Търся бизнес партньор

deffnews

Well-Known Member
Пускам темата в този раздел за да не се подразни някой. А и още не съм направил пълен каталог на всички стоки.

Търся предприемчив човек, който да се включи със средства или човек, който има добър опит в онлайн бизнеса и може да развие онлайн магазин бързо. С подходящи контакти във ФБ за промотиране на група свързана с магазина.

Става въпрос за трайни и среднотрайни хранителни продукти, земеделска продукция от физически лица. Може да се презарежда за бърза доставка през три дни, тоест да имам стоката в наличност и/или по поръчка, зависи с какви средства разполагам.

Изкупните цени все още са шокиращо ниски.
 
Последно редактирано:
Смени заглавието на "Търся съучастник". Още на първо четене се вижда, че няма да е на бяло :D
 
Вие почвайте бизнеса, аз ше потърся подходящи мемета и гифове като ми остане малко време..
 
Най-много ми липсва човек с предприемачески дух с който да обсъждаме идеи, да споделяме опит, да имаме и допирни точки като идеали. Да вложим от себе си за да получим и за да дадем на други.
 
Най-много ми липсва човек с предприемачески дух с който да обсъждаме идеи, да споделяме опит, да имаме и допирни точки като идеали. Да вложим от себе си за да получим и за да дадем на други.
Почти ме разплака. Само да ти дам един съвет, не се заяждам с теб, макар, че направо си го търсиш, бизнес представяне и предложение не се прави с 3-4 изречение пост. Като си вляза в днешния спам сигурно ще намеря същите "представяния". Просто съвет, успехи.
 
Смени заглавието на "Търся съучастник". Още на първо четене се вижда, че няма да е на бяло :D
Напротив, всичко е напълно легално.

Бизнес представяне и предложение не се прави с 3-4 изречение пост. Като си вляза в днешния спам сигурно ще намеря същите "представяния". Просто съвет, успехи.
Имам бизнес план за търговия на територията на България. Но все пак виждаме каква е обстановката и разходите и цените не мога да кажа как точно могат да се променят. Но е напълно легално и е съобразено с ковид изискванията към момента.
 
Ето как стоят нещата.

Предлагане на предимно консервирани дълготрайни хранителни продукти, на 100% органични, и дълготрайни хранителни продукти по метода покупко-продажба, чрез онлайн магазин. Продукция за ценители и по-заможни хора. С голяма разлика разход спрямо оборот и печалба, но с малък оборот - това зависи какви пари могат да се налеят.

По т.нар. бизнес план се работи в много посоки, елемент на дропшопинг, франчайзинг, сетове от различни продукти и свързани с продуктите неща и... други неща.

Някои от продуктите ще ги споделя:

I. Напълно органична продукция
  • Пчелен мед
  • Конфитюр
  • Домашна туршия
  • Домашна лютеница
  • Домашен компот

I. Ненапълно огранична продукция от престижен български производител
  • Българско краве саламурено сирене
  • Български кашкавал
  • Бяло брашно тип 500
Имам конкретни цени за повечето стоки. Към момента, както вървят цените за крайния потребител, разликата между цена за краен потребител и цена на която аз мога да купувам от производителя е, например 36% за кашкавал и 25 процента за бяло краве саламурено сирене.

За напълното органичните продукти, разликата е 33 процента за пчелен мед и 90% за конфитюр.
 
Бизнес профил в OLX, 200 лева , към тях влизат и точки за реклама по категории /начална страница. Почвай
 
Най-много ми липсва човек с предприемачески дух с който да обсъждаме идеи, да споделяме опит, да имаме и допирни точки като идеали. Да вложим от себе си за да получим и за да дадем на други.
Аз ти предложих бизнес съдружие при минимум 51% за мен, ти отказа, проблемът е в теб.
 
Бизнес профил в OLX, 200 лева , към тях влизат и точки за реклама по категории /начална страница. Почвай
Мед и конфитюр мога да зареждам почти постоянно. Конфитюрите са с цял плод и парчета плод и са от ягоди, има и от десертно грозде от сорт Болгар. Зимнини само донякъде мога да взема към момента, защото това е наистина 100% органична продукция а времето на тия зеленчуци и плодове вече мина и каквото имам, и каквито контакти имам, но са ограничени количествата.

Кашкавал, сирене и бяло брашно тип 500 също мога да зареждам постоянно.
 
Аз ти предложих бизнес съдружие при минимум 51% за мен, ти отказа, проблемът е в теб.
Мисля, че няма вариант да ми се гарантират дяловете ако са под 50%. В четвъртък имам среща с адвокат-флагман по търговски взаимоотношения. Не ми е толкова проблема, че ще имаш повече дял от мен.
 
В бизнеса няма нищо гарантирано. Ако започваме с тази нагласа - "да се хванем за гарантираното", си стой и си бачкай на заплата - тя е гарантирана.
 
Темата е в офтопик, какво да я правя? :)
Да го изгониш от форума, най-сетне. Всички се молим… преди беше много забавен, но от известно време стана адски жалко. Наистина зваля нивото на форума.
 
Пуснал съм я в този раздел и поради причината, че очаквам включване на хейтъри, които обичат да клепат. Павел да си направи труда да потърси в колко обяви или публикации, в които се търси конкретна информация или са по някакъв индивидуален въпрос @deffnews ходи да ги спами, да ги разводнява и да хейтва.

На Джон съм му казал и наистина е било и е откровено - 49% - влизаш веднага и то с добри чувства от моя страна. Няма да ти искам нито ноу хау, нито време. Но ще трябва да вложиш средства. Ако държиш на 51 ще трябва да вложиш повече.
 
Аз лично само с теб съм се заел, защото чета този форум от много години и ми е кофти кретени като теб са свалят нивото.
 

Горе