Търся геймъри

ilk92

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,

планираме да пуснем геймърски сайт и ми трябват геймъри за писане на кратки ревюта по сайта на любимите им игри. В България няма добър геймърски сайт, или поне аз не съм запознат с такъв и смятам, че това е ниша, в която има много развитие, затова търся и сериозни хора за дългосрочен проект.

Заплащането става на граждански договор или както се разберем на брой ревюта/статии. Всеки автор получава админ панел, където може да си въвежда статиите и където се отчита колко статии/ревюта има написани, колко са платени и колко не са. При достигане на определена бройка автора получава плащане и нов граждански договор.

Заплащането е от 2 до 5 лв на ревю, спрямо големината на ревюто и вида на статията. Но това кой какво ще пише ще се разберем допълнително. Схемата сме я успешно наложили с другите ни сайтове и работи много добре. Имаме автори вече с хиляди статии. Като цяло това може да ви бъде добър страничен доход.

Относно самите ревюта, идеята е не да се правят огромни ревюта на цели игри, а по-скоро на кратко да се описват тайни, чийтове, съвети кое ниво как да се мине и т.н. Вариант е да се правят кратки video captures на определени ситуации, които са важни за самата игра.

В крайна сметка ако обичате да играте игри, можете от това и пари да си изкарвате.

Който се интересува да ми пише на ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Търся запалени геймъри

Явно не познаваш нишата щом си на това мнение.
Какви игри може да уредиш (въобще имаш ли връзка с вносителите?!?) за да ти се пишат ревюта?
 
От: Търся запалени геймъри

Здравей,

планираме да пуснем геймърски сайт и ми трябват геймъри за писане на кратки ревюта по сайта на любимите им игри. В България няма добър геймърски сайт и това е ниша, в която има много развитие, затова търся и сериозни хора.

Заплащане? Подробности???
 
От: Търся запалени геймъри

Amitrev, не говорим за ревюта на цели или нови игри, такива има в нета колкото искаш, бързо могат да се преведат. По-скоро ме интересуват хитрости, тайни, чийтове за отделни нива... т.е. неща с които всеки геймър се сблъсква докато играе. Просто трябва да се напишат.
 
От: Търся запалени геймъри

Бричет, това малко ме обижда. Познавам доста от хората дето пишат в бг за игри, аз самият го правя като имам време и не е много колегиално/професионално да омаловажаваш труда им. Хора за новини и какъвто и да е контент за без пари едва ли ще намериш да ти пишат, но ти пожелавам успех. Повечето в тази сфера се познаваме и такова отношение няма да ти помогне в развитието на проекта.

П.С След коментара ми автора е променил мнението си, като е добавил, че заплащане има. Може да игнорирате частта от мнението ми засягаща този въпрос.
 
От: От: Търся запалени геймъри

Amitrev, не говорим за ревюта на цели или нови игри, такива има в нета колкото искаш, бързо могат да се преведат. По-скоро ме интересуват хитрости, тайни, чийтове за отделни нива... т.е. ниеща с които всеки геймър се сблъсква докато грае. Просто трябва да се напишат.

Защо не пробваш форум ? В началото може пак да наемеш хора да започнат с темите, после като се развие , самите ти потребители ще обогатяват с нова информация.
 
От: Търся геймъри

gamebox.bg е хубав проект на хора с опит, но като гледам едвам хваща няколко стотин посещения на ден...
Малко трудно ще си избиеш парите дори за статиите (ако става въпрос за бг сайт)
 
От: Търся геймъри

Незнам дали се водя геймър... редовно играя по-принцип и бих се пробвал да пиша за игрите, но като цяло обикновенно повечето качват клипове направо, което според мен е по-добре.
 
От: Търся геймъри

@BurnX, форум също ще има, но не искам сайта да се крепи изцяло на форум. Хубави и практични материали също могат доста да се напишат. Естествено разходите по един такъв сайт няма да се избият бързо, но дългосрочно мисля, че няма да е проблем.
 

Горе