Търся гост редактор

vankaraivanov

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте колеги,

търся гост автор в онлайн списание. Темите са различни. Има за бизнес, маркетинг, ИТ, спорт, мода, уикенд, филми и т.н. Най-важното е темата да е авторска и релевантна със съдържанието на сайта. Ще се провери от няколко редактора дали е уникална, за това не си губете времето с copy/paste.
Линк към списанието http://spisanievip.com/. С PR 2 е.

Пишете ЛС за инфо.

ПС: Ще слагам линк към сайта/блога Ви в края на статията Ви за да изградим линк билдинг.

Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Търся гост редактор

Не схващам - гост-редактор или гост-писател търсиш?
 
От: Търся гост редактор

Нещо и аз не мога да разбера какво се търси и по-точно какво се изисква от този гост-редактор :confused: Искате някой да ви пише статии безплатно срещу линк ли, каква е офертата?
 
От: Търся гост редактор

Ако става въпрос за гост-автор ми пиши едно съобщение. Навит съм. Но гост-редактор нз какво е :)
 
От: Търся гост редактор

И аз ти писах искам да публикувам, че имам много уникално съдържание, а няма къде да го публикувам!

Очаквам и от други оферти на ЛС, аз връщам жеста, като пускам по наши проекти....
 
От: Търся гост редактор

И аз имам статии които чакат своят дом (Мода), може на лично да се чуем
 
От: Търся гост редактор

Извинявам се за забавянето, бях малко на почивка. Гост-автор, гост-редактор и както там го разбирате е ако Ви се пишат уникални статии към онлайн издание, а аз ще връщам линк към ваш профил/сайт. Главната цел е линк билдинг.

За останалите, които сте ми писали съобщение съм Ви върнал :)
 
От: Търся гост редактор

Гост-автор, гост-редактор и както там го разбирате ...

Човек, май нещо не си наясно с термините, кое какво означава. Хората много ясно си го разбират, но ти не знаеш какво търсиш. Има огромна разлика между гост-редактор и гост-автор.

Хайде, уточни си тези неща, а после почни да правиш бизнес и да се сърдиш, че не са те разбрали.
 
От: Търся гост редактор

Не се сърдя бе човек, 100 пъти съм казал, че ако някой иска да публикува уникална статия, релевантна със съдържанието на сайта, ще му върна линк.
 
От: Търся гост редактор

Малко спам, ама
бях малко на почивка. Гост-

Пускаш обява, че търсиш гости, и отиваш за десет дена на гости....
 
От: Търся гост редактор

Колега, гост-автор е това, което търсиш, а гост-редактор (поне аз както го разбирам) е някой да ти редактира сайта от време на време.
 
От: Търся гост редактор

Колегата е точен. Публикува ми статия. +Реп.
 

Горе