормалното пространство на стандартния хостинг, някакви такива глупости. Аз искам да знам колко точно място ми се полага както е при българските хостинги. Ще съм ви благодарен, ако предложите някой вариант, който сте ползвали и сте доволни. За предпочитане е да има cpanel.
 
Здравей,

Можеш ли да дадеш малко повече информация относно това каква платформа ще хостваш, какви очаквания имаш относно посещения/трафик/натоварване и колко дисково пространство ти трябва реално.
 
Coolicehost.com - давам за тях глас. Но ако искаш да ти дадат по ясно в кой план на някой хостинг попадаш, ще е нужно някакви параметри да споменеш с цифри.
 
Имат в Канада, но аз лично НЕ остах доволен от Coolicehost и тяхния сървър там!
 
Освен гореспоменатите Кулайс имаш FastComet, iClickAndHost, SiteGround и още няколко звезди и това само за шеръд.
Ако ще го играеш VPS - Amazon AWS, Google Cloud, Microsoft Azure, Linode, Vultr, DigitalOcean и още няколко звезди.
 

Горе