Търся ваучер за отстъпка от Superhosting.bg

rUMENcho

New Member
Здравейте,

на някой да му се намира ваучер за отстъпка от Superhosting.bg, който няма да използва и иска да сподели?

Благодаря ;)
 
От: Търся ваучер за отстъпка от Superhosting.bg

I0FZNTJ4NG ето ти код за отстъпка за Суперхостинг, ако не си намерил друго.

-10% за домейни и/или хостинг за 1 година.
 
От: Търся ваучер за отстъпка от Superhosting.bg

Този код само от един потребител ли може да се използва? :) Че не схващам много, пък и аз търся нещо подобно.
 
От: Търся ваучер за отстъпка от Superhosting.bg

Може да се ползва от който иска... ;) Нали е за ползване, аз си го ползвам също... хахах
 
От: Търся ваучер за отстъпка от Superhosting.bg

superpromo15
 
От: Търся ваучер за отстъпка от Superhosting.bg

Ето и от мен - OMARKETING10. Кодът дава 10% отстъпка от цената на хостинг услугата и домейна на клиент, който го въведе в онлайн поръчка. Въвеждането става на последната стъпка в поръчката.

Няма лимит в това колко пъти и за колко клиента се ползва.
 
От: Търся ваучер за отстъпка от Superhosting.bg

Пуснаха зимна промоция с до 75% отстъпка: http://www.superhosting.bg/promo/wi...ge&utm_content=Banner&utm_campaign=Winter2015


Условия на промоцията


Промоцията е в сила до 15 март 2015 г.

От промоцията могат да се възползват нови и настоящи клиенти
при поръчка на нови услуги.

Промоцията е валидна при поръчка на посочените услуги
за период от 12 месеца.



Става и за подновяване като гледам.
 
От: Търся ваучер за отстъпка от Superhosting.bg

Става и за подновяване като гледам.

За съжаление тази промоция е само при покупка на нови услуги.
 
От: Търся ваучер за отстъпка от Superhosting.bg

Е значи важи за подновяване при ъпгрейд. Тъй като на мен ми дава възможност да си подновя и премина към суперхостинг плана на тази цена.
 
От: Re: От: Търся ваучер за отстъпка от Superhosting.bg

Това ще е много жалка гледка. :)

Не всички са млади меринджей :) дадох вариант за тези които не са много добре финансово...
то и тегленето на филми от замунда е жалка гледка, ама си го правим
 
От: Re: От: Търся ваучер за отстъпка от Superhosting.bg

Това ще е много жалка гледка. :)


Това наистина е жалка гледка, но защо тогава при подновяване на хостинг от Суперхостинг ти предлагат код за 10% , а не направо процента за хостинга който ще подновиш, тях би трябвало да не ги бърка дали ще купиш нов и ще зарежеш стария си хостинг и от това следва че могат да ти предложат същия процент като от промоцията, тука влиза техен човек от време на време и не е лошо да пуснат някой код за 30% за подновяване
 
От: Търся ваучер за отстъпка от Superhosting.bg

По принцип дават около 30% отстъпка за срок при подновяване, когато плащаш за 12 месеца, а като използваш и допълните 10% с кода от имейлите, напомнящи че срокът изтича, стават общо 40% намаление и крайната цена е доста добра, като се има предвид какво получаваш насреща. Подновяване за една година на план СуперПро излиза под 10 лв. на месец.
 
От: Re: От: Търся ваучер за отстъпка от Superhosting.bg

Това наистина е жалка гледка, но защо тогава при подновяване на хостинг от Суперхостинг ти предлагат код за 10% , а не направо процента за хостинга който ще подновиш, тях би трябвало да не ги бърка дали ще купиш нов и ще зарежеш стария си хостинг и от това следва че могат да ти предложат същия процент като от промоцията, тука влиза техен човек от време на време и не е лошо да пуснат някой код за 30% за подновяване

ами тези големи отстъпки са за привличане на НОВИ клиенти - другата година и за тях няма да има 75% отстъпка...
 

Горе