Търся готин джип под наем в варна или бургас

От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

кажи по конкретно за какво искаш да използваш джипа, за да може да ти препоръчаме нещо


а, търся пичелов, а държа да е жип щот съм йедър млидеш и не обичам да се сгъвам на катма кат влизам в колата. пък и ОБИЧАМ ГОЛЕМИТЕ НЕЩА. От време на време ходя по черно по морето и рядко по къровете. На класически офроуд ходя да зяпам щото с аутлендер автоматик само ми се смеят като отворя дума да мина през някоя бара

бях харесал доджа на едно аверче ама само като го слушам как не може да си намери части като строши нещо ич не ми се ще

събота и неделя ще обиколя малко автокъщите да видя кво има ама едва ли ще зема нещо от тука

кат казвам 20 хилки е ориентир - ако ми лепне нещо ще извадя още
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Вземи си Лада Нива. Голяма руска машина, няма чупене :)
Баш кат за тебе има здрави амортисьори :rolleyes:
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Вземи си Лада Нива. Голяма руска машина, няма чупене :)
Баш кат за тебе има здрави амортисьори :rolleyes:

дааа ве, на задната седалка влизал л иси? там заек не моеш опъна
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Е тя е евтина. Парите които ти хартисат ще си сложиш цяло легло отзад с кристална топка отгоре като в дискотеките :D
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Е тя е евтина. Парите които ти хартисат ще си сложиш цяло легло отзад с кристална топка отгоре като в дискотеките :D

бе трябва вадя Е категория зарада ремаркето отзад, де ще сложа сичко иначе
 
Последно редактирано:
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Kretene, видяхме забележката, ама ти що си просиш някой да те пита, признай си, че си кандидаствал в НАТФИЗ и не са те приели, щот не можеш да пееш...
ахахаха
Е тя е евтина. Парите които ти хартисат ще си сложиш цяло легло отзад с кристална топка отгоре като в дискотеките :D
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Kretene, видяхме забележката, ама ти що си просиш някой да те пита, признай си, че си кандидаствал в НАТФИЗ и не са те приели, щот не можеш да пееш...
ахахаха

еееее Оригнал,

басалимааму що не се обади след пет мнения - пееееее наблюдателни люде имало тука
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

Абе не знам до колко наистина си търсиш джип и до колко си играеш на "Представи си", но ако си сериозен мога да ти препоръчам G-класа. Като идеш с нея на офроуд няма да ти се смеят, а ще ти козируват.
 
От: Търся готин джип под наем в варна или бургас

kreten - добра тема измисли за бъзик, браво!
 

Горе