Търся готин джип под наем в варна или бургас

От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Oтиваш до Бургас, за да се видиш с момиче, да правиш сделка за сайт, да ти плати, ти да платиш за джип и в крайна сметка да я таковаш ??? Това е доста нелогично нещо :D
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Напълно логично е :lol: Зависи колко е хубава. Дай снимка :D
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Oтиваш до Бургас, за да се видиш с момиче, да правиш сделка за сайт, да ти плати, ти да платиш за джип и в крайна сметка да я таковаш ??? Това е доста нелогично нещо :D

Ако трябва да бъдем максимално точни, колата може да е и от Варна.. :D Варна - Бургас, същия щат, 20 километра
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Снимка ма ЛС(може и телефон) ще може ли ?
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

ХАХаха, тая тема е епик, събскрайбвам се:twisted:
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

И защо точно с кола тръгваш да я впечатляваш, по-глупава от тази идея не съм чувал скоро. Доколкото разбирам мацката има пари и няма да се впечатли особено много от една Х5ца така че изобщо не тръгвай в тази посока. По добре се опитай да я поопознаеш малко, поговорете си по задълбочено за сайта и, за идеята и, за плановете и, за развитието... това ще я впечатли повече, тъй като тя теб те вижда като специалист в тази област а за нея това е ново и щом е инвестирала време за да го направи то тя със сигурност ще се заслуша в съветите ти а те за да са по точни и ясни трябва да си максимално наясно с темата, амбициите, възможностите и тн... имай предвид че всички около нея виждат идеята и като тъпа и едва ли вярват че тя ще успее, ако ти я убедиш че вярваш в идеята и, си една крачка по близо до нея. А ако и ти самия повярваш още по добре...
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Значи трябва да я удариш подбедрено, да свири, като жътварска стовна! :)
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Абе не знам ама ще ти излезе едни 700-800лв с хотелите му и простотиите ама ти за 700-800лв трябва да я клатиш като животно цяла нощ и след клатенето да я направиш редовен клиент при някой гинеколог за да и оправят менструалните проблеми.
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

От къде знаеш, че жената, която искаш да впечатлиш не чете този форум?
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

И аз това се чудех,той кретена ги кара подред - кой бил бунак кой бил тапанар,ама колко ли посещават форума и той не знае сигурно
От къде знаеш, че жената, която искаш да впечатлиш не чете този форум?
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Доста добра тема :)

Та и аз да се абонирам като стане готов сайта ще ми е доста интересно да ми го пратиш на ЛС и снимка на тази ако направиш също не отказвам ;)
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Ще звънна няколко телефона и може да осигуря едно Porsche Cayenne, ама няма как да не е с собственика в джипа (джипа е с тъмни стъкла и няма да се види кой какво и как)...
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Ще звънна няколко телефона и може да осигуря едно Porsche Cayenne, ама няма как да не е с собственика в джипа (джипа е с тъмни стъкла и няма да се види кой какво и как)...
Каените струват 20хиляди, защо така се излагате :D И наистина за толкова пари колкото ще инвестира кретена в плана си, може да наеме манекенка за цяла седмица
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Розов Кадилак ти трябва. :wink:
Малко по-дълъг от товарен влак.

Кайени и Х-иксове има на всяка пресечка. :p
 
Последно редактирано:
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

И защо точно с кола тръгваш да я впечатляваш, по-глупава от тази идея не съм чувал скоро. Доколкото разбирам мацката има пари и няма да се впечатли особено много от една Х5ца така че изобщо не тръгвай в тази посока. По добре се опитай да я поопознаеш малко, поговорете си по задълбочено за сайта и, за идеята и, за плановете и, за развитието... това ще я впечатли повече, тъй като тя теб те вижда като специалист в тази област а за нея това е ново и щом е инвестирала време за да го направи то тя със сигурност ще се заслуша в съветите ти а те за да са по точни и ясни трябва да си максимално наясно с темата, амбициите, възможностите и тн... имай предвид че всички около нея виждат идеята и като тъпа и едва ли вярват че тя ще успее, ако ти я убедиш че вярваш в идеята и, си една крачка по близо до нея. А ако и ти самия повярваш още по добре...

тва е един твърде идеалистичен поглед на мойте намерения но прав си

You must spread some Reputation around before giving it to v0id again.

шса реванширам като ми даде системата
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

От къде знаеш, че жената, която искаш да впечатлиш не чете този форум?

даже не го е чувала :lol:

колата е осигурена Cls500 фур фри 8) с условието да не ползвам задната седалка

вчера ходих на тест драйв, че такова животну не съм карал, мойто мицушиби е като пазарска количка ебаси в сравнение с тва кефи ма

ся трая си напиша домашното че да имам кво да показвам на лаптопа кат се видим
 
Последно редактирано:
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Каените струват 20хиляди, защо така се излагате :D И наистина за толкова пари колкото ще инвестира кретена в плана си, може да наеме манекенка за цяла седмица

20хиляди са ония каени дет мязат на японка при двойна пенетрация

начи ти за риба ходиш ли? нали можеш си я купиш от магазина? ееее тръпката е в лова не в плюскането (еее ся и плюскането ще си е тръпка и то квааа ама ми разбираш полета на мисълта)
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Ей, Kreten , този виц е за джипа, който се каниш да си купиш, не за тоя под наем:

Бизнесмен си купува джип 4Х4 и го паркира пред дома си.
Нощес кварталния пияница, кандилкайки се, вижда надписа,
вади пирон и пише 4Х4=16.
Бесен, собственика отива на сервиз и го замазва.
На следващата нощ се повтаря същото и така цяла седмица.
Накрая бизнесменът си поръчва фирмен надпис 4Х4=16
и доволен си отива.
Вечерта пияницата се прибира,
вижда надписа, вади пирона и пише отдолу ПРАВИЛНО!!!

Поствам го тук, а не във вицове, защото мисля, че е свързан с твоята тема.
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Ей, Kreten , този виц е за джипа, който се каниш да си купиш, не за тоя под наем:

Бизнесмен си купува джип 4Х4 и го паркира пред дома си.
Нощес кварталния пияница, кандилкайки се, вижда надписа,
вади пирон и пише 4Х4=16.
Бесен, собственика отива на сервиз и го замазва.
На следващата нощ се повтаря същото и така цяла седмица.
Накрая бизнесменът си поръчва фирмен надпис 4Х4=16
и доволен си отива.
Вечерта пияницата се прибира,
вижда надписа, вади пирона и пише отдолу ПРАВИЛНО!!!

Поствам го тук, а не във вицове, защото мисля, че е свързан с твоята тема.

Като видях 4х4 се сетих за един друг... :D

Влиза младеж в аптеката и директно заявява:
- Искам презервативи!
- Добре, ама какви по-точно? Наскоро излязоха нови видове - BMW, AUDI, Mercedes, Porsche...?
- Няма значение марката, дай нещо 4х4, че в лайна ще гази...
 

Горе